• Новак
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно со Активно Игла Со 360 F5 - Акупункт, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв за 360 F5-Метално Сребро

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно со Активно Игла Со 360 F5 - Акупункт, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв за 360 F5-Метално Сребро

Вреднување на стоката:
DEN 422.40

Пристапност
Во достапна форма

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со 360 F5 Активното Игла За Акупункт Не бара никаква форма На спарување За Вашиот Ф5! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува брзи ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, овозможувајќи ви да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Активното Игла Не поддржува Отфрлање на Дланката или Чувствителност на Притисок. ✍ [УЛТРА ФИН ВРВ] Ултра точен врв од 2мм ви овозможува да допрете, повлечете и да цртате точно За Вашиот Ф5, како што користевте вистинско пенкало. ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената батерија обезбедува 12 часа употреба. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] цврстата четкана конструкција на алуминиумско буре обезбедува цврстина и стабилност. ? [ВКЛУЧЕН] микробен кабел за полнење со кој било стандарден USB извор на енергија!. Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со 360 F5.Активното Игла Акупунт Од Боксбран изгледа и се чувствува исто како вистинско пенкало!Активното Игла За Акупункт Не бара никаква форма На спарување За Вашиот Ф5! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува мали ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, што ви овозможува да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач за безжичен полнач за автомобили, монтирање со автоматско-спојување на сензорот за монтирање, држач за полнач на телефон Rokk со

DEN 456.00

【15 W брзо полнење, универзално компатибилен】 Безжичниот полнач за автомобили може автоматско да ја иде

Омио За Samsung Galaxy S10 Плус Заштитник На Објективот На Фотоапаратот 3 Пакувања Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Заштитно Куќиште

DEN 142.08

● Изработен Од Јапонски флексибилен кален филм, заштитникот За стакло на камерата На Омио е со висока д�

Hiyi држач за држач за телефон со автомобили, мултифункционално поп -ретровизорот на ретровизорот, држач за држач за држачи, стабилен мобилен

DEN 159.84

【Прилагодлив држач за ретровизори на ретровизорот】 Новиот држач за мобилни телефони може целосно да в

Тато Подароци Од Ќерка, Уникатен Татко Роденден Подароци Од Ќерка, Исклучителна Јавор Дрво Гел Пенкало &засилувач; Случај Во Собата

DEN 3.00

ИЗВРШЕН ПЕНКАЛО ПОСТАВИ ПОДАРОЦИ ЗА ТАТО нашиот дрвен гел пенкало сет е практичен и смешни подароци за

Држач за држачи на телефонски држач за мобилни телефони без ракави за автомобил погоден за паметни телефони како Samsung, LG, за iPhone 12 11

DEN 232.80

1 Држач на телефон за силиконски зафат на автомобилот Чувајте го уредот безбеден во транзит со прилагод�

Случај За Blackberry Q20, Прекрасна Топла Рачно Изработена Зајаче Крзнени Луксузни Блинг Кристал Кристал Rhinestone Мека Бобра Рекс Зајакот Уво

DEN 3.33

Компатибилен За Blackberry Classic Q20 Изработени Од Висококвалитетни Рингстони и Зајачко Крзно ,Дело, Трепкање,С

VR Слушалки Компатибилен со iPhone &засилувач; Андроид Телефон во рамките на 4.7-7.2 Инчен Екран На Екранот-Универзална Виртуелна Реалност

DEN 479.84

HD Оптички Смола Леќи : Неспоредлив јасност Прилагодено Фокусно Прилагодување : Итерпупиларно растојани

Држач за телефонски автомобили Најдобри за дас и шофершајбна | Држач за држач за телефон за автомобил за табла компатибилен со iPhone 11pro

DEN 239.84

Универзална монтажа на автомобили Ова е совршено за монтирање на мобилни телефони или мобилни GPS уреди

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.