• Новак
FPXRNG Нерѓосувачки Челик Виножито Јадења Вечера Чинија 11.8 инчен Шарени Метал Кујна Вечера Плочи Салата Кампување Десерт Дете Плочи Во Собата 4-Парче

FPXRNG Нерѓосувачки Челик Виножито Јадења Вечера Чинија 11.8 инчен Шарени Метал Кујна Вечера Плочи Салата Кампување Десерт Дете Плочи Во Собата

Вреднување на стоката:
DEN 512.00

Пристапност
Во достапна форма

Виножито јадења наредени заедно за да ви заштедат повеќе простор во кабинетот Нерѓосувачки челик, четкан процес, силен, лесен и издржлив, не грижете се за остри фрагменти повредени деца. Дизајнот на стегање, мазните рабови и без груби точки, можат ефикасно да ве спречат вас и вашето семејство да бидете изгребани. Може да собере вкусни јадења како што се стек, десерт, раса, месо на скара, тестенини итн. Лесен за чистење, користете заеднички детергент за да ја вратите осветленоста на плочата. Совршен за излети или забави, постари или деца, на отворено или дома. [Материјал] јадењата Со Виножито се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, доволно силен, отпорен на ' рѓа и издржлив. Тркалезни чинии за вечера се исто така без хемикалии, еколошки, без БПА. [Лесно за чистење] комплетите за чинии за Вечера се едноделно обликување, не е лесно да се скрие нечистотијата, можете рачно да се миете или избришете со мека влажна крпа, исто така можете да ја користите машината за миење садови за чистење, но имајте предвид дека по чистењето за да се исуши, работниот век ќе биде подолг. [Робустен и издржлив] Мазните заоблени рабови без груби дамки нема да ја повредат меката кожа. Не се додаваат штетни материи на површината на плочата, нераскинливи, не грижете се за остри парчиња. [Погодни Големини] Секоја чинија за вечера има 5,1 ИНЧИ ВО ШИРИНА, 0,7 ИНЧИ ВО ВИСИНА и 0,7 КИЛОГРАМИ тежина. Послужавник за сервирање храна од нерѓосувачки челик, може слоеви еден врз друг, наредени во купишта за да заштедат повеќе простор. Погоден за кампување, излети, чамци, училиште, внатрешно, кампување на отворено, Банкет или секојдневна употреба. [Најдобар Избор] и со традиционален Јапонски дизајн и со практична употреба, овие чинии за вечери се совршен подарок за вашите пријатели и семејство на Домаќинство, роденденска забава, Денот на Мајките, Божиќ или која било друга посебна пригода. [Материјал] јадењата Со Виножито се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, доволно силен, отпорен на ' рѓа и издржлив.

Главните карактеристики

Избор на клиент

100 Пакувајте Портокалови Вратоврски За Пресврт за Торби За Лекување, 3-Инчни Претходно врзани Сатенски Ленти За Занаети, Обвивка За Подароци,

DEN 207.84

Претходно изработени Лакови : Користете го овој комплет од 100 мини портокалови вратоврски за занаети, вр

Аексит 9 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци 40 Пина 2.54 мм Теренот Двојна Редови Директно Машки Конектори &засилувач; Адаптери Заглавие

DEN 0.67

Име на производот : Пински Заглавие;Иглички : 40 Пински (2*40 Пински); Тип На Ред : Двојни Редови Стил на конек

Случај Компатибилен со 6 Поттикне Хартијабела 10-Та Генерација 2018 Ослободување, Ултра Тенок Заштитен Капак На Куќиштето Со Паметна Функција За

DEN 1244.80

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

Симбол НА Мирот СВОНО Хипи XL Торби ЗА Перење Алишта, Организатор На Торби За Валкана Облека За Затворање Врвки, Тешка Торба За Перење Алишта,

DEN 207.84

Оваа голема торба за перење има фати за заклучување Кога сте полни со облека, можете да го затегнете јаж�

Хитауинг Аквариум Грејач, 300w Риба Резервоарот Грејач СО LED Дигитален Дисплеј &засилувач; 5 Заштита на Безбедноста, Потопна Аквариум Грејач

