• Новак
Четка За Чистење цевки Сет Абразивни Влакна, 9 Парче Сорта Пакет За Отстранување На ' Рѓа, Корозија, Боја

Четка За Чистење цевки Сет Абразивни Влакна, 9 Парче Сорта Пакет За Отстранување На ' Рѓа, Корозија, Боја

Вреднување на стоката:
DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

●Дијаметри со Повеќе ГОЛЕМИНИ –Четки : 1/4, 2/5, 1/2, 3/4, 1, 1 1/4, 1 1/2, 1 3/4, 2 во (6, 10, 13, 19, 25, 32, 38, 45, 50 Мм) Секој 8,25 Во (200 мм) Во Должина ●Лесен За Употреба-Едноставно Вметнете Го Во Цевката, Ротирајте Го, Извадете Го И Измијте Го. Со Долгите, Тврди, Но Издржливи Влакна Може Да Се Користат За Чистење На Секоја Големина На Цевката. ①Материјал-Четката За Чистење Цевки Е Изработена Од Галванизирано Железо, Абразивното Најлонско Влакно Е Соодветно Флексибилно Без Пролевање, Синтетичките Најлонски Влакна Отпорни На Хемикалии Се Исклучително Безбедни И Нема Да Искраат, Кородираат, ' Рѓа, Пробиваат Кожа, Сите Комплети За Четки Се Врзани Во Тркалезен Прстен За Лесно Складирање И Заштеда На Простор!. ●Издржливост-Користете Ја Нашата Издржлива Абразивна Најлонска Нишка Која Е Многу Флексибилна И Нема Лесно Да Се Скрши Што Е Многу Посилно Од Некои Инфериорни И Кревки Четки Од Слама. Овој Комплет Комплети За Четки За Чистење Е Безбеден И Лесен Отстранувач На ' Рѓа И Боја И Средство За Чистење На Повеќето Влажни Или Суви Апликации Како Метал, Челик, Нерѓосувачки Челик, Дрво, Алуминиум, Пластика, Пвц, Плочки, Камења И Многу Повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Facmogu 2PCS 3in Куршум Целосен Опсег Звучник 4 Ohm, 15 Вати Hifi Високотонец Среден Опсег Бас Интегриран За Вокал Домашен Стерео Опкружувачки

DEN 242.56

Звучник со целосен опсег, интегриран среден опсег на бас и високи тонови, нема потреба да додавате делит

Делови За алатки Нов Хексадецимален Брусење Од Нерѓосувачки Челик Надворешна Алатка За Шамија +Хексадецимален Стебло Извиткана Дупчалка За

DEN 758.40

Боја : Бришење и кнурле 100% сосема нов и висок квалитет Издржлив во употреба Оваа алатка работи преку стр�

Кленплус 3 парчиња. 1. 2Х1, 7 ИНЧИ. Сејшели Знаме Лепенка Земја Национално Знаме Закрпи ЗА САМ Костим Јакна Маица Фармерки Шапка Амблем Воено

DEN 143.84

Големина : 1,2 / 8Х1, 7 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Тиенџуеши Ајфеловата Кула Моден Стил Штанд Флип Стп Кожа Магнет Картичка Слот Заштитник Телефон Случај ЗА XGODY m30s 6.3 Инчен Капак Etui

DEN 779.20

Прецизните исечоци за камерата и портите значат дека можете да фотографирате, да го полните телефонот Е

Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Шеќерен Череп Виолетова

DEN 335.84

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Мобестех Силиконски Вилушка За Готвење Салата Сервери Тестенини Барила Мешање Вилушка Кујна Вилушка Готвење Храна Вилушка Шпагети Вилушка

DEN 148.64

Прибор за Готвење за печење : Нашите мултифункционални вилушки за готвење се направени од силикон, мазн�

Бигсо Сверкер Фиберборд Правна И Уметничка Кутија За Складирање | Кутија За Складирање Белешки За Лабави Хартии И Повеќе | Издржливи

DEN 1352.00

Хартија Ламинат ОРГАНИЗИРАЈТЕ СО СТИЛ : Нашите кутии За складирање Сверкер помагаат да се зголеми вашат

Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабел, Цртан Филм За Ноќта

DEN 3.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.