• Новак
MIANHT Светлина Тежина Bluetooth 5.1 Паметен Часовник 1.28 Инчен Екран За Телефон IP67 Водоотпорен 30 Видови На Спортски Отворено Фитнес Спиење Мониторинг

MIANHT Светлина Тежина Bluetooth 5.1 Паметен Часовник 1.28 Инчен Екран За Телефон IP67 Водоотпорен 30 Видови На Спортски Отворено

Вреднување на стоката:
DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

30 видови спрот модел,3 видови спрот тип, стан спорт, нараквица спорт, стан нараквица двонасочна врска (стан синхронизација на нараквица податоци) 30 видови спрот модел (30 видови на спортски модел) одење, трчање, возење велосипед, скокање јаже, кошарка, фудбал, бадминтон, пливање итн. 30 видови на спортски модел. 8 видови спрот датум (8 видови на спортски податоци) според различниот спортски режим, прикажете го бројот на чекори, спортско време, гпс спортска патека, калории, следење на отчукувањата на срцето, километража и други податоци. Можете да вклучите седентарен потсетник и потсетник за вода од "други" на АПЛИКАЦИЈАТА. Синхронизирајте пораки за туркање мобилни телефони, поддржувајте дојдовни повици, пораки, е-пошта и други пораки за притискање социјални АПЛИКАЦИИ, кренете рака за читање.Ако сакате, можете да вклучите и друго известување за друга АПЛИКАЦИЈА. Научно следење на спиењето, кога заспивате, часовникот ја анализира вашата состојба на спиење со снимање на вашиот длабок сон и лесен сон, ефикасно помагајќи ви да го подобрите квалитетот на спиењето. Гледајте-мулти-Јазична поддршка (Јазици За Поддршка) Кинески, англиски, германски, корејски, шпански, Јапонски, француски, руски, ukrainпски, украински, италијански, португалски. 30 видови спрот модел,3 видови спрот тип, стан спорт, нараквица спорт, стан нараквица двонасочна врска (стан синхронизација на нараквица податоци). 30 видови спрот модел (30 видови на спортски модел) одење, трчање, возење велосипед, скокање јаже, кошарка, фудбал, бадминтон, пливање итн. 30 видови на спортски модел. 8 видови спрот датум (8 видови на спортски податоци) според различниот спортски режим, прикажете го бројот на чекори, спортско време, гпс спортска патека, калории, следење на отчукувањата на срцето, километража и други податоци. Можете да вклучите седентарен потсетник и потсетник за вода од "други" на АПЛИКАЦИЈАТА. Синхронизирајте пораки за туркање мобилни телефони, поддржувајте дојдовни повици, пораки, е-пошта и други пораки за притискање социјални АПЛИКАЦИИ, кренете рака за читање.

Главните карактеристики

    Product Name:
Smart Watch
    Material:
ABS+PC spray metal paint process
    Strap:
Sillica gel
    Gross weight:
110g/0.24lbs
    Net weight:
40g/0.08lbs
    Package size:
15x7.5x3cm/5.91x2.95x1.18inch
    Display 1.28 inch TFT LCD:
    Resolution 240*240:
    Bluetooth Support BLE5.1:
    RAM:
256KB
    External Memory:
60Mb
    Battery Li-polymer battery 230mAh:
    Charging method Magnetic charging:
    Charging time 2.5-3 hours:
    Bluetooth effective distance 10m:
    Waterproof level IP67:
    Standby Time Day10-15 about:
    Push button Stainless steel:
    Watch head size 4.9x3.48cm/1.93x1.37inch:
    Strap size 122mm long strap, 78mm short strap:
Package Include:
    1x Smart Watch:
    1x Specification:
    1x USB cable :

Избор на клиент

DesignSify Најмногу страшно свештенство, 20oz вода шише од не'рѓосувачки челик изолиран Тумблер, подароци за роденденски годишнини Божиќ

DEN 281.60

Шише од не'рѓосувачки челик : Ова шише со вода е изработено од не'рѓосувачки челик за издржливост Има теч

Клиторски лижење ротирачки g место вибратор мед играчка кутија „joi“ 3 во 1 клит јазик Дилдо вагинален вибрирач стимулатор за возрасни секс

DEN 992.48

? Ротирај + лиже + вибрирај! Вибраторот на роза 'JOI' обезбедува 3 стимулации во исто време и има четири моќн

Неродеко 20 парчиња Декоративни Полици Решетка За Патики Папучи За Чорапи Патики+Влечки Декоративни Куки Прикажи Решетка Кратки Чевли Решетка

DEN 0.33

Пластика Чевли Висечки Куки : дизајнот на решетката за чевли е лесен, лесен за носење, што може да ви даде

Метал детектор лопата, тешка динамична копач на тешки страни на Кемаер, метал што открива алатка за копање со обвивка за монтирање на ременот,

DEN 1106.40

Kemaier Serrated Edge Digger Metal открива лопата, совршен придружник за сите ваши проекти за копање, корисно за градин�

Асело масло симпатична Шнаузер кучиња Магнетско поштенско сандаче за градинарски двор за домашен декор за надворешна стандардна

DEN 2.67

Карактеристики : Нашето поштенско сандаче ги покрива магнетното е изработено од полиестер и водоотпорн

Јас многу го сакам фудбалот ПУ кожени моливи за моливчиња, Организатор на биро за контејнери за пенкало за канцеларија за канцелариски

DEN 223.84

СТП кожа Силен и издржлив, здрав и еколошки, со мек ентериер Исклучителните и компактните организатори �

Bestoyard 5 парчиња вселенска граница налепница бела билтен табла бела лента бела декорална астронаумска шема налепница за wallид бела лента

DEN 2.67

Граници на табли, разгалена декларација : Што добивате валана шарена креда од таблата со права граница �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.