DEN 601.44

●Грејач НА аквариум 300 W® аквариумскиот грејач од 300 вати произведува стабилна моќност со брзо загревањ�

Сос Чамец Сос Чамци Прибор За Јадење Сос Брод За Молзење Во Домаќинството Цилиндар За Молзење Од Нерѓосувачки Челик Шолја За Млеко

DEN 811.20

ШТО ВИ ТРЕБА : дали барате модерен и елегантен допир што ќе ги направи вашите оброци попријатни? Дали сте

20-Пакет 6,6 СТАПКИ/2 Метарски Малтер - Во Вдлабнат Тенок ЛЕД АЛУМИНИУМСКИ Канал Со Прирабница за ЛЕД Лента, Алуминиумски ЛЕД Профил Со

DEN 639.84

Пакетот вклучува q секој комплет вклучува 20 ПАРЧИЊА LED Канал / 20 ПАРЧИЊА Дифузен Капак / 40 ПАРЧИЊА Крајни �

Caseономски Случај За Заштита На Гејмпад, Покријте Ја Кутијата За Кожа Силиконски Материјал Работен Век Случај На Гејмпад Силика Гел

DEN 1081.60

Дизајнот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и врати, без да мора да ја отстраните кожата

Cabilock 3pcs Кутија Замрзнувач Врата Виси Кутија Контејнери За Фрижидер Фрижидер Организатор Канти Организатор Канти За Полици Фиоки

DEN 1.00

пластика Кутија За Странична Врата На Фрижидерот : Корпа За ПОЛИЦА На ВРАТАТА На ФРИЖИДЕРОТ Уникатен ди�

Римколо 26-Парче Завртка Екстрактори И Вежба Во Собата, Мулти-шилести Екстрактори, Болт Екстрактори Вежба Битови И Спирала Завртка

DEN 607.84

€26 ПАРЧИЊА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ЕКСТРАКТОРИ сет : ова е збир од 3во1 завртка 6 ПАРЧИЊА Десна Рака Кобалт Веж

100 ЕЕЗ Букет Кеси Со Еден Розов Ракав, 5 Бои Водоотпорна Цветна Хартија За Завиткување, Пластична Хартија За Завиткување Со Еден Цвет Материјали

DEN 2.67

Материјал : Транспарентен водоотпорен пластичен материјал Потсетник : Цвеќињата и Панделките не се вкл�

ПРЕТИЗУМ Кинески Хороскопски Новогодишен Црвен Плик 24 парчиња Кинеска Нова Година Црвени Пликови Година На Зајакот Кинески Хонг Бао Среќна

DEN 147.52

Кинеска Нова Година Црвени Пликови (4 Модели) Година На Зајакот Плик Кинески Хонг Бао Цртан Филм Среќа Па

гофидин 8 Спакувајте Вилушки И Лажици Во Собата, Лопата Форма Дома Нерѓосувачки Челик Супа Кафе Мулти-боја Долга Рачка Сладолед Десерт Вилушки

DEN 143.84

Ќе добиете : ќе добиете Пакет од 8 пакети вилушки и лажици поставени Висококвалитетни Материјали : Израб�

16-Ти Роденден Постер Украси. Партиски Материјали За Него Или Неа Претворајќи 16 години. Слатка Книга За Гости Алтернативен Знак 11х17 Во

DEN 207.84

ОДЛИЧЕН РАЗГОВОРСТАРТЕР : Капсулирајќи ги деталите за времето во еден медиум, овој постер ќе ја добие љу

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - Дигитална Детска Камера, Издржлив Цртан Филм Дигитален ДВ, Забавен Прекрасен Практичен За Одмор Роденденски Подарок

DEN 970.88

Изработен од висококвалитетен АБС материјал, цврст, издржлив и долг работен век Издржливост со голем ка

Вентилатор За Шпорет Уонгфи 4 Сечила Шпорет На Дрва Со Топлински Погон Ефикасен Дневник За Дистрибуција На Топлина Еко-Вентилатор На

DEN 1904.80

Ја генерира својата енергија благодарение на топлината што ја ослободува површината на шпоретот Основ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.