• Новак
Никстон Зелена И Жолта Врежана Кожна Лента Компатибилна Со Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Гледајте Активни 2 40mm, Гледајте Активни 2 44mm Smartwatch Pins Алатка Б20

Никстон Зелена И Жолта Врежана Кожна Лента Компатибилна Со Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Гледајте Активни 2 40mm, Гледајте Активни 2 44mm Smartwatch

Вреднување на стоката:
DEN 639.84

Пристапност
Во достапна форма

Ќе добиете 1 (еден) Висококвалитетна Врежана Кожна Лента за Часовници(2x Пина 1x Тока и 1x алатка - вклучена) Лесно Се Закачува со Вклучените Иглички и Алатка. Изберете Дизајн На Боја На Тока од Паѓачкото Мени Варијации. Овие ленти одговараат на големини на зглобот од 6" до 8,5" - (од 150мм до 216мм). Доаѓа СО Никстон Кутија Како На Сликата !!. Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Galaxy Watch Активен 2 40mm и Galaxy Watch Активен 2 44mm Паметни Часовници. Паметниот часовник Не Е Вклучен !. Ќе добиете 1 (еден) Висококвалитетна Врежана Кожна Лента за Часовници(2x Пина 1x Тока и 1x алатка - вклучена). Лесно Се Закачува со Вклучените Иглички и Алатка. Изберете Дизајн На Боја На Тока од Паѓачкото Мени Варијации. Овие ленти одговараат на големини на зглобот од 6" до 8,5" - (од 150мм до 216мм). Доаѓа СО Никстон Кутија Како На Сликата !!. Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Galaxy Watch Активен 2 40mm и Galaxy Watch Активен 2 44mm Паметни Часовници. Паметниот часовник Не Е Вклучен !. Опис на производот : Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Galaxy Watch Активен 2 40mm и Galaxy Watch Активен 2 44mm Паметни Часовници Димензии На Опсегот : Долга Должина на Ременот 5.11" - 130mm / Кратка Должина на Ременот 3.14" - 80mm / Тока 0.78" - 20mm / Дебелина на Лентата 3mm Premium Квалитет Вистинска Кожа и Прецизно Изработени. Дизајнот и боите се избрани за да ви обезбедат удобност, самодоверба и класа. За сликање на оваа врвна кожа, природното боење се користеше од овошје и зеленчук со карактеристичен топол тон, што создава мир за вас или за луѓето околу вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ка0368 Јапонски Кимоно Стил Црн Цвет Шема Кожа Паметен Часовник Бенд Ремен ЗА Фосилни Жени Генерал 5Е, Жени Генерал 4, Хибриден Паметен

DEN 1.00

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Жени Генерал 5Е, Жени Генерал 4, Хибриден Паметен Часовник Чарт�

Поставена станица за магнетно Полнење, Приклучок За Полнење НА КОНТРОЛОРОТ ВР Лесна Инсталација Висока Стабилност За Потрагата По Окулус

DEN 1.00

Со Индикаторско Светло : Црвеното светло значи полнење, синото светло значи целосно; магнетната машка п�

Штанд со боксер и монтирање компатибилен со честа 8 -ти - селмиепод на рингли, селфи стап што може да се прошири со прстенеста светлина за чест

DEN 2.33

? [Вклучен] штанд со Boxwave и монтирање компатибилен со Honor 8s Сè е за осветлувањето! Станете Интернет starвезд�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.