• Новак
20x24 Постери рамка, природно црно црно рамки за слики со полиран плексиглас, лесен за виси, прикажете слика 20x24 без МАТ или 16x20 со МАТ за монтирање на wallидови хоризонта

20x24 Постери рамка, природно црно црно рамки за слики со полиран плексиглас, лесен за виси, прикажете слика 20x24 без МАТ или 16x20

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

√ Рамка со големина на постери за вашата : оваа постерска рамки мери 20 "x 24" без мат и 16 "x 20" со мат, нудејќи две популарни големини од кои треба да изберете и две погледи, во зависност од вашите лични преференци Поставете го во вашата канцеларија , дома или каде и да уживате најмногу да ја гледате нејзината уметничка или фотографска содржина. √ Народни рамки за дрво од дрво : Нашите рамки за постери од дрво се направени од цврсто дрво и обоени во било која црна боја, што се третира со транспарентна обвивка за природна завршница. √ Висока дефиниција стакло : Оваа рамка е изработена од природно дрво и HD мазна полиран плексиглас, наместо вообичаено стакло што може да се расипе. Затоа, може да обезбеди добра заштита за вашите сакани постери или слики, дури и ако случајно паѓа. Нота : на стаклото има два филмови за заштита. Ве молиме, извадете ги пред да ги користите. √ Дисплеј вертикално или хоризонтално : Рамката вклучува 3 премија метални закачалки на задниот дел, може да се обеси хоризонтално или вертикално, максимизирајќи ги можностите за прикажување. Користете го за да ги поставите постерите, уметничките отпечатоци, големите фотографии и што било друго што е дводимензионално и ќе одговара. Ова 20 "x 24" изменети до 16 "x 20" црна постерска рамка за слика прави одличен додаток на секој внатрешен простор. √ Влезен дизајн : Фалејќи се со класичен и едноставен дизајн со тенок раб, големата рамка за постери е совршен начин да се покажат големи постери, уметнички дела или фотографии. Лесно е да се обесувате или во пејзаж или портрет, оваа рамка е прилагодлива на вашиот простор и вашите слики и без напор ќе се меша со вашите стилови на ентериер. Shoopshop Со доверба : Ако има проблеми со вашата нарачка, известете ни и ние ќе бидеме среќни да ви понудиме целосна наплата или замена. √ Рамка со големина на постери за вашата : оваа постерска рамки мери 20 "x 24" без мат и 16 "x 20" со мат, нудејќи две популарни големини од кои треба да изберете и две погледи, во зависност од вашите лични преференци. Поставете го во вашата канцеларија , дома или каде и да уживате најмногу да ја гледате нејзината уметничка или фотографска содржина. √ Народни рамки за дрво од дрво : Нашите рамки за постери од дрво се направени од цврсто дрво и обоени во било која црна боја, што се третира со транспарентна обвивка за природна завршница. √ Висока дефиниција стакло : Оваа рамка е изработена од природно дрво и HD мазна полиран плексиглас, наместо вообичаено стакло што може да се расипе. Затоа, може да обезбеди добра заштита за вашите сакани постери или слики, дури и ако случајно паѓа. Нота : на стаклото има два филмови за заштита. Ве молиме, извадете ги пред да ги користите. √ Дисплеј вертикално или хоризонтално : Рамката вклучува 3 премија метални закачалки на задниот дел, може да се обеси хоризонтално или вертикално, максимизирајќи ги можностите за прикажување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

4 парчиња А3 Дијамантски сликарство за складирање на книги, 120 страници Уметнички портфолио Дијамантска уметност Книга за складирање

DEN 479.84

Врвен џеб за вметнување Транспарентна внатрешна страница Водоотпорен ПП материјал Contents Содржина на па�

Конектори Професионален лаптоп DDR4 RAM меморија до десктоп адаптер за меморија за меморија, така што DIMM до DDR4 Тест за картичка за конвертор

DEN 546.40

Карактеристики : Поддржува 3200 / 2666 / 2400 / 2133 MHz фреквенциска лаптоп лента за работа стабилност4поставен PCB �

Нов LON0167 5 парчиња црна боја затворена гума затворена слепа сигурна сигурна ефикасност за празнење на жицата за кабел за кабел за заптивки

DEN 2.67

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Материјал : гума Нето тежина : безгрешна 89g; Содржина на

Алаза Апстрактни сини мермерни поптилери поставени памучни држачи за топла тенџере поставени брегови на фарми, топли влошки, топли

DEN 143.84

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Yyzzh насмевка мрзливост во јога лотос поза Опуштено опуштетено животинско геометриско мандала истегнат бебешки автомобил седиште

DEN 255.84

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

Comigeewa Дами графички опуштени панталони панталони газа постелнина панталони спортски салата со високи половини од палење со ширина

DEN 380.80

2023 панталони за продажба на дозвола за јуниори 99% ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена ღ❤ Секој проблем �

Зиох жени Валентин џемпери симпатична loveубовна срцева печатење јуниори џемпери долги ракави екипаж вратот тенок фит есенски блузи

DEN 3.33

85% полиестер, 15% памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Valentines day sweater womens hooded cardigan hoodi

Силен трајно нордиско стакло стакло стакло градинарски павилјон лустер E27 Надворешен Вила парк суспендирани водоотпорни приврзоци за приврзоци,

DEN 1383.36

● Една светлина надворешна ламба за виси, класичен дизајн на кафез Поминавме UL / CE сертификација за да о�

Серија на потписи на Зекенц Класик 360, Големина: Голема лајт, боја: црна, хартија: решетка, мека лаптоп, мека врзана весник, 7,5 х 10, 100 листови/200

DEN 2.67

Меки полиуретански капаци со мека мазна текстура и чувство Предниот капак има дупки со ласер Доволно фл

Christmasенски Божиќен карид замав фустан секси V вратот за обвивка со краток ракав фустан од 1950 -ти ретро графички коктел вечерни фустани

DEN 383.84

Божиќен фустан за жени Направени во САД и увезени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информац�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.