• Новак
Колумбија Девојки Дожд-Зила Јакна

Колумбија Девојки Дожд-Зила Јакна

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер; 100% Најлон Најлон поставата. Затворање на патент. Машинско Перење. НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Јакната Од Дожд-Зила На Девојката Колумбија е изработена од водоотпорна хидроплус 100% најлонска обвивка доволно издржлива за да издржи нешто од дожд до дожд во моменти. УДОБНОСТ ОБЛОЖЕНА СО РУНО : Обложена со нашата мека внатрешна обвивка од руно, оваа јакна додава убав допир на пријатна топлина. ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ : еластичните детали и затворањето со патент овозможуваат цврсто, но сепак удобно вклопување што овозможува активно движење. РАЗНОВИДЕН СПОЈ : лесната водоотпорна обвивка и заштитните рефлектирачки детали ја прават оваа јакна за дожд разноврсна главна за темна и дождлива клима. ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : јакната отпорна на дожд На оваа девојка има два странични џебови, еластични манжетни, прилагодлива хауба и рефлектирачки детали за да се обезбеди крајна безбедност и заштита од влажно време за неа. Одликувајќи се со мека и пријатна постава од руно за бонус топлина, оваа лесна секојдневна јакна за дожд доаѓа со симпатичен, ласкав крој во испробана и вистинска водоотпорна најлонска ткаенина што може да се спротивстави на злоупотребата на патеката и игралиштето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Маички за жени летни обични врвови со кратки ракави на екипажот на вратот на вратот на вратот, во боја на контрастно блок маица лабава

DEN 47.84

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД и увезени За испорака : ✈✈✈✈ Експедитирана испорака : 37 дена �

Блуза со кратки Ракави Биста Кошула За Девојчиња 2023 Вратот На Екипажот Памук Градиент Графички Бранч Обезмастено Дупе Тенок Туника

DEN 63.84

Градиент Блуза Камизола Кошула За Жени Дозвола Продажба Краток Екипаж Вратот Блуза Камизола Кошула ...

Летни големи деца девојки за капење 2 парчиња костими за капење деца виолетова цветна лента бикини поставени девојки за капење костуми со

DEN 771.20

100% полиестер Поводот : Овој костим за капење е идеален за пливање, плажа, забава за базени, одмор, капење,

Виолетова Тинејџерски Девојки Бранч Фустани Поставува Ракав Ракав Фустани Поставува Екипажот Вратот Отсечени Две Парчиња Кардиган Фустани

DEN 3.33

2023 Фустани Комплети За Јуниори Сајбер Понеделник Зделки 2023 Без Ракави Долги Фустани На Вратот На Екипаж

Панталони со високи половини на iuga девојче со џебови со џебови за јога танцувачки хеланки за девојчиња атлетски панталони за трчање

DEN 1.00

75% најлон, 25% спандекс Затворање на ременот Панталони со високи половини на девојчето : Затегнат удобен д

Маица за блуза елек за тинејџерски девојки без ракави лизгање на памук градиент сликарство цветни графички ками резервоар кошула еи

DEN 0.67

2023 градиентно сликарство цветна кошула за елек за жени договор за премиер ден Без ракав лизга длабоко V �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.