• Новак
Ходоспорт Менс 7 Пливање Стебла Со Компресија Лагер И Патент Џебови

Ходоспорт Менс 7 Пливање Стебла Со Компресија Лагер И Патент Џебови

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Надворешен : 92% Полиестер, 8% Спандекс / Лагер : 88% Полиестер, 12% Спандекс Затворање на врвка. Машинско Перење. Ткаенина за Брзо Сушење : Изработена од брзо сушење, лесната ткаенина нуди удобност и леснотија на движење во водата. Прилагодлив Појас : Со прилагодлив појас со врвки или еластична лента за да се обезбеди сигурно и удобно вклопување. Компресија Мрежа Лагер : Обезбедете цврсто и сигурно вклопување на мускулите, нудејќи поддршка и подобрување на протокот на крв. Практични Џебови За Патент : Опремени со безбедни џебови за патент за безбедно чување personal предмети додека пливате. Модерни Дизајни : Достапни во низа модерни дизајни и модели , вклучувајќи цврсти материи и ленти, за да можете да го изразите вашиот личен стил додека уживате во вашето време во вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Шампионски Машки Панталони За Џогер За Товар, Спортски Панталони За Џогер За Мажи, Најдобри Удобни Панталони За Џогер За Товар За

DEN 607.84

80% Памук, 20% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење УДОБНОСТ ВО НАЈДОБАР СЛУЧАЈ овие супер �

Земете Тајландски Подароци За Уникатен Тренер Со Вистинско Потекло, не Можам Да Се Смирам Јас сум Тренер, Тренер Нараквица Со Црно Јаже

DEN 351.20

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Тренер Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што с

Беибеја Мажи Маица Со Долги Ракави Со Долги Ракави Цврсти Истегнувачки Тенки Кошули Со Дно Основни Џемпери Со Пуловер Термичка Маичка

DEN 2.33

Висококвалитетен материјал, мешавина од полиестерски памук С=САД 46, М=САД 68, Л=САД 810, XL=САД 1012, XXL=САД 1214 ??Н

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.