• Новак
Зизмх Коаксијален Кабел Стриптизер, Жица Стриптизета, Жица Стриптизета Алатка, Електричар Поправка Алатка

Зизмх Коаксијален Кабел Стриптизер, Жица Стриптизета, Жица Стриптизета Алатка, Електричар Поправка Алатка

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Притиснете го копчето на жичаната стриптизета за да ја отворите дупката за соголување на жицата Вметнете го коаксијалниот кабел во потребната дупка во насоката означена на уредот. Ослободете го копчето и ротирајте ја стриптизетата 3-5 пати додека не се исече изолацијата на кабелот. Притиснете го копчето на стриптизетата и извадете го кабелот. Отстранете ја внатрешната изолација и обвивката. Притиснете го копчето на жичаната стриптизета за да ја отворите дупката за соголување на жицата. Вметнете го коаксијалниот кабел во потребната дупка во насоката означена на уредот. Ослободете го копчето и ротирајте ја стриптизетата 3-5 пати додека не се исече изолацијата на кабелот. Притиснете го копчето на стриптизетата и извадете го кабелот. Отстранете ја внатрешната изолација и обвивката. Притиснете го копчето на жичаната стриптизета за да ја отворите дупката за соголување на жицата.Вметнете го коаксијалниот кабел во потребната дупка во насоката означена на уредот.Ослободете го копчето и ротирајте ја стриптизетата 3-5 пати додека не се исече изолацијата на кабелот.Притиснете го копчето на стриптизетата и извадете го кабелот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изел Светлина 42 Далечински Управувач Повлекува Реверзибилен Таванот Вентилатори со 3 Менување На Светлината Невидлив Кристал Таванот Вентилатор

DEN 3836.64

●Иновативен Дизајн ● Реверзибилни Тавански Вентилатори Што Се Повлекуваат и LED Лустерот 2 Во 1 Парите Н�

Проверка на вентили Проверка на извори на ниска напнатост Проверете ги изворите Заменете го пролетта на вентилот 4758-2 4 компјутери

DEN 159.84

Проверка на изворите на валветраин Проверката на ниска напнатост може да се инсталира со рака наместо и

Деца Абакус Шарени Пластични Едукативни Абакус Со Броење Стапчиња За Деца Број Учење Играчка, Едукативни Математички Игри Предучилишно

DEN 1326.40

Комплетни Функции : со табела со формула за собирање и одземање, аритметички вовед и интуитивен и едност

3 парчиња спортски градници за жени плус големина без ремен, безжичен градник, поставен врвен истегнат јога фитнес градник за градници

DEN 2.67

100% спандекс Материјал за миење Материјал : памук Може да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фо�

Блокови за мерачи на мерачи на мерачи, алуминиумска легура, блокови за поставување точност, за обработка на дрво, комплети за ограда и мерачи,

DEN 1.00

Посветен дизајн : Блоковите за поставување се дизајнирани за брза и точна обработка на дрво и исто така �

2023 куки за конектор за закачалка за нови облеки, црна универзална висечка кука од 18 пакувања, максимална оптоварување 10 килограми,

DEN 0.67

♦ Зачувајте простор за гардероба : Повеќе закачалки можат да бидат обесени вертикално, намалувајќи го б

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.