• Новак
АПДАНГЛИ Диспензерот За Хартиена Чаша 3 Унца Организатор На Контејнери За Бања Отпорен На Прашина Автоматско Складирање На Решетката За Домашни Хотели

АПДАНГЛИ Диспензерот За Хартиена Чаша 3 Унца Организатор На Контејнери За Бања Отпорен На Прашина Автоматско Складирање На Решетката

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Може да собере 20-30 хартиени чаши или проѕирни чаши истовремено Материјалот на производот е СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, процес на обложување со огледало. Тоа е неопходен додаток за домови, јавни места и хотелски бањи. Лесен за подигање и издржлив. Применливата големина на устата на чашата е 57мм и 66мм. Опис : може да собере 20-30 хартиени чаши или проѕирни чаши истовремено. Материјалот на производот е СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, процес на обложување со огледало. Лесен за подигање и издржлив. Тоа е неопходен додаток за домови, јавни места и хотелски бањи. Применлива големина на устата на чашата е 57мм и 66мм. Спецификација : Материјал : АБС+метал+хартија чаша чаша диспензерот боја : како што Е прикажано Тип(чаша боја) : А, Б, Ц Големина(приближно) : чаша диспензерот : 9*8*6.7 cm Пакет : 1 компјутер x хартија чаша диспензерот 20 парчиња x хартија Чаша Забелешка : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете 1-2 см разлики поради рачно мерење.

Главните карактеристики

Material:
ABS+metal+paper cup
Cup dispenser color:
As shown
Type(cup color):
A, B, C
Size(approx):
cup dispenser
Package:
 
1 pc x paper cup dispenser :
20 pcs x paper cup  :
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :

Избор на клиент

ДБИЛКСМН КАНДИ ПАРТИ ги фаворизира возрасните за музички подарок за в Valentубените, женски роденден, креативен ден, ротирачки проектор за домашни

DEN 1259.20

Материјал : Кристално стакло, LED ламба (12) Цврсто дрво со висок квалитет Време на континуирана употреба : 8

ЛУОФДЦЛДДД Фати Бар, Безбедност На Потпирачот За Раце, Огради,Бања Туш Брусен Никелор Када, Полиран Хром Со Анти-Лизга Најлон Зафат/Бела/68см

DEN 1.33

Различни Намени : Не Само Што Може Да се Инсталира Во Бањата, Туку Може Да се Инсталира и во Кујната, Скал�

Плајклот Кариран Розов Тон И Облик На Срце 2 Пакет Qtip Држач За Чување Канистер 10-Унца Проѕирна Пластична Тегла За Аптека Со Капак Организација

DEN 1.67

Материјал : пластични ПС Ставка Вклучува : две пакувања / четири пакувања Единечна големина : 10,5 (Ж) х 7 (г)

Алаза 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот Две Пауни Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Пластични Аптекарски Тегли

DEN 0.33

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Бања Полица Алуминиум 5 парчиња Бања Хардвер Сет Пешкир Полица Пешкир Куки Тоалет Хартија Држач Тоалет Четка Конер Туш Кади Ѕид Монтирање

DEN 2.33

Без алатки, без дупки, без дупки, само излупете го капакот и инсталирајте го лепилото, што спречува какво

Контејнери за Сјај За Усни контејнери За Прскање Послужавник За Капки Послужавник За Капки За Сапун За Монтирање На Ѕид Коцки За Капење Држач

DEN 2.33

Престанете да капете сапун и други течности за дезинфекција што можат да го направат подот лизгав; Широ�

PFCDZDU Преклопување на капакот на кадата, Дома ПВЦ држач за када, водоотпорен капа за изолација на када за читање за капење, дебелина

DEN 1.00

【Долготрајна изолација】 Одборот за изолација на када може да биде целосно покриена на кадата како ват�

Артанис Дома Полнење Килибар Стакло Сад Сапун Диспензерот 16 мл-Хром Акцент Водоотпорен Етикетирани Аптека Шише Со Масло Нанесуваат Бронзена

DEN 160.00

ВОДООТПОРНА ХРОМИРАНА АКЦЕНТИРАНА ЕТИКЕТА : ние користиме елегантно стилизирана, водоотпорна, хромира�

НЕЈЗИНАТА Мека Нелизгачка Бушава Шенил Мека Микрофибер Тркач Голема Подлога За Капење За Тепих За Апсорпција На Вода Во Бањата,

DEN 879.84

Шенил Дополнителна мекост : ве Штити од ладен и тврд под во бањата, неговата специјална конструкција со �

Лукео Ноктите Слободен Преклопен Антички Месинг Бања Бања Решетката Активни Бања Пешкир Држач Двојна Пешкир Полица Со Куки Бања Додатоци (Боја:

DEN 227.20

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

ДЕПИЛА 1 парчиња Алатки За Стилизирање На Косата Полици Монтирани На Ѕид Висечки Полици За Складирање Решетка За Складирање На Ѕид Држач

DEN 1006.40

Синтетички Материјал РЕШЕТКАТА ЗА ФЕН за КОСА користи монтиран На Ѕид, заштедувајќи простор за ставање

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.