• Новак
Lensun 110w Преклопен Соларен Панел Полнач Со Kickstand, Стандарден Конектор, USB, QC 3.0, Тип C За Електроцентрала Соларен Генератор, RV, Брод

Lensun 110w Преклопен Соларен Панел Полнач Со Kickstand, Стандарден Конектор, USB, QC 3.0, Тип C За Електроцентрала Соларен Генератор, RV,

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

1 Соларна ќелија : Изработена Од ОДДЕЛЕНИЕ А ПЕРЦ 9ББ Монокристални соларни ќелии висока ефикасност (23,5%) и потрајни од другите соларни ќелии. Висока Компатибилност : Вклучува адаптери, компатибилни со повеќето преносни соларни генератори на пазарот, Суаоки/Енкео/Цел Нула Јети/Вебетоп/Паксцес/Рокпалс Извор на Енергија.4-Порта паметна технологија за полнење : Опремена со 1*DC порта, 1*USB порта (5 V/2.0 порта, 1*тип C порта. Одговараат За Паметни Телефони и Таблети, ГПС, дигитални фотоапарати итн. Идеално прилагоден за надворешен живот, па дури и неочекувани прекини на електричната енергија.Премиум Ефте Филм : овој филм се одликува со супериорна пропустливост на светлина и водоотпорни перформанси, а исто така е отпорен на топлина, корозија и УВ. ЕТФЕ има и способности за самочистење, обезбедува најдобри перформанси од ден на ден. Висока Преносливост : Ултра компактен со големина 22.5 инч (преклопен)/42,5*22,8 инчи (отворен), тежи само 7 килограми, а доаѓа со кожна рачка што го олеснува носењето каде и да одите, 4 метални армирани дупки за монтирање и 2 држачи за удари за лесна инсталација или прилагодување на аголот.●24 Месеци Гаранција●соларните панели Ленсун доаѓаат со висок квалитет, решенија дадени за вашите прашања и 24 Месеци гаранција за производот од денот на купувањето. Дојдете со адаптер каблите можат да бидат компатибилни со повеќето соларни генератори на пазарот(андерсон конектор За Џекери Експлорер 1000, 5,5*2,1 мм ДЦ За Рокпалс Флешфиш, 7,9 ММ ДЦ За Голцеро Џекери Експлорер.) Изработени Од Најнова Висока Ефикасност 23,5% Монокристални ПЕРК 9ББ Соларни Ќелии Карактеристика НА ПЕРЦ 9ББ Монокристални соларни ќелии соларните ќелии Со Висока пракса се одлучувачки фактор за соларните модули со врвен квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Патување Шминка Торба, Козметичка Торба Сочинуваат Организатор Случај, За Жени Чанта За Тоалети Додатоци Четки, Цртан Филм Различни

DEN 1283.20

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Преносни шишиња за преносни патувања TSA одобрени, 3oz со големина на патувања со тоалети, доказ за истекување на шишиња за течности

DEN 223.84

Производство шишиња со доказ за истекување : Со три слоја Дизајн на доказ за протекување, спречува истек

Лажица Одмор За Шпорет Врвот Порцелан Лажица Носителот Прибор За Лажици Лажички Клешти Шпатула, Бело Кафе Лажица Одмор, Кујна Додатоци

DEN 159.84

Кујна Од Суштинско Значење : таму на помош доаѓа практичниот сладок одмор со лажица Неуредна лажица мож�

РН пандахал 12 парчиња Дупчени Кристални Шишиња Со Скапоцени Камења Поставуваат Мали Кристално Превртени Камења со Шишиња Со Желби Природни

DEN 2.67

Сакајќи Шишиња Комплет : пакетот вклучува 12 комплети стакло сакаат шишиња со скапоцен камен чип монистр

VXB Бренд Јапонија MJC-55CS-ebl 16mm до 19mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 19mm Должина Спојување: 78 Спојување Надворешниот

DEN 6392.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 16мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 19мм Должина На Спојување : 78 Спојување �

Футрола ЗА Футрола ОД Футрола ЗА БЛУ Аванс Л4, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка Со

DEN 2.67

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

Под Организаторот На Мијалникот Организаторите За Зачини За Складирање На Вградени Површини Ја Обликуваа Корпата За Повлекување На Фиоката

DEN 1038.40

УРЕДНО и УРЕДНО : организаторот на 2 нивоа под мијалник може да држи шишиња високи до 6 инчи на дното, дово

Wzglod ОБОЕНА ЕМИ Рфид Заштитна Ткаенина-Ткаенина Против Зрачење, Вклучува Сребрен Јон, Мек И Дише Костум За Правење Облека И Домашен Текстил

DEN 0.67

Сребрени влакна : сребрените влакна во боја целосно ги комбинираат сребрените јони со влакна,пријателс�

4 Пакет Кристално Блинг Држач За Чаши За Автомобил Вметнете Подлоги 2.75 Силиконски Анти Лизгачки Светкави Дијамантски Авто Подлоги Поставени

DEN 125.60

2,75 инчи во дијаметар, дебели 0,2 инчи Универзално совршено се вклопува за повеќето држачи за чаши за авто�

SJYDQ Водоотпорен Компас За Зглоб за Пешачење На Отворено Кампување Нуркање Високопрецизен Професионален Компас За Нуркање На Зглобот

DEN 1.00

Водоотпорен Компас За Зглоб Материјал : Акрилик + Силиконски Ремен Големина : околу 2504515мм / 9 Водоотпорна

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.