• Новак
5 ПАРЧИЊА Ефикасна Универзална Алатка За Дупчење, Дупчалка За Вкрстена Легура, Отворач За Дупки Од Легура, Мултифункционални Алатки За Врвови За Дупчалки Од Вкрсте?

5 ПАРЧИЊА Ефикасна Универзална Алатка За Дупчење, Дупчалка За Вкрстена Легура, Отворач За Дупки Од Легура, Мултифункционални Алатки

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

?●5/7 различни Големини бидете Употребливи 3мм, 4мм, 5мм,6мм, 7мм погодни за вашите различни потреби Може да се инсталира во општата електрична рачна вежба, вежба за клупа, опсегот на машинската вежба е 10 мм и погоре.ве молиме ладење со вода и контрола на брзината при дупчење. ?●Легиран Материјал Е изработен од висококвалитетна легура како суровина. Процесот на оксинитрирање на главата на секачот ја зајакнува цврстината на вежбата.Оваа дупчалка за ѕидање лесно може да навлезе во разни материјали. ?●Вкрстен Дизајн●Уникатен дизајн со вкрстено сечење, отпорност на ниско сечење, стабилно дупчење, брза брзина, без кршење на работ. Отворот е уреден, мазен, без скршени рабови, без тремор, не е лесен за кршење и поефикасно дупчење. ?●Универзална Вежба Со висока Ефикасност ● Професионалните дупчалки за стакло и плочки обезбедуваат непречено и прецизно дупчење во керамички плочки, мермер, тенка железна плоча, огледала и стакло.Овој комплет за бетонски дупчалки е погоден за повеќето општи вежби, електрична вежба, рачна вежба и вежба за клупа. ?●Диво Примена ● комплет за бетонски дупчалки, идеален за дупчење дупки за прицврстување во плочки за бања или ѕидни огледала, лесно може да дупчи дупки на плочки, бетон, тула, стакло, керамика, дрво и го намалува пробивот. 5 ПАРЧИЊА*Универзална Алатка За Дупчење. Керамички Дупчалка Сет Стаклени Дупчалки Карбид Врв Вежба Малку Електрична Дупчалка Дупчалка За Дупчалка Бетонска Дупчалка Сет Електрична Дупчалка 5 парчиња За Керамичко Стакло И Плочки Дупчалки За Дупчалки За Карбид Дупчалки За Плочки 5 Парчиња Поставете Ефикасно Универзално Дупчење ?Спецификации : Материјали : Цементиран Карбид Тежина на Производот : 125гр рачка на Алатот тип : Шестоаголна рачка Големина НА Производот 3ММ : 3*6.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мирис Со Љубовни Налепници, Налепници За Дифузор За Ароматерапија, Налепници За Мали Бизниси, Рачно Изработена Деловна Налепница, Налепница

DEN 2.33

Смешни Дизајн : Нашата Симпатична мал бизнис ви Благодариме налепници имаат атрактивен дизајн со смешн�

Easycargo 2,5 инчен Ssd Ладилник, Бакарен Ладилник Со Низок Профил со претходно Нанесена Топлинска Спроводлива Леплива Лента за Ладење 2,5

DEN 159.84

Бакар Ладилник за Ладење 2,5 инчен ССД Претходно нанесена топлинска спроводлива леплива лента 1х1, 7х0, 24 и�

Силиконски Дијамантски Венчален Прстен, ЛУНИЌИ СИЛИКОНСКИ Бенд СО Кристал За Жени, Блинг И Сјај Дијамант За Слободни Или Мажени Жени, Божиќ,

DEN 159.84

Сјаен Уникатен ДизајнОва е извонреден дизајн, кој е различен од нормалниот силиконски прстен Не само шт

Глванер 100 парчиња Бели Собрани Завртки Завртки За Шарки Капаци За Капаци Пластични Капачиња За Завртки Преклопни Капаци За Прицврстување

DEN 1.67

Пакетот Вклучува : 100 Парчиња Капаци За Покривање (бели) Лесен за употреба : Поминете ги завртките низ дуп

Организатор на електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања Во Електроника, Технолошка Торба, Апстрактна Бела Точка Сина Шема

DEN 431.68

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Здравје 25 Парчиња Правоаголник Проѕирна Пластична Кутија за Трепки 25мм 3д Кутија За Трепки Од Визон Кутија За Пакување Лажни Трепки

DEN 239.84

* Висок Квалитет : 100% сосема нов и никогаш не се користиОвие кутии за складирање трепки се изработени од �

Ибасте Мигрена Олеснување Капа-Мраз Капи За Мигрена, Главоболка Олеснување Капа За Напнатост Подуени Очи, Синус Олеснување, Ослободување

DEN 351.84

Ефикасно Олеснување На МигренатаПосветена на истражување на технологијата за топла и ладна облога, ова

Hanke_ Ново Пристигнување Носете Багаж Со Тркала За Вртење, 20 Исправен Куфер За Патување Со Багаж Компјутер Тврд Тркалачки Багаж Со Широка

DEN 3199.84

Вкупна Димензија : 211 " (Вклучувајќи тркала и рачки) Тежина : 7,6 килограми Капацитет за пакување : 39Л...

Линкокс Божиќ Спомен Свеќа Орнамент Дома Свеќник Декор НАПРАВИ САМ Дрвени Лулка Стол Свеќник Десктоп Украс Божиќ САМ Спомен Подарок

DEN 151.20

Божиќ Спомен Свеќа Украс Врежан со висококвалитетен дрвен материјал, издржлив Овој производ ќе дојде к�

1 ЕЕЗ 15мл Празен Пренослив Фондација За Воздушни Перничиња Контејнер За Кутија За Кутии ВО Прав ЗА Самостојна Козметичка Крема Со Сунѓер

DEN 1.67

Фондацијата сочинуваат прав кутија со огледало и внатрешен случај; Идеален за Лабава Пудра, Сјај, Козме�

Издржлива Торта Леб Покритие Десерт Продавница Вклучена Дегустација Послужавник Кујна Прашина Покритие 17 СМ Во Дијаметар Торта Штандови

DEN 1.67

Дизајниран да се користи на различни начини за сите ваши потреби за сервирање или забава Јасно покритие

Основни Работи за младоженецот Електрични Машини За Бричење Со Двојна Фолија За Мажи | Скокачки Врат И Тример За Брада За Мажи | Електричен Брич

DEN 303.84

Мазно Бричење Со Фолија Со Двојно Поголема Моќност : Електричниот Брич ЗА Мажи GEMS100 има ДВЕ осцилирачки �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.