• Новак
Надворешен Ормар За Складирање, Барака За Алати Со Двојни Врати,Барака За Складирање Градина, Лавици За Организатори На Алатки, За Градина и Двор

Надворешен Ормар За Складирање, Барака За Алати Со Двојни Врати,Барака За Складирање Градина, Лавици За Организатори На Алатки, За Градина

Вреднување на стоката:
DEN 1532.80

Пристапност
Во достапна форма

?# Асфалтен Покрив ◀ Со наклонет асфалтен покрив, бараката за надворешни алати избегнува акумулација на вода, со што бараката за складирање на градинарски алат трае подолго на отворено и го издржува тестот на времето Не се плаши од сонце или дожд. ?+ Висококвалитетно дрво од ела ◀ Нашата барака за надворешно складирање е изработена од високо квалитетно цврсто дрво од ела со полирана фасада за да го изрази рустикалниот стил. Погоден за внатрешна и надворешна употреба, тој е цврст и издржлив. Уште повеќе, може да ја заштити бараката од ветер и дожд и силни ветрови, осигурувајќи дека може да се користи долго време. ? Простор за складирање ▶ нашите ормари за складирање се големи во капацитет, но не заземаат премногу простор во дворот. Скријте неред, опрема за базен, хемикалии и повеќето градинарски алатки итн. Дрвената барака е совршена големина за да ја надополни вашата градина, палуба, двор и трем. ?+ Дизајн со двојна врата ◀ дизајнот со Двојна врата со галванизирана рачка, лесен за употреба и мазен дрвен материјал нема да ви наштети на рацете. Кабинетот има едноставен дизајн, лесно е да се најдат заедничките алатки што ги сакате. И полицата може слободно да се помести. ?● Едноставно Склопување ◀ Вкупна Големина : 80€42€90cm/31. Сите делови од овој надворешен кабинет за складирање се означени и вклучени се потребните алатки. Следејќи ја инструкцијата, градинарската барака може да се состави за кратко време. ?# Асфалтен Покрив ◀ Со наклонет асфалтен покрив, бараката за надворешни алати избегнува акумулација на вода, со што бараката за складирање на градинарски алат трае подолго на отворено и го издржува тестот на времето. Не се плаши од сонце или дожд. ?+ Висококвалитетно дрво од ела ◀ Нашата барака за надворешно складирање е изработена од високо квалитетно цврсто дрво од ела со полирана фасада за да го изрази рустикалниот стил. Погоден за внатрешна и надворешна употреба, тој е цврст и издржлив. Уште повеќе, може да ја заштити бараката од ветер и дожд и силни ветрови, осигурувајќи дека може да се користи долго време. ? Простор за складирање ▶ нашите ормари за складирање се големи во капацитет, но не заземаат премногу простор во дворот. Скријте неред, опрема за базен, хемикалии и повеќето градинарски алатки итн. Дрвената барака е совршена големина за да ја надополни вашата градина, палуба, двор и трем. ?+ Дизајн со двојна врата ◀ дизајнот со Двојна врата со галванизирана рачка, лесен за употреба и мазен дрвен материјал нема да ви наштети на рацете. Кабинетот има едноставен дизајн, лесно е да се најдат заедничките алатки што ги сакате. И полицата може слободно да се помести. ?● Едноставно Склопување ◀ Вкупна Големина : 80€42€90cm/31. Сите делови од овој надворешен кабинет за складирање се означени и вклучени се потребните алатки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Медицинска Сестра Лекар Подарок Кожа Лаптоп Навистина Неверојатна Медицинска Сестра Е Тешко Да Се Најде И Невозможно Да Се Заборави

DEN 270.24

Тетратка За медицинска сестра Врежана "Навистина Неверојатна Медицинска Сестра Е Тешко Да се Најде и Не

Тг, Доо Богатство Гуруа Декоративни Сребрена Метал Черепот Спомен Кутија За Меморија Накит Картичка За Складирање Градите Пиратски Декор

DEN 3.00

Чувајте ги вашите скривалишта, тарот картички, спомени, накит и многу повеќе во оваа дрвена кутија за ме�

CUTYZ Тавански Вентилатор Светла Модерен Тавански Вентилатор Светло И Далечински Управувач Led Кристално Лустерот Лустерот Вентилатори

DEN 2.33

Големина на производот : Вентилаторот е 42 инчи Кога Е Продолжен, Долна Прачка 13 см Соодветната Големина �

Декор што виси од месечина, 5 парчиња рустикална месечина декоративна декоративна сет, скандинавски/боемски знаци на дрво месечина,

DEN 2.33

Вие заслужувате подобар живот! Дали барате едноставен и елегантен начин за подобрување на вашата незав�

Даесар 2 Панели Полупроѕирни Завеси За Дневна Соба, Проѕирни Завеси За Завеси Од Завеси Полиестер Зелен Градиент Завеси За Третман На Прозорци

DEN 3.33

☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање ? ЗАВ

Бела лента за заптивната смеса на BBGS, должина од 5 метри, лента за поправка на покривот, водоотпорна лента за истекување за RV поправка,

DEN 0.67

Професионална трепкачка лента Погодна за многу прилики, што се користи за поправка на протекување на д�

Застанува чадор на фазрип, метал чадор штанд, држач за држач за чадори за чадори и трска за одење, погоден за чадор за стапки за дневна соба

DEN 2894.40

Геометрискиот дизајн, за да се задоволат повеќе потреби за складирање, може да се постави во повеќе функ

Жичен 3,5 ММ Приклучок Издржливи Слушалки слушалки w Микрофон и Контрола На Јачината На Звукот, Длабок Бас Јасен Звучен Шум Изолиран Во Слушалките

DEN 159.20

МОЌНИТЕ бас И КРИСТАЛНО ЧИСТ ЗВУКПремиум динамичните драјвери произведуваат длабок бас кој е удрен и с�

Лак со врежано тркало со висока ефикасност на не'рѓосувачки челик за обликување на не'рѓосувачки челик за проекти за обработка на

DEN 0.67

Висока ефикасност : Тркалото за мелење на лакот има подигната вретено за мелење на површината, што во го�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.