• Новак
Cafetto Органски производител на чај чистач пакет од 12x10g кесички - отстранувач на дамки за кафе и чај - чистач за Бревил, Кеуриг, Делонги, Неспресо и други чаши за чаши и ?

Cafetto Органски производител на чај чистач пакет од 12x10g кесички - отстранувач на дамки за кафе и чај - чистач за Бревил, Кеуриг, Делонги,

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Високите перформанси отстрануваат чај танин и дамки од порцелански, керамички и стаклени чајници, садови за чај и чаши за чај Се користи редовно чистач на кафе за кафе, исто така ќе помогнете да се спречи понатамошно градење на танин и вар. Нашето решение за чистење на кеси за чистење компатибилно со Бревил и другите производители ќе помогне во целосно отстранување на дури и најтешките дамки. Сертифициран за органска употреба Кафето чај чист е регистриран од Австралија овластен органски (ACO). Во Кафето ја препознаваме потребата да се заштити здравјето и безбедноста на секој што доаѓа во контакт со нашите производи. Кафето е горд што е сертифициран од независни тела на глобално признати индустриски тела. Сите производи од кафето обележани со логото на ACO се регистрирани со австралиски овластено органско сертификација и се одобрени за употреба во органски системи. Безбедно за вас и вашата машина овој производ, како што е испорачано, не содржи опасни материјали со граници за изложеност на професионално, утврдени со специфичните регулаторни тела на регионот. Овие кесички за чистење на котел без фосфат се специјално дизајнирани да не ја оштетат машината за производител на чај. Брзо биоразградливи сите сурфактанти што се користат во чајниот чај чист се брзо биоразградливи. Состојките на чистачот на кафе и дескелер се брзо биоразградливи состаноци меѓународни стандарди. Економични само најмалата количина производи за чистење на чистење на котел се потребни за супериорно чистење. Содржи 12 чисти кеси од чај со единечна употреба за удобна и измерена доза секој пат. Кафето беше првиот електричен котел за чај што беше сертифициран од органско тело за сертификација. Тоа е безбедна, чистачка со високи перформанси за професионален чајник Електрик со употреба на органски чај. Никој не го сака изгледот на обезбојување на танин.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Голема Безбедна Кутија-Безбедносен Сеф За Дома, Огноотпорна Механичка Лозинка Од Нерѓосувачки Челик Водоотпорна И Кутија За Складирање

DEN 1744.00

Висок безбедносен материјал : усвојте висококвалитетна ладно валана челична плоча, третман на фосфатир

Баркер Крик Кора &засилувач; Стап Библиотека Џебови, Леопард, Одлично За Одржување Библиотека, Индекс, И Флеш Картички, Сала Поминува,

DEN 2.33

30 по пакет Ќе се одржи стандард 3 х 5 Инчи Индекс Картички Излупете и Залепете ленти на грбот Големина за �

ДОИТОЛ Облека Решетка Метални Закачалки Закачалка За Мала Облека Држач За Кукли Кукли Облека Организирање Полица Кукла Облека Организатор

DEN 214.72

Дрво Кукла Фустан Закачалка Користете Ги за складирање на кукли дневно неактивен облека, многу практич�

Чување аквариум за повеќекратна употреба, Ако Чувањето Аквариум Е Погрешно, не Сакам Да Бидам Во Право, Симпатичен Одмор Двобојна 11оз

DEN 1230.40

Аквариум Чување Двобојна Шолја За Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја о�

Јумуо Натопени - Пластична Закачалка Балкон Спална соба За Виси Облека Реквизит Облека Деца Возрасни Пластични Ветер Сушење Решетката-Н

DEN 0.33

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

Божиќни украси новогодишни украси за новогодишни украси Божиќни украси Семејство Божиќни украси 90 LED соларна енергија градинарска светлина

DEN 3.33

15% !! ГЕАТ !! 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логистика за вас Xiloccer Персонализирани

SOIMISS 3D GHOST HAND со образец на очите LED акрилна маса за ламба светло разнобојно менување рокер прекинувач за ламба ноќ, светло светло

DEN 272.00

Напојувано копче Батериј, тоа ќе произведе светлечки ефект за да ја осветли вашата куќа 3 D LED ламба за та�

Мобестех Компјутер Матична Плоча Компјутер Држач 2 Парчиња Матична Плоча Држач Челик Отворен Воздух Рамка Случај Рударство Рамка Заграда

DEN 876.32

МЕТАЛНА МАТИЧНА ПЛОЧА рамка и издржлив, целосна заштита на графички картички и електронски уреди, може �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.