• Новак
ЈДБ Бакар - 2021-Серија КДА-турско грчко greпско Coffeeенско Тенџере За Кафе Со Рачка Од Дрво/Најгустиот Цврст Зачукуван Антички Бакар Цезве,Језве,Јазва, Ибрик, Брики, Кафе

ЈДБ Бакар - 2021-Серија КДА-турско грчко greпско Coffeeенско Тенџере За Кафе Со Рачка Од Дрво/Најгустиот Цврст Зачукуван Антички Бакар

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

НОВ СТИЛ : Нашата Серија Кда Цезве (бакарно тенџере за кафе) е изработена од еден бакарен лист Дизајниран е да направи одлично и практично грчко турско coffeeпско кафе. До сега, наместо тепање со класични методи, тој беше затегнат со нов метод и неговата издржливост беше зголемена. Има четири различни опции за големина за подобро задоволување на вашите потреби. Серијата кда телото на бакарното тенџере за кафе има две бои, бакар и антички, со процес на стареење, така што совршено се вклопува во секој агол од вашата кујна. РАЧНО ИЗРАБОТЕН : тоа е производ кој е целосно рачно изработен и затегнат со методот на влијание од искусни занаетчии. Внатрешноста на ова тенџере за кафе се состои од нереактивни лимени премази. МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ : Ова цезве (бакарно тенџере за кафе) е многу погодно за употреба, не бара посебна грижа. Можете да бидете сигурни дека ова ќе трае многу генерации за разлика од другите тенки имитации пронајдени на . Серијата кда цезве е изработена од најгустиот достапен бакар. СОВРШЕНО ПАКУВАЊЕ : садот за кафе што го купивте е преполн со дебели заштитни меки материјали за да го заштитите од дробење за време на транзитот. Серијата кда цезве беше произведена во Газиантеп/Турција од занаетчии со вековно искуство во индустријата за бакар. Модел : YDB-KDA-LSize : Голема Големина : (L) - Големо Тело : Врежано Чисто Бакарно Дно : Зачукувано Чисто Бакарно Внатрешно : Калајска Облога Безбедна За Храна : Дрвена Тежина : 350g/12.

Главните карактеристики

Избор на клиент

конфоте 39 Тешки Алуминиумски Ленти Позлатена Кутија За Алатки Собереш Камион Кревет Р. В. Приколка Кутија Со Алатки Водоотпорен Организатор На

DEN 1.00

Изграден За Цел Живот : шарата на шарата со Ленти го зајакнува алуминиумскиот материјал за максимална ј�

Нов Паметен Часовник IP68 Водоотпорен Мулти-Спортски Режим Следење На Отчукувањата На Срцето Паметен Часовник За Временска Прогноза

DEN 0.33

Детално : паметен педометар интегриран за следење на сите најважни работи како што се чекори, растојани�

Lovesout Моите Соработници Во Карантин Е Англиски Булдог Боја На Вода Смешна Изрека Духовити Подароци Божиќ 2023 Сребрена Патна Кригла

DEN 399.20

☕ Оваа кригла за патување од 14 мл е идеален придружник за во движење во вас Добро за топли или ладни пија

Техничар за авијација Ретро уличен знак, авијациски техничар подарок wallиден декоративен знак, авијациски техничар обичај метален

DEN 3.33

※ Направено во нас Боја : Како што е прикажана сликата Големина : 3 x 12 инчи ※Материјал : алуминиум, калај,

Виножито Волк Шише Со Топла Вода 1000мл Со Мек Капак Отстранлив Топол Ладен Пакет Вреќа За Вбризгување Вода За Рачни Стапала Потопол

DEN 214.24

Шишето со топла вода, изработено Од Краток кадифен + гума Лесно се зема и исклучува, вреќа со топла вода с

13 Парчиња 4 јули Нивоа На Послужавник Декор Патриотски Декор На Маса Дрво Знаци Декорации На Денот На Независноста За Меморијалниот

DEN 0.33

Доволно И Разни : ќе добиете 13 парчиња декор за послужавник на 4 јули поставени во различни форми и стило�

Случајот за лаптоп на лаптопот Јинханг Chromebook 11,6 инчен, компатибилен со 11 MacBook Air 11.6 Тетратка компјутерска таблета, заштитна водоотпорна

DEN 2.33

Материјал : Водоотпорна платна ткаенина надворешна и мека внатрешна меки постава штити од вода, гребнат

вр идеја Завртка Рамни Подлошки 316 Нерѓосувачки Челик Мијалник За Метрички Завртки &засилувач; Завртки Рамен Главата Завртка, Големина:

DEN 599.84

Што може да ги задоволи вашите многубројни потреби за внатрешни и надворешни проекти Изработени од мат�

Ден на независност маици за жени графички маички со екипаж на екипаж на графички маички САД Туника блузи 4 -ти јули Гроздобер врвови

DEN 3.33

Нови пристигнувања на жени ✈✈✈ ОД ОДГОВОР : Општо во 714 работни дена Погледнете ја табелата со големина

Готдурс Мини Патување Компактен Ветроупорен Чадор-Мал Преклопен Лесен Сонце &засилувач; Чадори За Дожд со 95% Ув Заштита За Жени Мажи

DEN 271.84

КОМПАКТЕН И МИНИ чадоровој пренослив чадор за патување е со должина од само 6,7 инчи, тежината од 8 мл сепа

Велет Метал Чевли Рог Долга Рачка За Постари Лица, 30 Екстра Долги Чевли Рогови За Чизми И Каубојски Чизми, Со Удобна Пластична Рачка

DEN 141.44

ЕКСТРА ДОЛГ РОГ ЗА ЧЕВЛИдолгиот ракуван рог за чевли на 30 години " прави одличен долг рог за чевли за пос�

2 Пакувајте пилинг камен за стапала/Пемза За Стапала/Чистач За Нега На Стапала/Алатка За Отстранување Калус На Стапала/Природна Датотека

DEN 2.00

?ПРИРОДНА ПЕМЗА : Пемзата е карпа формирана од ладење со магма, на површината има фини пори, кои можат да �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.