• Новак
УСБ Камера Модул, Трајни ПХБ 0.3 ПРАТЕНИК Јув Формат Изобличување Слободен Лен Камера Модул 640 Х 480 50° Видно Поле За Препознавање Лице

УСБ Камера Модул, Трајни ПХБ 0.3 ПРАТЕНИК Јув Формат Изобличување Слободен Лен Камера Модул 640 Х 480 50° Видно Поле За Препознавање

Вреднување на стоката:
DEN 798.40

Пристапност
Во достапна форма

300000 Пиксели : хоризонталната резолуција на овој модул на камерата е 300.000 пиксели, а видеото е појасно. 50° Поле На Гледање : овој модул на камерата има видно поле од 50°, со поголем визуелен опсег и пошироко видно поле. USB Порта : со USB интерфејс,модулот на камерата овозможува размена на податоци помеѓу модулот на камерата и разни мобилни уреди. Пхб Материјал : овој модул за камера е изработен од пхб материјал, цврст и издржлив за да обезбеди долгорочна употреба. Широка Примена : модулот на камерата е компатибилен Со За Win XP, За Win7, За Win8, За Win10, ЗА OSX, За Linux, за Android.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Feilibay 10 пакет кохезивен завој завиткан самостојно ветеринар за миленичиња, еластична самостојна леплива обвивка за спорт, прст, зглоб,

DEN 3.00

Материјал : Нашата самоуправа за лепило се прави од ткаенина што може да се дише, неткаена, мала тежина, у

Акварел Илустрација На Темно 9 х 12.5 Пластични Сува Избришете Таблата Со Исечоци Папка Со Низок Профил Клип Правна Големина Клип Одбори

DEN 808.00

9 инчи, добро за обезбедување хартија Со Големина А4, лесна и лесна за носење, погодна за повеќето актовки

Меки меки меки четки за шминка Поставете ја сенката на очите Фондација Womenените козметички прав руменило мешање на убавината Сочинете

DEN 3565.44

Површината на шипката за четки е обоена со спреј, што е цврста и текстурирана без да остави ознаки на прс

Loryенски женски без ракав лирски балетски танц фустан илузија за илузија решетки резервоарот леотарски фустани латински џез танцувачка

DEN 3.33

Полиестер + мрежа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Womenените возрасни фустани за танцување �

Еулбеволи Кутија Со Алатки За Итна Опрема, Привлечен Контејнер Во Боја За Опрема За Преживување Пренослив СОС Кутија За Пешачење

DEN 1.00

●Лесен и ПРЕНОСЛИВ ● Практично складирање, погодно за складирање на некои мали предмети, лесно за носе�

Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран на Допир формитсубиши Лансер Рамка 2006-2021

DEN 1.00

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Тојвиан 1 Кутија Мачка Гума За Бришење На Шепи Дете Игралиште Рефус Загатки За Деца Мало Дете Подарок Цртање Гума За Бришење Алатки

DEN 0.67

ПОДАРОЦИ ЗА КАНЦЕЛАРИЈА симпатичниот дизајн на цртан изглед може да го привлече вниманието на ученицит

Мразам Да Бидам Одличен, Но Јас Сум Заварувач За Да не Можам. Црна Нараквица Со Затворач За Лизгање, Врежана Нараквица За Заварувач,

DEN 3.33

Рачно Изработена Врежана Нараквица За Заварувач Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Ш�

Преносни Електронски Торбички За Организатори Торби За Плажа Кит Риба Торба За Складирање Кабли За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка, Полнач, Банка

DEN 252.80

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

24 парчиња сертификат за посветеност на бебиња обложена хартија сертификат за посветеност на бебиња со бебешки сертификати за посветеност

DEN 1.00

Сертификат за крст за бебиња : Подготвивме 24 сертификати за посветеност на бебиња за вас во пакетот, вкр�

Водоотпорни Козметички Кеси, Карирани Патни Козметички Кеси Во Темно Кафеава Боја, Мултифункционални Преносни Торби За Шминка, Торба

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.