• Новак
Класична Пуфер Јакна на Адидас Бојс

Класична Пуфер Јакна на Адидас Бојс

Вреднување на стоката:
DEN 920.96

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер Затворање на патент. Машинско Перење. Редовното вклопување постигнува удобна рамнотежа помеѓу лабавото и цврстото. 100% рециклиран полиестер со водоотпорен слој. Целосен патент со еластично врзување на отворот на аспираторот. Внатрешниот џеб вклучува име. Ребрести манжетни во рабовите на ракавите за топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бодтек Момчиња Термичка Долга Долна Облека Во Собата За Деца Руно Наредени Долги Џонови За Пижами или База Слој хеланки &засилувач;

DEN 0.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Еластично затворање Машинско Перењ

Ресинта 4 Пакет Момчиња Мрежести Атлетски Шорцеви Дишење Брзо Суви Активни Шорцеви Со Врвки Кошаркарски Шорцеви За Трчање Во Теретана

DEN 335.84

95 % полиестер, 5 % спандекс Затворање на врвка Содржина на пакетот : секој пакет доаѓа со момчиња мрежести

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.