• Новак
ШТАБОТ Брусен Златен Држач За Хартија За Тоалетно Ткиво, Држач За Тоалетна Ролна Монтиран Од Цврст Месинг, Држач За Ткиво Од Тоалетна Хартија, Завршен Антички Месин

ШТАБОТ Брусен Златен Држач За Хартија За Тоалетно Ткиво, Држач За Тоалетна Ролна Монтиран Од Цврст Месинг, Држач За Ткиво Од Тоалетна Хартија,

Вреднување на стоката:
DEN 471.36

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ' РЃА : држачот за ролна од златен тоалет е изработен од Месинг + нерѓосувачки челик Може ефикасно да спречи корозија и ' рѓа во секојдневниот живот. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од издржлив Месинг, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Четкана Бронзена Завршна Површина-Никогаш Не ' рѓосувајте дури и во влажни средини во бањата долго време. Голема ГОЛЕМИНА : држачот за златна тоалетна хартија е 18,5€12,6 СМ, растојанието помеѓу ѕидот и решетката е доволно големо за да одговара на повеќето тоалетна хартија. СКРИЕНА ИНСТАЛАЦИЈА : Опремена со додатоци за монтирање, скриени завртки, сите завртки ќе бидат скриени, стабилни и убави и нема да се тресат. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Доаѓа со сите додатоци за хардверски завртки. Не грижете се ако немате искуство НА САМ, инструкцијата за инсталација ќе ви помогне во голема мера. Држач За Тоалетна Хартија Со Четкано Злато Месинг Монтирање На Ѕид Премиум Држач За Квадратна Тоалетна Хартија Од Нерѓосувачки Челик За Бања Отпорен На Рѓа Главни Карактеристики Материјал : премиум месинг : четкан месинг против Корозија Совршено Мазна Инсталација Монтирана На Ѕид држачот за ролна со четкано злато користи инсталации монтирани на ѕид со подолг век на траење и посилно носење способностибања Висечки Хардвер Антички Месинг Тоалет Месинг Европски Држач За Античка Тоалетна Хартија Држач За Хартиена Крпа Држач За Хартиена Крпа За Држач За Тоалетна Хартија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Стекнете 20 додатоци за конектори на врата од компјутери Издржлив мебел дома 6 дупки за монтирање на нерѓосувачки челик, кутија за накит на

DEN 390.40

Направено од не'рѓосувачки челик, голема јачина, не е лесен за 'рѓа и издржлив Тие се флексибилни и нема д

Petphindu 6pcs крпи куки за пешкир за закачалка за пешкир за пешкир куки за бања wallид монтиран облак силна леплива кука пластична wallидна кука

DEN 0.33

Материјал : Направено од високо квалитетен материјал, оваа кука за крпи е многу издржлива Изработка на о

Дубао Простор Корпа За Алуминиумска Хартиена Крпа, Држач За Тоалетна Хартија, Европска Решетка За Хартиени Крпи, ролна за Тоалет, Додатоци За

DEN 232.00

Дизајнот за заштеда на простор совршено се вклопува во мали бањи, гостински бањи и простории за прав Нап

4 парчиња Најлон Ролери Лизгачка Врата Ролери Лизгачка Штала Врата Водич Ролери Врата Додатоци За Лизгачки Врати Електрични Врати

DEN 190.24

Материјал : ролерот за лизгачка врата е изработен од челични и најлонски надворешни делови Големина : 30 �

Wiosny 10 ПАРЧИЊА Антички Гроздобер Кука Hasp Кука Заклучување Заклучување Затворач Рака Цинк Легура Накит Кутија Хардвер Задебелени Рог

DEN 148.64

€éteria® : легура на цинк со добар квалитет €®боја quoll : површината е обложена со античка Црвена бакарна бо

Држач за држач за ролна HTLLT Платинум ролна злато-позлатен хардвер приврзок бања античка тоалетна хартија роза златна ролна за бања полица,

DEN 808.00

Материјал : Не'рѓосувачки челик ПВД електропланирање процес против корозијата 'рѓа од не'рѓосувачки чел

Рачки за шкафови, додатоци за мебел, рачки на вратите влечете го притисокот на кабинетот шкаф комерцијална рачка на кабинетот, 4 парчиња

DEN 752.00

3 Главно се користи за врати на кабинетот, фиоки за облекување, врати на wallидни кабинети, фиоки за канцел�

Летечкиот сет на еднорог од 4 копчиња за фиоки влече рачка за кабинет за кујнски гардероба шкаф за домашни украси хардвер влечење

DEN 1520.00

Материјал : Кристално стакло+апс Апликација : Може да се користи за домашна декорација, кабинет, гардер�

Hrokz алуминиумски подот Транзициски праг лента дрво до плочка, прагови од 36 инчи на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата

DEN 383.84

Лесна и силна лента за транзиција на алуминиум Лесно инсталирано без алатки Добро се држи во зафатено с�

Кабилок Ѕидна Хартија Полица За Бања Удобна Решетка За Хартија За Ролна Бања Држач За Тоалетна Хартија Држач За Мермерна Телефонска Кутија За

DEN 475.68

Нашиот држач за златна тоалетна хартија е изработен од висококвалитетни материјали се потрајни и посиг

Јуанфлк Пластична Тоалетна Хартија Ролна Кутија Решетка За Ткиво Полица Кујна Бања Хартиена Крпа Диспензерот Држач За Мобилен Телефон

DEN 1.00

● Држач за тоалетно ткиво монтиран на ѕид со горната полица за држење телефони, марамчиња или ситници ●

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.