• Новак
Тек СТИЗ ПРО Игла За Samsung Galaxy Tab A8 10.5 Чувствителна Висока Точност Во Компактна Форма За Екрани На Допир [15 Пакет-Црно]

Тек СТИЗ ПРО Игла За Samsung Galaxy Tab A8 10.5 Чувствителна Висока Точност Во Компактна Форма За Екрани На Допир [15 Пакет-Црно]

Вреднување на стоката:
DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

За i Phone Серија За Серијата Самсунг. За Лаптоп Со Екран На Допир, Површина/HP/ASUS/Acer/Dell Серија. За ipod допир, Поттикне. За Андроид Телефон. НЕМА ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИ ПРСТИ-Нашите пенкала за пенкала за екрани на допир нудат подобра точка на допир од вашиот прст, обезбедувајќи поголема точност за малку фокусирање на допир како клучеви на екраните на допир. Кажете збогум на фрустрацијата и здраво на прецизноста со нашите одлични пенкала за игла!. Отпорен на ГРЕБЕЊЕ-Нашите пенкала за тркалезно игла тек СТИЗ за екрани на допир нудат мазно искуство на допир отпорно на отпечатоци без гребење на екраните на допир. Децата можат да ги користат овие кружни пенкала за игла без гребење на екраните на допир. ЛЕСНИ за НОСЕЊЕ - Овие пенкала за игла се многу лесни и компактни. Можете да ги носите нашите лесни и издржливи пенкала за игла во вашиот џеб, дневник или каде било и да ги користите на екраните на допир по ваш избор. 1-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА-Нашите пенкала за игла се компатибилни со сите видови екрани на допир, вклучувајќи i Phone, i Pad, Samsung, Kindle, Chromebook или какви било други екрани на допир. ПРОФЕСИОНАЛНО ПАКУВАЊЕ - ова пакување од 15 пенкала за игла доаѓа во 3 прекрасни бои од 5 Црвени, 5 Сребрени и 5 Црни. НЕМА ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИ ПРСТИ-Нашите пенкала за пенкала за екрани на допир нудат подобра точка на допир од вашиот прст, обезбедувајќи поголема точност за малку фокусирање на допир како клучеви на екраните на допир.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач за безжичен полнач за автомобили, монтирање со автоматско-спојување на сензорот за монтирање, држач за полнач на телефон Rokk со

DEN 456.00

【15 W брзо полнење, универзално компатибилен】 Безжичниот полнач за автомобили може автоматско да ја иде

Објектив за телефонска Камера Со Селфи Прстен, Макро Објектив 15x, 3 Режими На Светлина Што Се Полнат Со ЛЕД светла Со Двоен Ред 53, за

DEN 1.67

€15x Објектив за Зумирање q iphone macro lens ги задоволува потребите на фотографијата одблизу и деталите со вис�

Држач за држач за телефони со автомобили NHHC, држач за мобилни телефони на прозорецот/шофершајбната/воздушниот вентил, држач за мобилни

DEN 3.33

Универзална монтажа на автомобили : NHHC Телефонски автомобил може да биде универзално монтиран на вашат�

OCESTORE 3 Пакет Заштитник На Екранот ЗА T C L Stylus 5G, Цврстина Против Гребење H9 Целосна Покриеност Свила Печатење Црно Калено стакло Заштитна

DEN 191.84

€ Целосна Покриеност : Заштитник На Екранот Од Калено стакло специјално дизајниран За T C L Styl G,покриенос

Ladumu Телефонски штанд за биро изработен од челик за канцеларија Мал мобилен телефон штанд со преклопни прилагодливи подароци во затворено лесно

DEN 524.80

Лесен за инсталирање, не се потребни алатки Овој телефонски штанд изгледа многу стилски, поддржува без �

62in Телефонски статив со безжичен далечински и телефонски пакет со флексибилен статив за мобилен телефон за селфи/снимање на видео/во

DEN 345.44

Идеално поставување за блогирање и стриминг во живосетот за статив се состои од повеќенаменски селфи с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.