• Новак
NETGEAR Orbi Целиот Дом Три-Бенд Мрежа WiFi 6 Систем-Рутер со 1 Сателитски Продолжувач | Покриеност до 5.000 квадратни метри. ft, 75 Уреди | AX5400 До 5,4 Gbps

NETGEAR Orbi Целиот Дом Три-Бенд Мрежа WiFi 6 Систем-Рутер со 1 Сателитски Продолжувач | Покриеност до 5.000 квадратни метри.

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Покриеност до 5000 квадратни метри. Продолжете ја покриеноста до 2.500 квадратни метри. со секој дополнителен сателит (продаден одделно). Брза брзина НА AX5400 gigabit со wifi 6 технологија за непречено стриминг, HD видео игри и веб-конференции. Се поврзува со вашиот постоечки кабелски модем и го заменува вашиот wifi рутер. Компатибилен со кој било давател на интернет услуги до 2 Gbps, вклучувајќи кабел, сателит, влакна и DSL. Приклучете компјутери, конзоли за игри, стриминг плеери и многу повеќе со 3 Гигабитни етернет порти на рутерот и 2 гигабитни етернет порти на сателитот. Поставува за неколку минути Со Апликацијата Орби; лесно управувајте со поставките За Wi Fi, тестирајте ја брзината на интернет и следете ја употребата на податоци. Вклучува 1 година Оклоп на Нетгеар Се-во-едно интернет безбедност што ги штити вашите домашни уреди од вирус, малициозен софтвер и кражба на податоци. Обезбедете безбедно, онлајн искуство за вашите деца со користење На Паметни Родителски Контроли НА NETGEAR со 30-дневен бесплатен пробен период. Поддржан од 1-годишна ограничена хардверска гаранција. Еден (1) Орби Рутер (РБР760). Надградба на пламен-брзо 5.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тропски лимон се појавува алишта за перење со капаци за складирање на капакот за складирање на капакот, за да се кампува хотелскиот

DEN 319.84

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува �

Инструменти за мерка на падина од 0-130 степени мултифункционални протакторски протоктор магнетски агол Пронаоѓач на агол на падината Агол

DEN 3559.04

Лесен за производство, лесен за производство на инженерска пластика на ABS Користете едноставна хоризон�

Голден Стејт уметност, архив без киселина 16x20 инчи метал раб, предна музејска кутија за складирање на фотографии, заштити документи, отпечатоци,

DEN 588.32

Материјал : Направено во САД Оваа кутија за складирање е без киселина, архивски квалитет без лигнин со т�

Организатор на кабел за кабел за кабел за кабел за прицврстување електроника за прицврстување на кабел за управување со прицврстување

DEN 132.80

Најлон Ремени за управување со кабелот : Овие кабелски врски се изработени од квалитетен најлон материј

Ганфанрен не'рѓосувачки челик мулти -слој преклопен градник за решетки за долна облека за долна облека за облека за плакари Организатор

DEN 1.67

Цврст и издржлив : Направено од траен полиран не'рѓосувачки челик и дизајнот на мазниот раб можат да ги з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.