• Новак
Лабот Микроскоп Iphone Камера Адаптер

Лабот Микроскоп Iphone Камера Адаптер

Вреднување на стоката:
DEN 1393.60

Пристапност
Во достапна форма

Снимете слика за квалитет на објавување или видео од податоци за истражување со вашиот паметен телефон (видете примерок слики) Не е потребно прилагодување. 3Д-печатена рамка. За печатење се користат ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН 3Д печатач и издржлив материјал за да можеме да обезбедиме силни и без грешки производи на нашите клиенти. 100% Дизајниран И Произведен во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Леќа барлоу, Објективна Леќа Отпорна На Корозија На Интерфејс М48 0,7 Х Висок Индекс На Прекршување Отпорен На Масло За Стерео Микроскоп

DEN 2.67

ЛЕЌА ОТПОРНА НА КОРОЗИЈА : Широкото поле на гледање носи поудобно гледање, леќите нема да кородираат, ќе

Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни Еден Пар Wf10x Окулар За Стерео Микроскоп Широко Поле 20mm Лабораториски Потрошен Материјал

DEN 3.00

Големина на монтирање( во дијаметар) : 30мм Видно Поле : 20мм Зголемување : WF10 X Пакетот вклучува : 2 X WF10 X / 20 В�

Капакот на Окуларот зијини, Микроскопи Од 2 парчиња Гумени Очни Капаци, Бинокуларни Гумени Чаши За Чувари На Окуларот Со Внатрешен Дијаметар

DEN 0.67

СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ : Микроскопи гумените очни капаци обезбедуваат подобро гледање без мешање од на

Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни 0-11, 8 Мм Засилувачки Дијаметар Метален Зум Прилагодлив Оптички Ирис За Адаптер За Дигитални

DEN 1.00

Минимален дијаметар на отворот : 0мм Дебелина : 3,5 мм Максимален дијаметар на отворот : 11,8мм.Материјал : ме

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.