• Новак
GBJ-9/16 - 32un Навој Допрете HSS 9/16 - 32 Un Машина Користи Десната Рака Навој Допрете

GBJ-9/16 - 32un Навој Допрете HSS 9/16 - 32 Un Машина Користи Десната Рака Навој Допрете

Вреднување на стоката:
DEN 258.40

Пристапност
Во достапна форма

Тип на нишка : Унифицирана Национална Нишка (ОН) Примена : Алатки За Сечење И Потрошен Материјал,арбон челик, легиран челик и обработка на дупки од леано железо итн. Челикот со голема брзина (ХСС) обезбедува добра отпорност на абење. Може да се користи во апликации за општа намена и за црни и за обоени материјали. Пакет : 1x 9/16 " - 32 UN ДОПРЕТЕ. Тип на нишка : Унифицирана Национална Нишка (ОН). Примена : Алатки За Сечење И Потрошен Материјал,арбон челик, легиран челик и обработка на дупки од леано железо итн. Челикот со голема брзина (ХСС) обезбедува добра отпорност на абење. Може да се користи во апликации за општа намена и за црни и за обоени материјали. Пакет : 1x 9/16 " - 32 UN ДОПРЕТЕ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лице Мелница Крајот Машина, Оксидација Отпорни Висока Цврстина 4 Флејта Спирален Офсет Обложени Силна Ригидна Лице Мелење Машина За

DEN 3.00

МАТЕРИЈАЛ со ВИСОКА ЦВРСТИНА : главата на секачот е изработена од 40cr материјал, кој има висока цврстина �

Карбид Мелење Машина 1мм 2 Флејти HRC55 Цементирани Карбид Крајот Мелници Мелење Секачи Легура Слој Волфрам Челик Крајот Мелници Сечење

DEN 1031.68

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

0,8-2,2мм вежба малку вежба со голема брзина челик за обработка на дрва за вежбање, алатка за напојување со алатки за вежбање на дрва 1 парчиња

DEN 0.67

Индустриски битови за вежба Карактеристики : Прецизно обработка со висока точна опрема ; Со добри перфо

Нијагара Машина N59917 Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Никулец Должина, Инчи, Необложени Заврши, Груба И Завршна Сече, Не-Центар Сечење,

DEN 2.00

Минијатурните крајни мелници создаваат сложени намалувања потребни за прецизни индустрии Четири флеј�

Карбид Мелење машина 8мм 4 Флејти HRC55 Карбид Крајот Мелници Мелење Секачи Легура Обложени Волфрам Челик Крајот Мелници Сечење Алатки

DEN 2.67

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.