• Новак
Мерач на Притисок рестоки, Мини Манометар За Притисок На Гориво Мерач На Висок Прецизен Притисок За Гориво Воздушно Масло Течна Вода 0-6 бари 1/4 Нпт Нишка 1pc

Мерач на Притисок рестоки, Мини Манометар За Притисок На Гориво Мерач На Висок Прецизен Притисок За Гориво Воздушно Масло Течна Вода 0-6

Вреднување на стоката:
DEN 1582.40

Пристапност
Во достапна форма

€®ЛЕСЕН за УПОТРЕБА нашиот вакуумски притисок 2,3 инчен плоча за бирање има јасна линија на скала и висока прецизност Интерфејсот е на задниот дел од манометарот. Неговиот опсег на мерење е 0-6 бари. ●●ШИРОК ОПСЕГ на УПОТРЕБА ● Нашиот вакуумски манометар е широко користен за мерење на вода, масло, воздух итн. Тоа е стабилна алатка за мерење на атмосферскиот притисок. €®ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ нашиот барометар е стабилна алатка за мерење на барометарскиот притисок. Мини големина, лесен за носење. Дијаметарот на плочата за бирање е приближно 60мм/ 2,3 инчи. Quish QUALITY ® нашите вакуумски мерачи на притисок се направени од метални материјали, а металната обвивка може добро да ги заштити внатрешните додатоци. €éfect SERVICES®НИЕ се концентрираме на искуството за купување на купувачот. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не, ветуваме дека ќе ви го обезбедиме најзадоволителното решение. Спецификации : Модел : Тс-60 Материјал : Тип На Метална Монтажа : Опсег На Мерење На Задната Монтажа : 0-6бар Дијаметар На Плочата За Бирање : Прибл. 60мм/ 2,3 инчи Врска : 1/4 " Нпт Нишка Монтирање Тежина : 106гр Пакет Листа : 1 х Манометар.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЗАТОПЛУВАЊЕ Хавајски Фламинго Ананас Декор Луау Партија Материјали Роденденски Украси вклучува Роденден Банер, Вештачки Тропски Палма Лисја,

DEN 239.84

Хавајски Фламинго Ананас Декор Луау Партија Материјали Роденден Украси : Одлично за Тропски Хавајски Т�

Вагбели 2 сетови безжичен микрофон рачен микрофон KTV микрофон анти-лизгачки ракав микрофонски микрофон постави подкаст опрема пакет микрофон

DEN 588.80

Покрив за микрофон за микрофон : КТВ микрофон антилизгачки ракав може да биде во KTV, студио за снимање, ко

Ксигуа Меко Бебешко Седиште За Автомобил Покрива Крошна За Доенчиња Колички Настрешници За Новороденчиња Бебиња Престилка За Доење Покритие За

DEN 287.84

[Растеглив и Дише Материјал] : капакот на детското седиште е изработен од висококвалитетна мешавина од 80

Повлечете ја облеката за закачалка за закачалка за шипки за шипки за закачалка 30-60 см, панталони за гардероба за домаќинства и решетка за

DEN 2.67

Издржлива закачалка за панталони : Оваа железничка гардероба е направена од 201 пластика од не'рѓосувачк�

Фоса Дигитални Преносни Мини Звучник Музика МП3/4 Плеер/ТФ УСБ Диск ЗВУЧНИК ФМ Радио за Отворено &засилувач; Во Затворен Простор:

DEN 1260.80

Plug Abd Play : TF картичка И U диск може да се вметне Тф мемориска картичка која поддржува FAT16, FAT32 датотечен сис�

32 Парчиња Предлог Кутија За Деверуша Сет Предлог Кутија Дали Ќе Бидеш Моја Деверуша Картички Со Пликови Сатен Скрунчи Кутија За Подароци

DEN 0.33

Ќе Добиете : 8 парчиња кутии за подароци за деверуша, 8 парчиња панделки, 8 парчиња прилагодени картички з�

Божиќни проектори светла на отворено, снегулка на проекторот за снегулки за Божиќни украси, IP65 водоотпорен Божиќен светлосен проектор

DEN 1.00

❆ Проектор за Божиќни снегулки : Совршена комбинација на снегулки и снежни точки за да се претстави ефе�

Sancueffer Полнење Парфем Атомизатор Црна И Златна Келн Атомизатор За Патување Распрскувач 5ML Мини Мирис Пумпа Шише Рефил Парфем Диспензерот

DEN 2.33

Овој Атомизатор На Парфем За Полнење Санкуефер Е остварување на сонот за патување за да можете лесно да

вежба &засилувач; Фитнес тегови 66 КИЛОГРАМИ Тежина Гира Во Собата,Прилагодливи Тежини Цврсто Железо Тегови Пар,Дома Фитнес Опрема

DEN 3.00

РазноврснаТегови нудат можност за насочување на одредени мускулни групи или постигнување тренинг за ц�

Сет за Пенкало со Бел Гел - 0,8 мм Дополнителни Пенкала За Фини Точки Пенкала Со Мастило За Цртање Црна Хартија, Скицирање, Илустрација, Правење

DEN 913.60

МАЗЕН ПРОТОК НА МАСТИЛО : 6 парчиња 0,8 мм пенкала со бело гел мастило со фина точка, Мазен и без напор црте�

Гроздобер Камера Дрвени Мини На Статив Стојат Маса Врвот Колекционерски Студио Подарок Точка Биро Декоративни Антички Филм Модел Камера

DEN 2.67

● Големина на камерата : 4" х 4" х 5,5 "Инчи Висина : 13" Инчи Дијаметар На Земјата : 5 " Инчи € Боја : Кафеава,Хро�

Фитинзи за Црево отпорни На истекување Машки Навој Директно Шестоаголен Спој Брадавица Цевка Врска 304 Фитинзи Нерѓосувачки Челик Нишка 1/2

DEN 201.44

Брзиот конектор за спојување на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранувањ�

Дрво знаци Виножито гордост Лезбејски геј ЛГБТК дрво плакета ЛГБТК, вие вие ​​геј виножито wallид уметност рустикален wallиден украси

DEN 2.33

Материјал : еколошки дрво, еднострано Производите се дизајнирани и направени во САД ; Големина : 8x8in / 20x20cm

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.