• Новак
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy S9+ Exynos - AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Samsung Galaxy S9+ Exynos-Метално Сребро

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy S9+ Exynos - AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Samsung

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy S9+ Exynos Активното Игла Не бара никаква форма На спарување за Вашиот Галакси С9+ Егзинос! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува брзи ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, овозможувајќи ви да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Активното Игла Не поддржува Отфрлање на Дланката или Чувствителност на Притисок. ✍ [УЛТРА ФИН ВРВ] Ултра точен врв од 2мм ви овозможува да допрете, повлечете и да цртате точно за Вашиот Galaxy S9+ Exynos, како што користевте вистинско пенкало. ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената батерија обезбедува 12 часа употреба. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] цврстата четкана конструкција на алуминиумско буре обезбедува цврстина и стабилност. ? [ВКЛУЧЕН] микробен кабел за полнење со кој било стандарден USB извор на енергија!. Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy S9+ Exynos.Активното Игла Акупунт Од Боксбран изгледа и се чувствува исто како вистинско пенкало!Активното Игла Не бара никаква форма На спарување за Вашиот Галакси С9+ Егзинос! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува мали ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, што ви овозможува да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заштитник На Екранот За Приватност на ваксон, компатибилен Со Beeasy 1258 Голема Налепница За Заштитници Против Шпионски Филм Smartwatch [Не

DEN 239.84

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика АнтиШпион : Екранот

SWEES Кожа Бенд Компатибилен Со Apple Часовник Бендови 45mm 42mm 44mm Мажи Жени, Гроздобер Вистинска Кожа Нараквица Замена Бенд Компатибилен

DEN 223.84

Затворање на бравата Стилски вистинска кожа компатибилен со apple watch bands 41mm 40mm 38mm сите модели, компатибиле

Стенес Мото Е4 Случај-Стилски-3д Рачно Изработени Блинг Кристал С-Линк Пеперутка Цветни Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Медиуми

DEN 159.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Американски пиштоли со знаме и дупки со куршуми смешни преклопни десктоп мобилен телефон, преносни прилагодливи додатоци за биро

DEN 283.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

[Купола Камера ЕЗ] Apple iPhone 13 Заштитник На Камерата од Вајтстоун [Инсталација Со Еден Допир] Заштитник На Објективот На Фотоапаратот Отпорен

DEN 2.33

НАЈДОБРА ПОКРИЕНОСТ : Овој ЗАШТИТНИК НА КАМЕРАТА ЕЗ го штити вашиот apple i Phone 13 задни Камери ОДЛИЧНА ЗАШТИ

Liuyunqi Selfie Ring Light USB полнење селфи преносен блиц LED камера телефонска фотографија со прстенест светло за подобрување на фотографијата

DEN 3.33

Големина : 15*11см Режим : Студената светлина, топла светлина, ладна и топла светлина 25007000k Ултраингширока �

Carfib for Mazda 3 држач за телефонски држачи за монтирање додатоци Магнетски магнет 2022 2021 2020 2019 Мобилен телефон воздушен отвор посветен

DEN 255.52

『Посветен дизајн』 Посветен дизајниран за Mazda 3 : 2019 2022 (За дебелина од 0,47 инчи / 12мм максимална со телефо�

Јукул 36 Еез Контролер За Мобилни Игри Ракав Со Прсти,Беспрекорно Дишење Против Пот со 4 Парчиња Контролер За Активирање Цели За Телефонски

DEN 159.84

ПАКЕТ : Дојдете со 36 парчиња мобилни ракави за игри во 3 различни рабови во боја и 2 пара мобилни игри акти

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.