• Новак
АЈДЕ СМОЛА УВ Смола, Надградба 100G ОБОЕНИ УВ Епоксидна Смола, Живописни Боја без мирис &засилувач; НИСКО Намалување УВ Смола Комплет, Брзо Лек Боја Лепак ЗА УВ Смола К

АЈДЕ СМОЛА УВ Смола, Надградба 100G ОБОЕНИ УВ Епоксидна Смола, Живописни Боја без мирис &засилувач; НИСКО Намалување УВ Смола Комплет,

Вреднување на стоката:
DEN 736.00

Пристапност
Во достапна форма

Транспарентна Боја За Побрзо Лекување : дали сеуште сте загрижени дека немате соодветна УВ смола во боја? Дали сеуште користите пигмент за мешање за да направите УВ смола во боја, што ја прави смолата премногу густа и тешко се лекува? Нашата надградена УВ смола во боја е лесна за лекување и можете да ја добиете шарената проѕирна совршена уметност со смола Забелешка : не се препорачува употреба на премногу големи и тенки калапи. Голем Капацитет т грижете се за ракотворби да се направи половина И БОЈА УВ лепак не е доволно. НАШАТА УВ смола без модулација може да се користи директно и е лесна за ракување. Неколку минути за да го завршите вашиот занает!. Смолата УВ смола со ниско Собирање е внимателно избрана за проекти со смола. Вклучувајќи кварц, скапоцени камења, кристали, чадени кристали, оникс, перидот, тиркизна, стакло итн. Совршен е и за изработка на накит, обетки, приврзоци, привезоци и прстени. Или можете да им дадете НА НАШИТЕ ОБОЕНИ УВ лепила како подарок на вашите најблиски, пријатели или вашите деца да поминат добро време со нив и да направат добри спомени. Зошто Да Не Изберете : со долгогодишно искуство во епоксидна смола, АЈДЕ СМОЛАТА е посветена на обезбедување на занаетчиски ентузијасти со алатки и материјали за да ја претворат имагинацијата во реалност. Строго контролирајте го квалитетот на производот и придавајте големо значење на искуството на потрошувачите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

500 Парчиња Дрвени Ѕвезди Мешана Големина Дрво Ѕвезди Исечена Форма со 4 Големини Измешани За Божиќно Знаме Декорација На Зимска

DEN 1505.60

Пакувањето вклучува : овој сет вклучува 500 парчиња дрвени ѕвезди, доволно е да ги задоволите вашите умет�

Дизајн На Глава на зајак По Линии Исечено Недовршено Дрво Пролет Велигденска Закачалка ЗА Врата Мдф Форма На Платно Стил 3 уметност 1

DEN 1056.00

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Замихалаа 1јард Природни Свадбени Пердуви Игла Занаети САМОСТОЈНИ Петел Пердуви Раб Шиење Фустан Пердув Партија Декорација 25-30см-Целосна

DEN 0.67

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Недовршено Дрво За Занаети-Тираносаурус Т Рекс Диносаурус Форма-Големи &засилувач; Мали-Трансферот Големина-Недовршени Исечоци Форми Јура Дино

DEN 1539.20

МАГАЦИН ВО САДСите овие исечоци се обработуваат во нашата фабрика лоцирана во САД, со висококвалитетен

200 ПАРЧИЊА Стапчиња За Занаети, Тркалезни Долги Дрвени Шипки 1/5 х 6 Инчи, Недовршени Природни Дрвени Стапчиња За Стапчиња Од Памучни Бонбони,

DEN 153.28

Мазни, Цврсти Прачки Од Бреза Од Бамбус Без Цепнатинки Различни Начини За Користење На Нашите Бамбусови

Хепдд Работни Алатки За Кожа, Професионален Кожен Занаетчиски Комплет со Восочен Конец Жлеб Шил Шевове За Самостојни Кожни Уметнички

DEN 843.20

Совршен Комплет овој кожен работен комплет обезбедува се што ви треба за кожен занает Комплет што мор�

Техаукс Алатка 25 парчиња комплет со Топол Секач Дрво Црвени Алати Заварување Приклучок Резба Резба Совети За Резба Пенкало Издлабено

DEN 1.67

АПС, метал ДРВО ГОРЕЊЕ ПЕНКАЛО ВО СОБАТА Мала тежина и пренослив, почетници СОВЕТИ ЗА ГОРЕЊЕ ПЕНКАЛО дог

САМОСТОЈНА Резба Нож Рака Сметка Лента Пренослив Нож Занает Алатка За Сечење Уметност Нож Пенкало Сечилото Хартија Машина Прецизност -

DEN 0.67

Боја : црна Пакетот Вклучува : 1сет Уметничко Ножно Пенкало(1 Пенкало + 12 Сечила + 1 Соодветна Капа За Пенка�

Замихалаа 1метри/Многу 25-30см/10-12 Црна Кока Петел Опашка Пердув Трим Пилешка Лента Украси Пердуви За Занаети Фустан Додаток Плуми

DEN 303.84

Ние им носиме на клиентите различни бои за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме изберете внима�

БЕНЕКРЕАТ 12 ПАРЧИЊА Кадифена Ткаенина Леплива Задна Лепило Филц Лист11, 5 х15, 5, Самолеплива, Издржлива И Водоотпорна, повеќенаменска,

DEN 2.67

●Вклучен е пакет : 12 ПАРЧИЊА Тен Кадифена Ткаенина Лепливи Задни Самолепливи Чаршафи, може да се нанеса�

Значка Магија Кора И Стап Лепило Комплет-Без Пеглање или Шиење-Слободен Стил Сече За Да Одговара-За Закрпи , Ткаенини И САМ Занаети

DEN 671.36

Премиум формула за лупење и стап Достапно во опции за единечни и повеќе пакувања Двострано, силно лепил�

Didiseaon 1pc Силиконски Мувла Сочен Држач Декоративен Сам Силиконски Саден Сад Бетонски Епоксидни Силконски Калапи Бонсаи Саден Сад Сукуленти

DEN 3.00

Држач за четка За заби : Лесен за употреба и миење, удобен и практичен Сад за растенија : Додадете сув цве�

Антивоен Електрични Ножици За Сечење Ткаенина, Картон &засилувач; Пластика-Полнење Безжичен Електрични Ножици со 2 Ножеви Вклучени-Електрични

DEN 0.33

Исечете како врел нож преку путерзаменете го вашиот традиционален картонски секач со овие севоедно еле

Торта Фондан Печење Силиконски Мувла МУВЛА 3Д Калапи Бонбони Чоколадо Десерт Калапи Глина Сапун Свеќа Самостојни Алатки За Украсување

DEN 0.33

спиење бебешки бонбони чоколаден десерт мувла торта фондан печење силиконски калапи глина сапун калап�

Купола Матрица Четка | Ѓубре | Вител | Сува Четка | Спречување На Крварење | САМ Изработка &засилувач; Сликарство Алатки | Изберете Големина

DEN 364.32

Тркалезна купола четки, користете со сите медиуми Цврсти природни влакна за нафрлање и матрицирање...

Силиконски Калап, Минијатурен Капак За Чај Од Меурчиња Од 1:12 И Калап За Лиење Силиконска Смола Од Слама, ЗА УВ Смола, Епоксидна И Глина,

DEN 2.33

Произведено Во Јапонија Висококвалитетен силикон Погоден со УВ смола, епоксидна, полимерна глина Одлич

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.