• Новак
Коадипрес Акрилни Цвеќиња Обетки За Жени Тинејџерки Уникатна Жолто Сина Неправилна Геометриска Изјава Претерани Цветни Асиметрични Столпчиња Обетки Накит За Лет

Коадипрес Акрилни Цвеќиња Обетки За Жени Тинејџерки Уникатна Жолто Сина Неправилна Геометриска Изјава Претерани Цветни Асиметрични

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

МОДЕРНИ ДОДАТОЦИ - акрилни обетки од ливчиња од роза ја вклучуваат современата мода во омф, шарм и свежи личностиПрекрасни акрилни ливчиња носени во низа околу ушите, тоа ќе биде многу претерано и привлечно. Визуелното влијание ќе ја открие вашата убавина не само одвнатре, туку и веднаш забележано од луѓето околу вас. Кога ветрот дува од вашето уво, тоа ќе ви се допадне речиси да го слушнете звукот на ветрот. СООДВЕТНИ ПРИЛИКИ - обетките од ливчиња од роза се многу погодни за вокации на плажи и фотографирање, што го прави вашиот изглед поелегантен и delicate.It не само што одговара за секојдневна употреба, туку одговара и за состаноци, свадби, забави, канцеларии, клубови, концерти и така натаму forth.It доволно само за должина на брадата без да бидете премногу незгодни, со мат златен благослов, ќе имате многу славен стил и многу бела кожа.Доживотниот ливче на обетката од слонова коска е совршен избор за летен стил. УНИКАТЕН ПОДАРОК-разбираме дека е тешко да се најде совршен подарок,но ако сакате да ја изненадите вашата пријателка,сестри,мајка или сопруга,ако сакате да ги оставите најдобрите спомени за време на Денот на Вљубените, Божиќ,Нова Година,Денот на Мајката,Годишнината или Дипломирањето, не двоумете се повеќе. Светла боја, живописни цветни ливчиња и долг раб, ви даваме различни опции за производи за да се изразите поинаку.Добро украсената обетка е совршен избор за да ја изразите својата љубов и добрина. СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ - обетките со ливчиња усвојуваат рафиниран и модерен ланец позлатен 14к со легура дизајниран со висококвалитетен акрилик.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Женски Рамни Чевли Женски Чевли Облечени Обични Жени Се Лизгаат Мода На Слободно Време Чевли На Отворено Обични Чевли За Дишење Женски

DEN 0.33

100% Стадо МатеријалОвие модерни рамни чевли се дизајнирани со издржлива конструкција за да обезбедат до

Капри Панталони За Жени Облечени Капри Широки Панталони Секојдневни Ленени Долги Панталони Широки Панталони Исечени Панталони

DEN 167.52

100% памук Машинско Перење модни боемски памучни и ленени панталони мажи памучни ленени панталони со шир�

2023 пролетна вратоврска боја тунична кошули женски чипка нагоре v v врат градиент на маица со врвови на врвови со долги ракави, блузи

DEN 203.04

Womenените Направени во САД и увезени 712 дена испорака Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата та

Цггмвцг Женски Графички Резервоари Блузи О-Вратот Графички Маици Летни Блузи Блузи Маргаритка Печатење Кошули Без Ракави За Жени

DEN 0.33

Женски Врвови Без Ракави ЗАБЕЛЕШКА : НЕ СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА НА САД Ве молиме погледнете ја нашата табел�

Течни Плисирани Долги Макси Здолништа За Жени Секојдневно Летно Бохо Миди Здолниште Еднобојно Замав Со Висок Струк Здолниште Со А-Линија

DEN 2.67

100% Полиестер ®Прилика : Проточните шорцеви за трчање се совршени за атлетски,теретана ,јога, фитнес, тре�

Врво на американско знаме за жени 4 -ти јули САД Ден на независност Патриотски мета во боја на вратот, маица со краток ракав за вратот

DEN 9.44

Womenените кошули со кратки ракави за работа Направени во САД или увезени 712 дена испорака Почитуван клиен

Женска Целосна Биста Градник За Доење Породилни Градници Склекови Свила Беспрекорна Бременост Бралета Долна Облека Женски Градници

DEN 104.32

100% памук Затворање на копчето Женски Градници Без Влошки Со Долна Жица Плус Големина За Спортски Градни

Шарени Нараквици Од Полимерна Глина Од Ву Од 10 парчиња Рачно Изработени Виножито Диск Еластично Јаже Еластични Нараквици За Истегнување

DEN 143.84

ВИСОК КВАЛИТЕТ сите комплети нараквици со монистра се состојат од 6мм винилни дискови кои се добро изра

Преголеми Дуксери За Жени Врвови За Пуловер Со Долги Ракави Врвови На Екипажот Лесни Секојдневни Лабави Истегнувачки Основни Спортски Џемпери

DEN 1304.00

Памук, Полиестер Повлечете го затворањето დ€Лесен И Удобен Материјал}Женскиот Секојдневен Дуксер е из

Кечо Келтски Јазол Крст Ѓердан 14к Жолто Злато Бесконечност Љубов Срце Парична Казна Накит Приврзок Ѓердан Подароци За Жени Девојки

DEN 2.00

Дизајн ИДЕАЛЕН : симбол На келтски јазол на најдобри желби, симбол на срцето на длабоката љубов и крстот

V Хелеги за вкрстена половината за жени цврста боја не гледаат преку непроирни тенок високи половини за контрола на стомакот, плус големина

DEN 3.00

Датум на испорака 710 работни дена Легини со високи половини за легии за жени ултра мека истегнување непр

Женска памучна постелнина кошула глуварче преголема туника маичка екипаж вратот кратки ракави блузи врвови трендовски обични копчиња

DEN 2.67

женски врвови облечени ♥ ♥ Почитувана кралица : Проверете ја табелата со големина во описот на сликата

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.