• Новак
Onvas 100pcs Топлина Смалуваат Задник Стегање Терминали Конектори Водоотпорен Печат Електрична Жица Конектори 22-18 16-14 12-10 АВГУСТ 3 Бои

Onvas 100pcs Топлина Смалуваат Задник Стегање Терминали Конектори Водоотпорен Печат Електрична Жица Конектори 22-18 16-14 12-10 АВГУСТ

Вреднување на стоката:
DEN 355.04

Пристапност
Во достапна форма

Стандардно стегање, а потоа запечатете ги конекторите за задник за намалување на топлината Гарантирано ќе ги држи силните стеги. Дизајн со двојни ѕидови, полиолефински цевки однадвор и лепило за топло топење внатре. Овозможува визуелна инспекција, спречува корозија и обезбеди водоотпорна заптивка. За најдобри резултати користете пиштол за топол воздух (не вклучува) додека не се намали во големина и лепило текови, пополнување празнини во рамките на терминалот. Стандардно стегање, а потоа запечатете ги конекторите за задник за намалување на топлината. Гарантирано ќе ги држи силните стеги. Дизајн со двојни ѕидови, полиолефински цевки однадвор и лепило за топло топење внатре. Овозможува визуелна инспекција, спречува корозија и обезбеди водоотпорна заптивка. За најдобри резултати користете пиштол за топол воздух (не вклучува) додека не се намали во големина и лепило текови, пополнување празнини во рамките на терминалот. Би0001829 карактеристики : Стандардно стегање, а потоа запечатете ги конекторите за задник за намалување на топлината гарантирано дека ќе го држат силниот дизајн со двојни ѕидови, полиолефинските цевки однадвор и лепилото за топло топење во внатрешноста овозможуваат визуелна инспекција, спречуваат корозија и обезбедуваат водоотпорна заптивка за најдобри резултати користете пиштол за топол воздух(не вклучува) додека не се намали големината и протокот на лепило, пополнувајќи празнини во рамките на терминалитеспецификации : 100% сосема нова боја : црвена, сина, жолта големина : црвен конектор : одговара на големини на кабел / жица 0,5-1, 5мм2 18-22 awg (40 парчиња)син конектор : одговара на големини на кабел / жица 1,5-2, 5мм2 16-14 agg (40 парчиња)жолт конектор : одговара на големини на кабел / жица 4,0-6.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Урвог Персонализирана Фотографија Среќен Ден На Таткото На Најдобрата Мачка Во Светот Те Мјаукам 2 Страни Печатени Керамички Кафе Кригла, 22 мл.

DEN 1340.80

ГОРДО 100% ПЕЧАТЕНИ 11 мл Керамичка Боја Менување Кригла; 22 мл Керамички Пиво Штајн; 14 мл Нерѓосувачки Чели�

Црвен Пакет Кинеска Нова Година Црвени Пликови 60 Парчиња Кинески Црвени Пликови 2023 Нова Година Среќни Пари Пакети Хонг Бао За Роденден

DEN 419.20

Изработени од издржлива хартија, мазни и не се лесни за кршење Треба да ги запечатите црвените пликови с

Надвор Од Ќелијата Тришилд Серија Компатибилна Со Белешка 9 Случај Воено Одделение Солиден Капак Метален Држач За Ремен За Ремен

DEN 223.84

Компатибилен Со Samsung Galaxy Note 9 Телефонот не е вклучен Вклучен пакет : 1 X Тришилд Случај, 1 X Отстранлив Телеф

10-Ти Роденден Покани Картички - Розова Сјај Роденден Покана За Девојки/Момчиња-Деца Виножито Балон Пополнете-во покани со Пликови-Руменило

DEN 158.08

ПАКЕТ И ГОЛЕМИНАСекој пакет доаѓа со 20 картички за покани и 20 соодветни пликови Поканата за роденден е с

Беттомшин 7 парчиња пластични чаши за мерење на чаши, дипломирана чаша со рачка, чаши за лабораториски чаши за мерење на лаборатории

DEN 1.33

【Параметар】 Капацитет : 5000ml / 3000ml / 2000ml / 1000ml / 500ml / 300ml / 250ml; Материјал : ПП пластика; Боја : транспарентен; О

Бидете Смирени И Земете Пиштоли Автомобилски Подлоги Со Засек За Прст Пијте Душеци За Шолји За Кафе Слатки Држачи ЗА Чаши ЗА Додатоци

DEN 2.33

①Големина На подлоги за Автомобили】 вклучени подлоги за Автомобили, дијаметарот е 2,6", дебелината е 0,16 "

Лудинг Зиплок Торба За Чување Организатор, Бамбус Зиплок Торба Организатор За Фиока, Компатибилен Со Галон, Кварт, Сендвич И Закуска

DEN 2.33

●Компатибилен Со Повеќето Организатори На Пластични Кеси : Организатор На Торби Со Совршена Големина, �

Гламнетички Изложени Притиснете На Ноктите И Четкајте Лепак За Нокти | Сјајни Голи Нокти Со Долг Ковчег | Неред, Апликатор За Врв На Четка

DEN 417.28

Висококвалитетен Комплет За Нокти За Притискање : сите Гламнетички Комплети за Нокти нудат висококвали

ЗЕНС Чај Чаша Со Инфузер И Капак, 13.5 Унци Градиент Врежана Лабава Чај Кригла, Розово Дрво Рачка Керамички Чај Стрмни Кригла За Подароци,

DEN 0.33

☕ МАТ ТЕКСТУРА ЧАЈ КРИГЛА : што класичен керамички чај чаша со градиент боја! изработените врежани морс�

Честитки Без дрвја Класичен Цветен Дезен Во Розова И Тен по Школка Румел 16 Унца Уметничка Ладна Чаша Со Двојни Ѕидови Со Слама За Повеќекратна

DEN 1.33

Квалитетна акрилна ладна чаша со двојни ѕидови од 16 унци со слама за повеќекратна употреба Бпа Слободен

4 ПАРЧИЊА Тешки Челични Куки За Комунални Услуги, Ј Комунални Куки За Складирање Гаражи, Тешки 132 ФУНТИ за Виси Домашна Канцеларија

DEN 143.84

Тешки ѕидни куки, секоја кука може да носи 60 кг (132 фунти) Висина на држачот : 105 мм(4⅛ инчи), должина : 105мм( 4�

Кленплус 3 парчиња. Цртан Филм Тигар Лепенка Везени Значка Железо На Шие На Амблем За Јакни Фармерки Панталони Ранци Облека Налепница

DEN 2.33

Големина : 4Х3 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површина�

Лунарна Торба За Подароци Шеврон, Старомоден Мотив За Обележја На Шеврон Со Цик-Цак Линии Криви Во Земјени Бои, Торбичка За Забава

DEN 1.33

ГОЛЕМИНА27" широк х 32 " долг 1 голема торба за подароци + 3 комплет лента за пакување подароци Еднократно и �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.