• Новак
Случај МААЛИЈА+Стакло за Јаболко Гледајте 8 7 45мм 41мм 44мм 40мм Водоотпорен Екран Заштитник Додатоци Работ Браник ивоч 4 5 СЕ 6 Корица

Случај МААЛИЈА+Стакло за Јаболко Гледајте 8 7 45мм 41мм 44мм 40мм Водоотпорен Екран Заштитник Додатоци Работ Браник ивоч 4 5 СЕ

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен За серијата Apple Watch ултра, ултра тенок заштитен случај на КОМПЈУТЕР со заштитник на екранот овозможува брза и лесна инсталација, Совршено одговара за вашиот часовник МАТЕРИЈАЛ : Издржлив компјутер И пет материјал покријте го екранот И рабовите Целосниот капак заштитете го вашиот часовник спречува гребнатини и абење. ДИЗАЈН Паметен дизајн овозможува пристап до сите контроли, копчиња, сензори и карактеристики на apple watch. Наполнете директно, не треба да ја соблекувате куќиштето на часовникот. ЗАШТИТНИК НА ЕКРАНОТ : заштитникот на екранот за миленичиња може постојано да се брише со крпа за очила, за да се обезбеди јасност на екранот без да влијае на повторната употреба. (СОВЕТИ) : овие случаи не се водоотпорни, не поддржуваат додека пливате. Ако заборавитеда го соблечете, или користењето на овој производ во теретана или спортски активности може да предизвика влагата да биде заробена помеѓу овој производ и екранот на часовникот. Вие само треба да се избрише со очила крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Опрема Ѕвер Мобилен Телефон Рачен Зглоб Држач За Мобилен Телефон Нараквица Со Џеб За Картички Компатибилен со iPhone, galaxy &засилувач;

DEN 2.33

Универзалниот Безбедносен Врзувач На Рачниот Зглоб на Паметниот Телефон го одржува вашиот телефон без�

Lysee Мобилен Телефон Куќишта &засилувач; Рамки-Назад Домување За Huawei P30 P30 Про Назад Капакот На Батеријата Со Лепило Налепница Задна Корица

DEN 680.00

Боја : P30pro како вашата боја Број на модел : За Huawei P30, P30 pro Материјал : Стакло Продажна точка : куќиште на за�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.