• Новак
Навој Допрете Постави М3 М4 М5 М6 М8 Спирала Флејта Завртка Допрете Обложени Спирала Посочи Метрички Спирала Навој Допрете Рака Алатки 4 парчиња

Навој Допрете Постави М3 М4 М5 М6 М8 Спирала Флејта Завртка Допрете Обложени Спирала Посочи Метрички Спирала Навој Допрете

Вреднување на стоката:
DEN 568.00

Пристапност
Во достапна форма

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Издржлив и долг работен век. Висока цврстина, носете висока температура. Рачката изработена од висококвалитетен челик за лежиште. Погоден за поправка на велосипеди, склопување мебел, производство на машини итн. Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка. Издржлив и долг работен век. Висока цврстина, носете висока температура. Рачката изработена од висококвалитетен челик за лежиште. Погоден за поправка на велосипеди, склопување мебел, производство на машини итн. Дупчалки за дрво / Заострена Точка Дупчалка За Дупчалки М3 М4 М5 М6 М8 Спирално Флејтирана Завртка Допрете Обложена Спирално Зашилена Метричка Спирална Нишка Допрете Рачни Алатки 4 парчиња спецификација : Тип : Спирална Нишка Тап Материјал : Челик со Голема Брзина 65424 парчиња Комплет Вклучувајќи : М3 М4 М5 М65 Парчиња Комплет Вклучувајќи : М3 М4 М5 М6 М8 Забелешка : поради разликата помеѓу различните монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја На Предметот.Пакет Вклучувајќи : 4 парчиња/5 парчиња Поставете Спирална Нишка Допрете.

Главните карактеристики

Type:
Spiral Thread Tap
Material:
High Speed Steel 6542
4pcs Set Including:
M3 M4 M5 M6
5pcs Set Including:
M3 M4 M5 M6 M8
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
Package Including:
4pcs/5pcs set Spiral Thread Tap :

Избор на клиент

3,175x42mm карбид CNC рутер битови Две флејти за крајни мелници со двојни флејти за мелење на мелење спирално ПВЦ секач за обработка на

DEN 1600.00

3,175x42mm карбид CNC рутер парчиња два флејти за крајни мелници двојни флејти мелење на секач за мелење спира

ОСИДУ СЕ-3 Волфрам Карбид Бур Овална Форма Двоен Пресек Ротациони Бруси Датотека со 1/4 стебло диа За Дупчалки За Мелница За Матрици

DEN 207.84

①Облик се3 Волфрам Карбид Ротациона Брус Умре Мелница Битови Солидна Двојно Намалување 1 / 4 инчи (6,35 мм) �

Обвинете Ги Индустриските Алатки 1/2 Стебло х 4 Држач За Севкупна Должина Свјб Алат, Сечење На Десната Рака Со Вметнување Карбид Vbmt22,

DEN 575.84

СВЈБР062Ј (23735004) СВЈБЛ062Ј (23736004) СВЈБР082А (23735006) СВЈБЛ082А (23736006) СВЈБР123Б (23735010) СВЈБЛ123Б (23736010) СВЈБР163Д (23735014)..

Нијагара Машина N59752 Карбид Топката Носот Крај Мил, Никулец Должина, Инчи, Необложени Заврши, Груба И Завршна Сече, 30 Степен Хеликс, 2

DEN 3.33

Минијатурните крајни мелници создаваат сложени намалувања потребни за прецизни индустрии Две флејти н

XiaoCHEN 1 парче мелење легура легура обложена волфрам челик CNC машинска обработка 2 сечила за завршување на носот за мелење на носот

DEN 2203.36

Овој метал има голема цврстина, голема отпорност на свиткување и абење и е дизајниран за висока цврстин�

Џенси Шлагер Од Фејн-Хсс Прстенест Секач Со Калај Слој-3/4-Инчен Директно Стебло, 1-Инчен Длабочина На Сечење, 3/4-Инчен Дијаметар На Отворот-63134190109

DEN 1123.84

Професионално Одделениепрстенестиот секач на Феин има подобрена геометрија на сечење, висококвалитет�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.