• Новак
КОРТЕЛКО ИТТ-2933-ФРОСТ СЕ293321ТП227С Единствена Линија Економија Телефон -

КОРТЕЛКО ИТТ-2933-ФРОСТ СЕ293321ТП227С Единствена Линија Економија Телефон -

Вреднување на стоката:
DEN 1332.80

Пристапност
Во достапна форма

2933 Вредност Линија Телефонски Карактеристики : -6 Еден Допир Брзина Бирање Локации - 10 Две Допир Брзина Бирање Локации-Бирање-Бирање-Флеш-Пауза-Неми-DTMF/Пулсот Префрлување Бирање-Контрола На Јачината На Звукот На Слушалката (Hi/Lo) - 90v Порака На Чекање Со Индикатор-Слушен Апарат Компатибилен-Контрола На Јачината На Звукот На Ѕвонење (Здраво/Lo / Off) - Биро/Ѕид Монтажа-Индикатор За Употреба-Индикатор За Прстен

Главните карактеристики

Избор на клиент

Јаоџија Жица Терминал Навртка Алатка Хидраулични Кабел Навртки Стегач, 350° Ротирачки Електрични Хидраулични Стегање Алатка, Терминал

DEN 0.67

Квалитетната градба со издржливи материјали обезбедува долготрајна употреба, додека држачот што не се

Микикит Водоотпорен Телефон Случај Пешачење Пвц Нуркање Подводни Отворен Ipx Допир Базен Случај Торбичка Сина Плажа Торба Пливање За Сув

DEN 132.64

ПВЦ ТОРБА за СКЛАДИРАЊЕ [Применлив Мобилен] Универзален случај : Компатибилен со повеќето телефони СУВ�

3 Ниво Торта Штанд, Куче Сликарство Десерт Дисплеј Кула, Пластични Круг Кекс Држач Служат Послужавник За Свадба Роденден Чај Партија

DEN 591.84

Безбеден Материјал : штандовите за кекси од 3 нивоа се направени од пластичен пп материјал за заштита на

ДОИТУЛ Керамички Дифузер 2 парчиња Воздух Аквариум Меур Круг Диск Воздушен Камен Дифузор Плоча Кислород Дифузори За Аквариум Воздушна Пумпа

DEN 2.33

Аквариумскиот Камен Од воздушен Камен Ја Максимизира излезната површина на воздушниот камен за да обез

Организатор На Фиоки за кабилок Држач За Јајца Во Форма На Пилешко Ретро Железна Решетка За Диспензери За Јајца Свежо Јајце Варено Јајце

DEN 2.00

Многу лесен за движење и носење, издржлив и удобен за употреба Практичен дизајн, може да складира многу �

Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања За Електроника, Технолошка Торба, Апстрактна Шема На Риба Од Сина Морска

DEN 0.33

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Систем За Чистење На Подот Од Микрофибер-Перничиња За Перење, Совршени За Тврдо Дрво, Чистење На Ламинат и Плочки Со Мека Облога И Рачки, Погодни

DEN 1553.60

2 во 1 дизајн : дизајн за заштеда на простор, еден клик за перење, потоа подигнете и ротирајте за да се исуш

QTT лебдечки полици wallидна полица лебдечка полица, лебдечка полица за складирање домашен кабинет за складирање полици за складирање полици

DEN 784.00

★ Прекрасни мали полици : или мал лист за книги, затоа што идеално е да додадете неколку пука на боја на

Планинар Бренд Брада Миење За Мажи | Природен Шампон За Брада | Густо Чистење Омекнувачка Пена За Коса И Кожа | Хидрат И Расклопување

DEN 304.00

ИЗГЛЕДАЈТЕ ДОБРО ЧУВСТВУВАЈТЕ СЕ ДОБРО : богатата Пена На Брадата На Брендот Планинар се расплетува и п�

24 Парчиња Квадратни Притиснете На Медиум За Нокти Лажен Нокти Зелен Сјај Стап На Ноктите Акрилен Дијамант Дизајн Лажни Нокти Со Летен Вештачки

DEN 127.84

●Пакетот Содржи : ќе добиете 24 парчиња Средно Притискање На Ноктите во Различни големини, 1 еез мини дат�

ПОУДОБЕН Шиацу вратот и задниот масажер Со Топлина, Безжичен Масажер За Вратот За Ублажување На Болката Во Вратот, Подароци За Жени,

DEN 2.33

Креативен Шиацу Масажер : Поудобен масажер за вратот безжичен има глава за масажа во форма на мачка, кој�

Тоалетна Торба Патна Торба, Водоотпорна Шминка Козметичка Торба За Патување Организатор За Додатоци, Цртан Филм Вилинско Коњче Пеперутка

DEN 2.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.