• Новак
Четка За Коса Со Воздушно Перниче Випск, Пластична Шарена Стара Црвена Шема, Соодветна Добра Масажа И Антистатичка Четка За Отплеткување На Косата за сува и влажна

Четка За Коса Со Воздушно Перниче Випск, Пластична Шарена Стара Црвена Шема, Соодветна Добра Масажа И Антистатичка Четка За Отплеткување

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Гпп пластика, покрај воздушното перниче, се печатат и сите пластики Чешел за масажа со воздушни перничиња со дупки за вентилација за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; специјални најлонски мазни чешел заби, ефективни точки за масажа, антистатички; кадравата коса не е лесна за јазли. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, Погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или права. Одлично за продолжување на косата и перики. Гпп пластика, покрај воздушното перниче, се печатат и сите пластики. Чешел за масажа со воздушни перничиња со дупки за вентилација за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; специјални најлонски мазни чешел заби, ефективни точки за масажа, антистатички; кадравата коса не е лесна за јазли. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, Погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или права. Одлично за продолжување на косата и перики. Випск випск се стреми да ги обезбеди најдобрите производи и услуги на клиентите. Нашата крајна мешавина од најдобар материјал и супериорна изработка обезбедува елеганција и ви нуди уникатно искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Спа Лента За Глава За Жени, Мими И Ко Спа Лента За Глава За Жени, Тери Крпа Ткаенина За Ткаенина За Миење Лице, Отстранување Шминка, Туширање,

DEN 1.00

●Мек Материјал●Сунѓерската Спа Лента за Глава е главно изработена од сунѓер и фротир Поставата за сун�

Лалафина Коса Шамија Жени Снегулка Глава Исклучителни Додатоци Иглички Глава Лак Вратоврска Партија Лакови Барети Шноли Кристал

DEN 2.00

Принцеза Облечи Клип : кристал дизајн, светла боја шноли коса јаже се многу погодни за детска забава : Со�

Vogue Mini мрзлива коса виткање железо со мали алатки за стилизирање на косата, исправи бранови на косата, шетач за виткање преносен 22мм валјак

DEN 2.67

◆ Супер брзо греење, подготвено за употреба за 3 секунди 5 температура, до 200 ◆ Автоматско исклучување по

Мали Лок Екстензии 0,4 см Ширина, Потенка Големина Дредлок Екстензии Човечка Коса 60 Нишки Рачно Изработена Лок Коса 14 Инчи Лок Екстензии

DEN 1.67

€Loc Екстензии Материјал : 14 Инчи 100% човечка коса dreadlock екстензии, чиста природна човечка коса, зелена, бе�

ЏИНРЕН Директно Боб Перики Човечка Коса Чипка Затворање Перики Бразилска Девица Коса Кратки Боб Перики За Црни Жени 150% Густина

DEN 3000.80

1014 инчи Тапи Исечени Боб Перики, Полни и Дебели, Светла Боја Швајцарски Перики За Затворање Чипка, Приро�

6 парчиња Волуменски Клип За Корен На Коса, Природен Меки Клип За Коса Волумен Клип За Виткање Коса Кадрава Алатка За Стилизирање

DEN 100.80

●Природен Меки Клип За Коса Q : Ја Подобрува горната контура и ја зголемува обемноста на косата од корен�

24 Инчен Воден Бран Чипка Предна Перика 13х4 Кадрава Перика Човечка Коса Претходно Извадена Со Бебешка Коса 150 Густина ХД Чипка Предни Перики

DEN 1.33

1Прилагодлив Еластичен Ремен~,Лесен За прилагодување на големината на капачето на периките.Капа за дише

Минлија Девојки Фиба Креативна Гроздобер Висока Опашка Фиксен Клип Црна Девојка Глава Елегантна Тиква Фиба Мини Фиба Мала Коса Ноктот

DEN 2.00

Изработен од висококвалитетни пластични материјали и цврсти метални пружини, издржлив е, лесен за упот�

Влакна за коса За Истенчување На Косата, Инстант Задебелување На Косата Градење Прав &засилувач; Брада Филер-Матинг, Без Хаос или Згрутчување,

DEN 1.33

ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Погоден за многу видови на губење на косата, како што се префинетост, ќелави

Омбре Човечка Коса 3 Снопови Бран На Телото Бразилска Реми Коса 3 Пакет 1б Сива Црна До Сива Влажна И Брановидна 3 Снопови Коса Ткаат Двојно

DEN 2.33

Материјал за коса : 100% Непреработена Девствена Омбре Човечка Коса Ткаат, Влечење Тон Девствена Бразилск

Обвиненија Невестата Свадба Кристално Цвет Коса Чешел Роза Злато Кристал Коса Страна Чешел Мода Рачно Изработени Главата Коса Додатоци

DEN 207.68

✿ Боја : Злато ✿ Материјал : кристал, жица, кристал, премиум материјали Со Обвиненија ✿Рачно изработен п

Закја Машки Систем За Коса Европска Човечка Коса 0,03 мм Ултра Тенка База На Кожа Природна Линија На Коса Парчиња За Коса Големина 8х10

DEN 2383.84

Закја менс тупи користи ултра тенка кожа од 0,03 мм со природна линија на коса Машкиот Систем За Коса е цел

Асфир Гроздобер Кадифе Голем Лак Јазол Коса Клип Бисер Кластер Рачно Изработени Невестински Пеперутка Барет Клип Матурска Забава

DEN 3.00

Точка Трендовски големи лак коса барети за жени Материјал користи Висококвалитетна легура+кадифена тк�

Акварел Банана Палма Лисја Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Перминг

DEN 1.33

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.