• Новак
Купони и кафе - LED USB -знак за осветлување на работ

Купони и кафе - LED USB -знак за осветлување на работ

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Оваа работа е кул - нашиот LED LED EDGE LIT знак доаѓа врежан со прикажаната фраза Со вклучената основа може да се запали со 16 различни бои што ви обезбедуваат ноќно светло, канцелариска светлина или само можност да кажете нешто без да го кажете тоа на кул начин! Вклучениот далечински управувач ви овозможува беспрекорно да се мешате низ боите како што се менува вашето расположение, па дури и да поставите различни светлосни ефекти како строј или блиц. Цврст и издржлив - Нашиот LED LED Edge Lit Lit Lit има врежано чисто акрилно парче и основа за осветлување L. Со одлична оптичка јасност и транспарентност, површината отпорна на гребење, изградба и заштита на докажување од дамка или обезбојување со текот на времето, акрилот и базата ќе траат многу долго. Доаѓа со сè што ви треба - кога ќе го купите нашиот LED LIT знак, ќе добиете : врежан леано акрилен знак (висина 4.15" x длабочина 1/8 -ми "), основа за функција од 16 бои, далечински управувач со вклучена батерија до Променете ги боите, батеријата со литиум од 3,7 волти од 3,7 волти за основата и USB -кабел за напојување за да ја наполни вашата база. Прво безбедност - литиумската батерија за основата има капацитет од 1200 милиампери и може да трае околу 18 часа ако е целосно наполнет. Нашиот LED знак ќе функционира со или без батерија и ќе светне додека се полни. Не се препорачува полнење со USB забрзан полнач. Не за употреба со мобилни телефони Брз полначи. Совршен подарок - ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените , Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за свадби или празник за кој било подарок. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, украси за домови, ресторани и барови и многу повеќе. Ова е кул - нашиот LED EDGE Литниот знак доаѓа врежан со прикажаната фраза. Со вклучената основа може да се запали со 16 различни бои што ви обезбедуваат ноќно светло, канцелариска светлина или само можност да кажете нешто без да го кажете тоа на кул начин! Вклучениот далечински управувач ви овозможува беспрекорно да се мешате низ боите како што се менува вашето расположение, па дури и да поставите различни светлосни ефекти како строј или блиц. Цврст и издржлив - Нашиот LED LED Edge Lit Lit Lit има врежано чисто акрилно парче и основа за осветлување L. Со одлична оптичка јасност и транспарентност, површината отпорна на гребење, изградба и заштита на докажување од дамка или обезбојување со текот на времето, акрилот и базата ќе траат многу долго.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фарма куќа Декор на сончоглед Дрвена кутија за домашна канцеларија Мама знак мама декор од ќерка роденденски подароци за мајки мајки Ден подароци

DEN 223.84

Големина : 6 x 8 инчи Материјал за знак на дрвена кутија : Направено од добар материјал од дрво Не е лесно д�

REN0124SHUANG Очилачи за сонце за сонце Рачно изработен Спектакл за очила за очила за очила за очила - Двојно очила за приказ на рамка за складирање

DEN 708.80

Совршениот приказ на очила за сонце се залага за складирање на домови или за трговски ревии, штандови, ш�

2-во-1 женски гроздобер прстени со црни дијаманти прстени Едноставно симпатично сребрено гроздобер ангажман накит за венчавки прстен

DEN 15.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Руфл завиткана шамија турбан јака капа, жени и мажи, капачиња унисекс капи за жени модерни глави печати бени -капи за жени капачиња

DEN 124.64

100% полиестер Оригиналната измиена памучна џемпери се во согласност со изгледот, тој е повеќе мек и удоб�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.