• Новак
СЕВЕРНА ЛИЦЕ Термобол Влечење Мазга Ii Деца Влечки

СЕВЕРНА ЛИЦЕ Термобол Влечење Мазга Ii Деца Влечки

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Произведено во САД или Увезено Етилен Винил ацетат единствен. ДВИЖЕТЕ СЕ УДОБНО. Младинската Термоболска Влечна Сила Ii Мазгите комбинираат супер-изолирани лизгалки обложени со руно со гумени надворешни ѓонови со целосен лим кои обезбедуваат влечење во затворени простории и надвор. ОТПОРНА НА ВОДА ИЗДРЖЛИВОСТ. Направени со 100% рециклиран рипстоп горен дел со водоотпорна завршница, овие високо издржливи зимски чевли се спротивставуваат дури и на најтешките услови за децата да можат слободно да истражуваат. СУПЕРИОРНА ИЗОЛАЦИЈА. Земете го студот со супериорна топлина и рециклирани материјали. Термобол Еко користи мали, тркалезниus синтетички влакна кои тесно го имитираат патот надолу изолира : заробување на топлина во малите воздушни џебови за задржување на топлината. СУПЕРИОРНА ВЛЕЧНА СИЛА. Движете се самоуверено благодарение на гумениот надворешен ѓон со целосен лист со врвна влечна сила. Од базен камп до врв, тие ќе имаат способност да останат приземјени и да одржуваат влечење. ЗЕМЕТЕ ГО ДЕНОТ. Суштински главен плакар, оваа влечка е класика. Тие ќе уживаат во удобна постава од јака од руно и лесен дизајн за вклучување/исклучување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дрвен сет на печурки, SPWOLFRT 3 пакет природни печурки, разни големини дрво печурки самовила додатоци за градина, минијатурни фигурини

DEN 80.00

【Големина на пакетот : приближно 【Материјал】 Нашите украси од печурки се изработени од висококвалите�

Тежок Мерач На Воздушен Притисок, Директно Стапало Со Двојна Глава, 10-150 Пси Манометар За Притисок во Гумите. Комерцијален Трактор Приколка,

DEN 1.00

ВИСОК КВАЛИТЕТ : индустриска глава Од Легура На Цинк, Месинг Краеви, Дебели Заптивки и Цврсто Месинг јад�

PTZ Видео Конференциска Камера, HD 1080P 207MP USB Интерфејс КОНФЕРЕНЦИСКА Сала Камера Систем ABS Авто Фокус Функција 10x Оптички Зум За Бизнис

DEN 3.00

USB ИНТЕРФЕЈС : камерата За Видео конференција поддржува истовремен пренос на видео и контрола на стабил�

Потсети ме да присуствувам. Налепница - налепница графика - авто, wallид, лаптоп, ќелија, налепница за камиони за прозорци, автомобили,

DEN 1.33

Налепницата за браник ќе трае со години! Лесен за нанесување и лесен за отстранување Направено со најви�

Вертикална Менгеме Стегач, Притисни повлечете Работното Парче Заварување Стегач Рака Алатка Антислип Црвена Зафат Хоризонтална Стегач

DEN 324.64

Цинкобложен слој за отпорност на корозија Оваа разноврсна и практична стегалка го прави совршенството

Nuobesty 10 парчиња Божиќни ливчиња за бонбони кутии кутии новогодишно дрво бонбони железни топки Божиќни одвојливи бонбони кутии што висат

DEN 2.33

? Нашиот производ се совршени комбинации на украсување на новогодишни елки и кутија за бонбони Божиќни �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.