• Новак
Јастози И Бранови Мобилен Телефон Стојат Прилагодливи Преклопливи Таблет Десктоп Телефон Носителот Додатоци

Јастози И Бранови Мобилен Телефон Стојат Прилагодливи Преклопливи Таблет Десктоп Телефон Носителот Додатоци

Вреднување на стоката:
DEN 1174.40

Пристапност
Во достапна форма

Преклопен и Прилагодлив : држачот за мобилен телефон може да се прилагоди, лесно да се прошири во висинаИсто така,ви овозможува флексибилно да го прилагодите аголот на вашиот уред за да го најдете најудобниот агол на гледање. Слободни Раце : телефонот стои стабилен и издржлив, идеален за да го поставите телефонот на него кога гледате видео во секое време и насекаде. Овој комплет за држачи за телефони е совршен за употреба во канцеларија и дома. Ослободете ја раката и уживајте во животот. Едноставно и Практично : малата големина и малата тежина го прават држачот на телефонот лесен за носење. Можете да ги ослободите рацете за да уживате во времето лице в лице што се јавува со семејството или пријателот, да земете рекорд на видео конференција, да грицкате додека гледате видео на Јутјуб итн. Дизајн : овој држач за десктоп телефон прифаќа издржлива пластика и алуминиум со силна цврста конструкција, уверувајќи го вашиот телефон да остане цврсто на своето место. Можете лесно да го допрете екранот без да се грижите дека телефонот ќе се преврти или ќе падне. Услуга : овој прилагодлив држач за мобилни телефони на работната површина е компатибилен со сите паметни телефони, таблети и е-читачи од 4-13 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Математички Број Пи 3.14 Држачи За Далечински Управувач На ТВ Моден Организатор На Работна Површина За Складирање Кожа Со 5 Оддели

DEN 399.84

Материјал : Стп Кожа Големина : 8,3 L*2,9 W*4,7 H инчи Голем капацитет : Пет пространи прегради за складирање, ко�

Анголии 6 парчиња лавици магии Организатор прозорец Т фармерки Слаб облека Мулти-дупка што виси не за облека за гардероба балкони за балкони

DEN 352.80

Нелизгачки пластични закачалки сетот вклучува 2 парчиња, кои можат да ги задоволат вашите различни потр

Pendaflex Surerhook Засилени Висечки Папки, Големина На Букви, Избрани Бои, 20 По Кутија &засилувач; Двобојни Папки Со Датотеки Во Боја, Големина

DEN 0.33

Производ 1 : супер силна висечка прачка има подолги пластични куки со вградени пружини за затегнување, т�

Патент Паричник Чанта за iPhone 14 Pro Макс Crossbody Случај Со Кредитна Картичка Носителот Жени Ремен Јаже 6.7 Kickstand Флип Кожа Рфид Заштита

DEN 335.84

1100% сосема нов висококвалитетен случај.Материјал : Стп Кожа + ТПУ Долг јаже за наклонето рамо, со кредитн�

Богатствата НА каролина SS4630LITERK Далматински Зимски Снегулки Празник Шише Со Вино Гушкач, Шише Кулер Ракав Гушкач Машина За Перење

DEN 2.00

Одговара на 750 мл вино или други шишиња за пијалоци Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта Одлич�

Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања Во Електроника, Технолошка Торба, Апстрактна Шема На Кравјо

DEN 1.67

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Lhllll Во Живо Звучна Картичка Рачна Надворешна Пренослива Dsp Звучна Картичка Ефект Уред Аудио Миксер Менувач На Глас Аудио Картичка Менувач

DEN 2.00

Вградени повеќе специјални звучни ефекти, како што се промена на гласот, промена на тонот и други мултиф

LIXFDJ Трајлив мрзлив Сузан Турнал за ротирање на плочата за ротирачки таблички Голем центар за трпезариска табела - 360 степени вртење - целосно

DEN 8540.48

1 Постојат два вида лежишта, имено : тивок тип и надграден тип Направено од густ цврст алуминиум, не е лес�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.