• Новак
Појас За Слабеење За Обликување На Лице, Тренер За Слабеење За Обликување На Облик На Лице V, Алатка За Обука За Вежбање На Вилица Со Масер За Масер Со Двојна Брада

Појас За Слабеење За Обликување На Лице, Тренер За Слабеење За Обликување На Облик На Лице V, Алатка За Обука За Вежбање На Вилица Со

Вреднување на стоката:
DEN 113.92

Пристапност
Во достапна форма

●Обука За Масер На лице Q : Надграден дизајн на 3 слоја, вежбање и затегнување на мускулите на масерот, подобрување на двојната брада и помош во облик На V лице, едноставен и практичен ●Обликување На Линијата На Вилицата : со повторени вежби, вашите мускули на линијата на вилицата ќе изгледаат поубаво. Ако продолжите да ја вежбате вилицата, ќе наидете на значителен ефект. ●Лесен За Употреба : Држете го едниот крај Со устата, потоа вдишете и издишете со устата, добар тренинг ефект, по долготрајна употреба, помага да се обликува контурата на брадата и обликот на лицето. Пп Материјал П : Тренерот За Лице е изработен од висококвалитетен пп материјал, безбеден и еколошки, флексибилен и пријателски за кожата, отпорен на абење и стабилен, издржлив за употреба. ①Повеќе Применливи Сценарија : Мала тежина и во мала големина, лесни за чување и носење, лесно може да се стават во вашата торба, погодни за дома, канцеларија, патување итн. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Тренер За Лице : Пп Употреба : за да помогнете во обликувањето и затегнувањето На вашите карактеристики На лицето Список На Пакети : 1 х Тренер за Лице.

Главните карактеристики

Item Type:
Face Trainer
Material:
PP
Use:
To help shape and tighten your facial features
Package List:
1 x Face Trainer :

Избор на клиент

Преносно преносно печ за едно еднократно око, ладење за еднократно DIY калап за очи DIY ово овошје зеленчук колаген лице за девојка за подарок

DEN 2.67

DIY калапот за очи може да се користи за DIY маска за очи, треба да се користи со машина за лице, едноставна р

Влошки За Гликолна Киселина 35% - Влошки За Лупење Со Природна Гликолна Киселина, Витамин Б5, Ц, Е - Работи За Темни Дамки, Акни, Избувнувања

DEN 2.00

Лушпи од Гликолна Киселина За Убавина Луми ќе Влошки Од Гликолна Киселина е совршен додаток на вашите be

Серум За Лице За Нега На Роса-Сочно Маче | Ден На Мајката, Подарок, Моќ За Прочистување-Зелена корејска Нега На Кожа Со Ниацинамид, 1.01

DEN 3.33

Кој е ЈАС РОСА НЕГА : Сериозно Забавна Нега на Кожата Ние правиме забавни формули кои сериозно работат Н�

Ксијахиум Шминка Засекогаш Усна Лагер Каде Орев Боровинки Усна Нега Грундирање Навлажнувачки Усна Брчки Навлажнувачки Масло Спиење

DEN 193.44

Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа За Шминкање На Усните, Користете Под Кармин, Покаж�

Класичен леопард за дишење на очите за спиење, маска, ладно чувство за спиење на очите за летен одмор, еластично контурирано слепило

DEN 3.00

Удобно и дишење материјал направен од птици крпа за очи (100% полиестер), црната страна е направена од 87% н�

Подарок за подароци за миризливи ароматерапии - сет од 3 стапчиња за мелем на природна терапија - Поддржува релаксација, мирно спиење и

DEN 0.33

Сет на луксузни аротерапија мелем трио подарок идеален инстант стрес Поправете подароци за оние кои са

Моите Инстант Ефекти Се Енергија Ден Крем-Хидратантен Крем За Лице-Повеќенаменска Дневна Хидратација На Лицето-Третман За Измазнување

DEN 396.48

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ХИДРАТАЦИЈА Нашиот дневен крем има интензивно хидратантна формула која е дизајнирана д

Поголем Полни Усна Нега Усна Масло Анти Испукани Усна Хидратантна Навлажнувачки Усна Линија Усна Масло Природни Усна Течност И Усна Нега Полни

DEN 0.67

24 Часовно Двојно Разгалување : Хидратантниот Сјај За Усни Се Удвојува Како Полни И Навлажнувачки Усни К�

LPH ЛАБОРАТОРИЈА Привремен Затегнувач На Очите Крем За Очи, Инстант Ги Намалува Кесите Под Очите, Темните Кругови &засилувач; Подпухналост,

DEN 351.84

?НАШАТА ЦЕЛ ЗА КРЕМ ЗА ОЧИ ЗА : LPH ЛАБОРАТОРИЈА ПОД крем за очи брзо отстранете ги кесите под очите, цврста

ЕКСЦАРТ Метал Шпатула 100 парчиња Мини Козметичка Шпатула За Еднократна Употреба Пластична Крема За Лице Лажица Мала Лажичка За Шминка

DEN 2.67

Удобно за држење, прекрасна алатка за убавина за жени Овој производ е мал, лесен и лесен за носење, така ш

Неутрихербс Коректор За Отстранување Темни Дамки, Крем За Осветлување На Кожата, Белење На Кожата за лице, пазуви, лактите&засилувач;

DEN 304.32

БЕЗБЕДНО И НЕЖНОнеутрихербс отстранувачот на темни дамки за лице е 100% природен, без парабени, без глуте�

Колаген Од EО Зајакнување На Серумот Против Стареење Серум Против Брчки СЕРУМ За Зајакнување НА КОЛАГЕН ОД ЈАГУЛА Серум За Зајакнување НА

DEN 159.84

●Зајакнете Го Серумот Против Стареење+ Серумот За Зајакнување НА КОЛАГЕНОТ ОД ЈАГУЛА ја Заклучува влаг

Цакина Под Око Стап Бебе Компресирана Сува Монета Пешкир За Еднократна Употреба Патување Марамчиња За Еднократна Употреба Алатки

DEN 113.28

Подвиг Внатрешна Бедро Црни Точки Отстранувач Масажа Љубов Велнес Пеги Отстранување На Пеги Спин Четка

Шминка Скриј Кревање Лифт Водоотпорни За Снимање Лице Опуштена Алатка За Еластичност Инстант Ултра тенки Брчки На Лицето Лента

DEN 143.84

Лесен За УпотребаЕдноставно Залепете Го Едниот Крај На Лентата На Кожата, А Потоа Повлечете Ја Кожата Д�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.