• Новак
Avantree Ar Bluetooth Слушалки За Поништување На Бучава Со Микрофон, Бум Микрофон &засилувач; Вграден Микрофон За Повици, 35h Playthime Безжични Слушалки, Преку Уво безжични &засил?

Avantree Ar Bluetooth Слушалки За Поништување На Бучава Со Микрофон, Бум Микрофон &засилувач; Вграден Микрофон За Повици, 35h

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

[СУПЕРИОРЕН ЗВУК] високопрецизната аудио и софистицираната акустика обезбедуваат целосен опсег на јасен, добро избалансиран и природен звук [АКТИВНО ОТКАЖУВАЊЕ НА БУЧАВАТА] напредната технологија АНЦ го филтрира околниот амбиентален шум за да можете да слушате непречено. [УЛТРА УДОБНО] со меки заменливи кожни ушни перничиња и прилагодлива лента за глава, Arјата ќе остане удобна дури и по продолжена употреба. [ОДВОЈЛИВ МИКРОФОН за БУМ] отстранливиот микрофон јасно го испорачува вашиот глас и доаѓа со удобен, моментален прекинувач за исклучување. [Вградените КОНТРОЛИ] ниско-профилни, интуитивни контроли лоцирани на слушалките ви даваат целосна контрола врз вашето искуство со слушање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Амала Наиду црна дупка филм Oculus Quest 2 VR слушалки и контролор кожа, винилна декларална кожа за VR слушалки и контролори, додатоци за заштитни

DEN 3.00

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

3,5 мм Жичен Слушалки,Осветлени Компјутерски Слушалки За Жични Игри, Слушалки За Игри Компјутер Гејмер Стерео Слушалки СО Микрофон ЈАНГ1МН

DEN 256.00

Надградените прилагодливи прилагодливи греди за глава со мала тежина се лесни и не чувствителни на при�

SOLUSTRE Механичка Тастатура 61 Црвен Прекинувач Игра Конфликт Лаптоп НЕ USB Позадинско Осветлување Компјутерски Игри Светлина RGB Тастатура-Клуч

DEN 2.00

МЕХАНИЧКА тастатура Усвојте USB типпорта, капаче за тастатура и дизајн на одвојување на кабел, погоден за

XJPB Игри Слушалки Компјутер Слушалки Со Микрофон Бучава Поништување 7.1 Опкружувачки Звук Жичен Слушалки&засилувач;RGB Светлина-Игри

DEN 2.00

Околните стерео : XJPB игри слушалки обезбедува 71 опкружувачки звук за подобрување на извонредно игри иск

Екарке 2-Клучна Тастатура За Игри, УСБ Мини 2-Клучна Тастатура, Механички ГЕЈМЕРСКИ КОМПЈУТЕРСКИ Тастатури, Програмирање Макро Со Софтвер ОСУ

DEN 2.67

Фина изработка и совршен стил, надградба на вратилото Од Цреша т поддржува топло замена, така што мини н�

Селекција на главата на главата, компатибилен за потрагата 2, замена за елитната лента, намалете го притисокот за слушалките за потрага

DEN 1232.00

Компатибилност : Дизајнирано специјално за Quest 2 слушалки за замена на главата и перница на главата Висо�

Razer Basilisk Суштински Гејмерски Глушец: 6400 Dpi Оптички Сензор - Chroma RGB Осветлување-7 Програмабилни Копчиња-Механички Прекинувачи-Класичен

DEN 896.00

# 1 Најпродавани Игри Периферни Уреди Производител во САД : ИзворНпд Група, Ад, Американската Услуга За С�

Моќна Кожа Компатибилна Со Черепот Хеш 2 Безжични Слушалки - Црн Мермер | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак За винилна обвивка | Лесен

DEN 1.67

СЛУШАЈТЕ СО СТИЛ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За бонбоните На Черепот Хеш 2 �

[19 во 1] Куќиште За Носењеowerтпоуер Компатибилно Со Палуба На Пареа, Комплет За Заштитни Додатоци Со Тврда Обвивка со Држач/Филмови

DEN 1177.60

● Совршена Заштита● : комплетот за додатоци Заowerтпоуер е специјално дизајниран за конзола за Вентили н

Харуно Сакура- Налепници на кожата за Окулус потрага 2, Окулус потрага 2 VR слушалки и контролер, Окулус потрага 2 налепници, слатки додатоци

DEN 1563.20

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.