• Новак
8-28мм Мини Нож Жица Стриптизета Соголување Машина Клешта Стегање Алатка Стриптизета За Пвц кабел, Гумен Кабел, Силиконски Кабел, Тефлонски Кабел

8-28мм Мини Нож Жица Стриптизета Соголување Машина Клешта Стегање Алатка Стриптизета За Пвц кабел, Гумен Кабел, Силиконски Кабел, Тефлонски

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодлива длабочина на сечење за да се спречи оштетување на проводниците Ротирачко сечило што се користи за попречно и надолжно лупење на кабли. Дизајнирана специјално за електричари, оваа кабелска алатка е фантастичен додаток на вашиот комплет алатки. Погоден за пвц кабел, гумен кабел, силиконски кабел, тефлонски кабел. Материјалот против лизгање може да ја избегне несреќата за време на употребата. Прилагодлива длабочина на сечење за да се спречи оштетување на проводниците. Ротирачко сечило што се користи за попречно и надолжно лупење на кабли. Дизајнирана специјално за електричари, оваа кабелска алатка е фантастичен додаток на вашиот комплет алатки. Погоден за пвц кабел, гумен кабел, силиконски кабел, тефлонски кабел. Материјалот против лизгање може да ја избегне несреќата за време на употребата. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластична Боја : Црвен Капацитет : 8-28мм/ 0,3-1,1 инчен Должина На Производот : Прибл. 130мм / 5,1 инчен Пакет Тежина : Прибл. 103г Пакет Вклучени : 1 х Кабел Стриптизета Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење. Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Милар Фолија Торбички Широк Отворање Патент Стил Топлина Печат Кеси, Безбедно Складирање На Храна, Пакување Мирис Доказ Производ,

DEN 1246.40

Одделение За Храна, Вреќи За Складирање, Изолирани, Закуска, Сендвич, Милар, Алуминиум, Фолија, Торбички �

Гудхојли Камин Покритие-Пакет на 2 Магнетни Камин Покрива Задржи Нацрти Надвор-Нацрт Затворач-Нацрт Блокатор За Камин, Блокира Ладен Воздух

DEN 319.84

Ја намалуваат Трошоците За ОдржувањеГо Задржува студениот зимски воздух, полен, летни бубачки, пајаци и

Волфронт Пневматски Цевка Конектор Брзо Ослободување Директно Притискање Во Поврзете Фитинзи Поврзува Цевки Цевки), Цевки Фитинзи

DEN 0.33

Широка Употреба : Ова е пневматски брз конектор кој може широко да се користи за поврзување на цевки и уп

Синџир Кука Најавување Заварување На Кука Универзална Одделение 80 Капка Фалсификувани Легиран Челик Вртливата Око Прашка Кука

DEN 527.84

Капацитет : 2 тони (4400 фунти) ЗАВАРУВАЊЕ НА ЧЕЛИЧНА КУКА : Дизајнирано За заварено прицврстување на натов�

Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир форскода ЈЕТИ 2009-2019 Окта Јадро 3GB

DEN 2.33

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Подвижен Држач За Џогер За Метла,Решетка За Џогер Од Нерѓосувачки Челик,Организатор На Материјали За Чистење, Складирање Градинарски

DEN 0.33

● УлтраЦврста Подвижна Решетка За Џогер : целокупната употреба на задебелени висококвалитетни цевки о�

Поли-Студио Е70 Интелигентна Камера За Големи Конференциски Сали-Двојна 4k Леќи, Звучник Следење, &засилувач; Група Кадрирање-Работи

DEN 14399.84

Квалитет на видео : Видео слично на Животот од двојни леќи 4k и сензори за камера со професионално квалит�

Ригидхорс ЛЕД Светлосна Лента 14 инчен Троен Ред Спот Поплава Зрак Комбо Светла За Возење Осветлување На Брод Светло За Магла Надвор

DEN 3.33

Висока Осветленост : 8д рефлектирачка чаша леќа, комбо со поплави со троен ред обезбедуваат поконцентри�

Кутија За Слатки Од Ц. В. Б, Држи 36 вкупни Колачи, Проѕирни Бели Кутии За Кекси, Проѕирен Сад за Кекси за Еднократна Употреба, 6 Држач

DEN 360.00

Практични и Разноврсни : Нашите проѕирни кутии за кекси се совршени за складирање и транспорт до 6 кекси,

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.