• Новак
LG 55UK7070ZUE 55 ZUE Серија Класа 4K 2160p webOS Smart LED UHD Тв Активни HDR ●5 Генерал 5 Ai Процесор Компатибилност Со Google Асистент И Амазон Алекса

LG 55UK7070ZUE 55 ZUE Серија Класа 4K 2160p webOS Smart LED UHD Тв Активни HDR ●5 Генерал 5 Ai Процесор Компатибилност Со Google

Вреднување на стоката:
DEN 3039.84

Пристапност
Во достапна форма

Активната HDR технологија обезбедува поширок спектар на бои и контраст за поживописно и пореално искуство со гледање, што го прави идеален за гледање филмови и ТВ-емисии со СОДРЖИНА НА HDR Процесорот за ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА que5 Gen 5 обезбедува подобрен квалитет на сликата и звукот со напредна технологија ЗА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА која автоматски ги оптимизира поставките за слика и звук врз основа на содржината што се гледа, обезбедувајќи извонредно и персонализирано искуство за гледање. Компатибилен Со Google Assistant И Alexa : Овозможува лесна гласовна контрола на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР, вклучувајќи менување канали, прилагодување на јачината на звукот и пристап до стриминг апликации, обезбедувајќи практично и интуитивно искуство за гледање. Елегантен и модерен дизајн со тенка рамка и повеќе HDMI и USB порти за лесно поврзување со други уреди. Оперативниот систем на lg web OS и технологијата AI Thin Q обезбедуваат интуитивна навигација и паметни можности за подобрено искуство со гледање. Активната HDR технологија обезбедува поширок спектар на бои и контраст за поживописно и пореално искуство со гледање, што го прави идеален за гледање филмови и ТВ-емисии со СОДРЖИНА НА HDR. Процесорот за ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА que5 Gen 5 обезбедува подобрен квалитет на сликата и звукот со напредна технологија ЗА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА која автоматски ги оптимизира поставките за слика и звук врз основа на содржината што се гледа, обезбедувајќи извонредно и персонализирано искуство за гледање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

БЕФИЈА 107 парчиња/Кутија Жици Стегање Капа P1-P6 Завртка Конектор Ротирачки Терминал Пролет Тип Затворен Терминал Само Жица конектор 0.1-2.5

DEN 0.67

Внесете внатрешен дијаметар(мм) надворешен дијаметар(мм) опсег На Жици P1 6,5 8,4 2 парчиња жица 0,11,5mm2; P2 7,7 9,5 3

Сет за прецизни шрафцигер, сетови на возачи на завртки, подароци за тато, сет на шрафцигер постави шрафцигер - алатка за расклопување

DEN 2.00

Совршено за професионалци и ентузијасти, тоа е идеален подарок за празници за пријатели, семејство, кли�

Заткејј закачалки 10 парчиња мали wallидни куки водоотпорни самостојни лепила кука Транспарентна закачалка за кука за клучен прозорец

DEN 0.67

Поставете време додека се облекувате со нашите висококвалитетни закачалки, бидејќи можете лесно да ја �

Чиле Знаме Лама Двојно Наредени Бенто Ручек Кутија Еднократно Ручек Контејнер Со Прибор Во Собата За Јадење Надвор Работа Пикник Училиште

DEN 415.84

Пп Двослојна бенто кутија со лажица Големината на кутијата бенто е : 6,1 инчи L5,3 инчи W4,3 инчи H, а комбинира

Кутија фиока Мрежа Панталони Простор За Складирање Преграда Торба Кутија Облека Дома Текстил Организација За Складирање Канти Со Капаци

DEN 987.20

100% Нето предиво Боја : Големи Платнени Кеси со Рачки Торби за Складирање Облека за Облека под Фиока За Кр

Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави Секси Проегирна Чипка Блузи На Вратот На Екипажот Облечени Секојдневни Елегантни Леопард Печатење

DEN 176.16

☎ ✉ Ако имате какви било прашања или проблеми за време на процесот на купување или имате проблеми по пр�

Гас Т Пост Возач 2 Мозочен УДАР 52цц Куп Возачот Чекан Гас Придвижуван Т Пост Возачот Чекан Вежби Пренослив Воздух Ладење Еден Цилиндар Бензин

DEN 2.33

Лесно ЗА РАКУВАЊЕ Најлесна тежина, едноставна операција со еден човек, најниско поместување Лесен за у�

Надморска височина На Куќа Во Вајтхол Врати Како Одбор Соба За Генералниот Исплатувач &засилувач; Комесари На Болницата Челзи &засилувач;

DEN 2.67

Гравирање Од Р Во одлична состојба, освен блага промена на бојата долниот лев агол Роберт и неговиот бра

Ipetboom 8 Поставува Држач Фиока Одвојување Изолација Силика Аквариум Резервоари Носителите Гел Вшмукување Со Клип Изолација Одвојување Поддршка

DEN 1.00

Поддршка За Клип За Вшмукување Стакло Од аквариум : држач за изолација На аквариум Изработен од квалите�

DiGPlus Galaxy S21 5G Паричник Случај, [Пеперутка &засилувач; Цвет Врежана] Стп Кожа Паричник Случај Флип Заштитни Телефон Покритие Со Картичка

DEN 175.84

[Компатибилност] одговара само За Samsung Galaxy S21 5 G (6,2инчен), не одговара За S21 FE, S21 PlИли S21 Ultra [ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.