• Новак
Чиаогу Пресврт Кратенки Нерѓосувачки Челик Заменлив Сет, 2-инчен И 3-инчен Мал

Чиаогу Пресврт Кратенки Нерѓосувачки Челик Заменлив Сет, 2-инчен И 3-инчен Мал

Вреднување на стоката:
DEN 1619.20

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува 10 пар хируршки совети од нерѓосувачки челик (5 секој од 2-инчен/5см и 3-инчен/8см) ВО големини US4-8 (2 Вклучува 3 сини, без меморија, X-Flex [S] кабли : 5" (13 см), 6" (15 см) и 8" (20 см) за да се направат 9" (23 см) и подолги циркулари. Сите совети, кабли и додатоци доаѓаат во сина, компактна торбичка со патент со прстен за затворање за да се прицврстат во вашата торба за плетење. Затемнети : 4 3/4" (120см) х 3 7/8 " (10см). Врвовите од 2 инчи имаат дупка за затегнување дупчат во близина на крајот со навој за да ви овозможат да користите два копчиња за затегнување одеднаш и да обезбедите сигурна врска од врвот до кабелот. Секој врв е ласерски втиснат со големината на американскиот/метричкиот дијаметар. Сите делови/парчиња се кодирани [И] за лесна идентификација и употреба. Слично на кодирани совети ЗА ВРТЕЊЕ и ПРЕСВРТ, каблите и додатоците се префрлуваат. Врвовите за сини Извртувања од 2 инчи (5 см) се изработени од цврст хируршки нерѓосувачки челик и имаат дупка за затегнување што овозможува употреба на два клуча за затегнување за безбедна врска. Врвовите од 3 инчи (5 см) се шупливи без дупка за затегнување. Користете еден врв од 2 инчи и еден врв од 3 инчи за да направите диференцијален кружен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оперитакс 1пц Корпа За Складирање Мал Контејнер За Складирање Играчки Организатор Големи Корпи За Складирање Ткаени Корпи За Складирање Ткаени

DEN 376.32

Пластика Голем Контејнер За Складирање : Мултифункционален, може да биде за складирање на многу предмет

ХАНДСАМУ 4Х1, 5 Тешки Тркалца-Тркалца За Рерна Со Висока Температура, Индустриски тркалца-Комплет од 4 Со Капацитет за Полнење: 2800 ФУНТИ

DEN 3.00

ТЕШКИ ТРКАЛЦА : тешките тркалца НА ХАНДСАМУ се направени од висококвалитетна Епоксидна Есин, светли епо

Лапети Силиконски Часовник Бенд Компатибилен Со Феникс 7Х, Феникс 6Х, Феникс 5Х, 26мм Брзо Ослободување Метал Затворач Спорт Нараквица

DEN 1.33

1 Специјален Дизајн На Спортски Стил : оваа мека лента за часовници прифаќа дизајн на воздушни дупки со д

Bbiamsleep 6pcs Минијатурен Стол 1:6 Скала Минијатурна Минијатурна Столица Минијатурни САМ Столици Шарени Фотелја Симулација Потпирач За Грб Вртливо

DEN 479.84

Во собата на 6 Големина на стол : 5,3 инчи х 4,3 инчи х 4,1 инчи Изработени од висококвалитетна пластика, повеќ

Н2 НАЛЕПНИЦА Црни Ленти Налепница За Автомобили | Проѕирен Филм, Лесен за завиткување И Отстранување, Пакување од 2, Најдобро одговара

DEN 318.24

● Квалификуван Винил : винилната налепница има 3 слоја : водоотпорна ламиниране на врвот на винилот, мас�

Екујеку 24 парчиња Пластични Чаши За Повеќекратна Употреба, Забава Со Пластични Чаши, Пластични Чаши За Пиење, Шарени Пластични Чаши, Детски

DEN 796.80

●Висококвалитетен материјал quekuyeku пластични чаши за повеќекратна употреба се изработени од висококва�

КОАИУС 1: 1 90° Уред Со Агол На Рикверц Спирален Откос Менувач Редуктор Собрание Мал Редуктор Собрание ДВОЈНО Вратило 8ММ/10мм Брзини Опрема

DEN 2.00

Спирала откос менувач Опис : Ве молиме потврдете ја големината пред да ја купите; Школка материјал : алу�

Завртка За Очи со Закачалки Со Навртки - М10 8 парчиња Машини Прстен За Подигнување На Рамената Од Нерѓосувачки Челик 304 Тешки Завртки За

DEN 479.84

8€ Прстен Завртка За Очи 8 € Заклучување Подлошки 8 € Заклучување Ореви 8 ● Рамни Подлошки Прво земете ј�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.