• Новак
Еден бас риболов шипки и ролна комбо, комбо со мамка со суперполимерна рачка зелена боја

Еден бас риболов шипки и ролна комбо, комбо со мамка со суперполимерна рачка зелена боја

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Комбо серијата „Алфен“ беше дизајнирана да биде разноврсна сеопфатна комбо по прифатлива цена го прави риболов достапен, едноставен и забавен Овој риболов комбо парува многу издржлив еден бас шипка со сигурна ролна за риболов. Прачките на сериите на Алфен нудат подобра рамнотежа за полесно чувство, подобрени компоненти и козметика за привлекување очи за помодерен изглед. Прачката ви обезбедува средно тешка моќ и брзо дејствување, работејќи со вас за да се вратите во следната ценета улов!. Риболов шипка - 24 -тонски јаглеродни матрица празно и не'рѓосувачки челични водичи со инсерти за титаниум оксид даваат чувствителност и перформанси. Особено одлично во риболов со бас или други видови на риболов со слатководни води со вештачки мами. Експликативно отпорна на лизгање, давајќи ви максимална контрола над вашата риболов шипка во сите услови. Дво парче конструкција за лесен транспорт и складирање. Риболов на риболов-Алфен ГТ-маичен маичен маички се опремени со 8 заштитени, високо квалитетни топки лежишта од не'рѓосувачки челик, плус инстант анти-пренасочен лежиште и сооднос 7,3 : 1 брзина. Пуси докажан систем на магнетно сопирање кој има 10 магнети за да изврши постојан притисок преку излегувањето на актерската екипа за зајакнување на опсегот и точност и ви овозможува да ја преместите сопирачката поблиску до ѓубрето со само пресврт на бирање, комбинира супер-силен машиниран алуминиум Spool, за да можете да поминете повеќе време на риболов. Лесен, ергономски дизајн за целодневна удобност : -Градење врз извонредните перформанси на неговите претходници, ролни и шипки на Alfen GT Baitcaster се опремени со напредни полимерни затегнувања кои помагаат да се подобри чувствителноста, истовремено намалувајќи го заморот и тежината, исклучително отпорна на лизгање, што ви дава максимум што ви даваат максимум максимум што ви даваат максимум максимално Контрола над вашата риболов шипка во сите услови. Овие рачки за перформанси обично се наоѓаат само на риболов шипки кои чинат многу повеќе. Доверлив - Ние ги сакаме нашите костими. Со цел да обезбедиме подобро искуство со клиентите. Ако имате какви било прашања во врска со нашите риболов, ве молиме контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите, прво, ќе го решиме што е можно поскоро. Комбо серијата „Алфен“ беше дизајнирана да биде разноврсна сеопфатна комбо по прифатлива цена го прави риболов достапен, едноставен и забавен. Овој риболов комбо парува многу издржлив еден бас шипка со сигурна ролна за риболов. Прачките на сериите на Алфен нудат подобра рамнотежа за полесно чувство, подобрени компоненти и козметика за привлекување очи за помодерен изглед. Прачката ви обезбедува средно тешка моќ и брзо дејствување, работејќи со вас за да се вратите во следната ценета улов!. Риболов шипка - 24 -тонски јаглеродни матрица празно и не'рѓосувачки челични водичи со инсерти за титаниум оксид даваат чувствителност и перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплет за поправка на риболов за риболов на риболов на риболов, не'рѓосувачки челик, керамички прстенест прачка, водач за замена на риболов

DEN 1.33

1 Интегрирани водичи за дизајн на прстени : Не'рѓосувачки интегрирани водичи, со силна отпорност на коро�

Линијата за риболов со плетенка на Хаидијау, економични 9 нишки плетенки Супер линии, отпорни на абразија - нула истегнување - мазна површина

DEN 110.08

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Висока јачина Оваа линии на плете�

Бајден ја цица камала ластовичката капа ебам oeо Бајден Хет Анти демократ капа освен Америка, гласајте Републиканска капа Трамп 2024 ХАТ

DEN 0.67

100% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Нашите капачиња за бејзбол / каубојски капи се ме

Детски комплет за комплети за столбови за риболов , преносен телескопски риболов и ролна комбо целосни комплети за момчиња, девојчиња, почетник,

DEN 383.68

【Подобро детски опрема за риболов】 Овој одличен комплет содржи сè што вашето малечко треба да оди на р�

Xuhal 2 компјутери за риболов елек за мажи и жени зелена мува риболов ранец риболов елек торба со џебови за дишење на мрежи прилагодливи

DEN 0.67

Она што ќе го добиете : Пакетот содржи 2 парчиња елеци за риболов, кои се погодни за вашата дневна замена;

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.