• Новак
Мултифункционален Мерач На Контура На Алатката за Пишување сакер

Мултифункционален Мерач На Контура На Алатката за Пишување сакер

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

●РАЗНОВРСНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ q : можете да ја промените неговата форма според вашите потреби, само треба да ја промените затегнатоста на држачот за моливи и навртката за да постигнете различни форми за да ја завршите побарувачката Може да се заклучи и фиксира по секое прилагодување за да се обезбеди прецизна точност. €ВИСОК КВАЛИТЕТ q : изработен е со висок квалитет со алуминиумска легура таа површина е со третман со анодна оксидација, што може да помогне да се продолжи работниот век на производот. ●ПРЕЦИЗНО ДУПЛИРАЊЕ на ОБЛИКОТ● : Мерач на Контура Сакер дизајниран за цевки за ликвидација, кружни рамки, канали и многу предмети, Идеален за поставување плочки, ламинат, тепих, димензии за проверка, обликување итн.Корисна алатка за операции на каросерии на автомобили, столарија и за сите видови моделирање. €ПРИЛАГОДЛИВА И ФУНКЦИЈА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ q : gaker counture guage може да ја прилагоди затегнатоста според вашите потреби. Откако ќе го користите контурниот владетел одреден временски период, можете лесно да ја прилагодите затегнатоста;Откако објектот ќе се контурира, заклучете ги забите со мерач на контура на место за совршени траги секој пат. €ДОБАР МАТЕРИЈАЛ и ПРЕНОСЛИВ q : контурниот мерач е изработен од висококвалитетна абс пластика, висока јачина, отпорна на ' рѓа и издржлива. ●РАЗНОВРСНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ q : можете да ја промените неговата форма според вашите потреби, само треба да ја промените затегнатоста на држачот за моливи и навртката за да постигнете различни форми за да ја завршите побарувачката. Може да се заклучи и фиксира по секое прилагодување за да се обезбеди прецизна точност. €ВИСОК КВАЛИТЕТ q : изработен е со висок квалитет со алуминиумска легура таа површина е со третман со анодна оксидација, што може да помогне да се продолжи работниот век на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мм Решетка За Микробранова Печка, Стабилна Единица За Полици Од Нерѓосувачки Челик, Натоварлива 240 КГ, Полица од 3 Нивоа, Работи Насекаде,

DEN 2.33

Нерѓосувачки Челик : Никогаш Не ' рѓа, Многу Цврста, отпорна на корозија Секоја полица држи до 6080 килогра�

Авантуристички Овен Овен Раководител УСБ Меморија Стап Бизнис Флеш-Дискови Картичка Кредитна Картичка Банкарска Картичка Форма

DEN 0.67

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење Кр�

Н / А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Јорган - Акварел Со Голем Капацитет Кактус Лама Алпака Организатори Торба Со Патенти

DEN 2.67

€Екстра Голема Торба За Складирање QМерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот Е 100l што е пого

Цакина Валентинс Врата Знак Велигденска Врата Закачалка Дрвена Врата Закачалка Орнаменти Рустикален Знак За Добредојде Трем На Влезната

DEN 0.67

Симпатична Соба Украси Стакло Трпезарија Во Собата за 8 Божиќ Влезната Врата Декорации Влезната Врата З

ЛАМФОМ 10 ПАРЧИЊА Куки За Закачување-Против Паѓање, Куки Од Нерѓосувачки Челик Од 3,5 Инчи Тешки, Метални Закачалки За Обесени Растенија, Облека,

DEN 1.67

€Премиум Материјал Q s куките за облик се изработени од висококвалитетен метал,спречување на ' рѓа,издрж

Филтерлогичен НСФ Сертифициран Филтер За Вода За Стомна, Замена за Брита Класик 35557, ОБ03, Мавеа 107007, Замена За Велика Британија Бокали

DEN 3.33

НСФ сертифициран : овој филтер ви обезбедува уверени квалитетни производи, што Е НСФ 372 сертифициран за �

Скутер Патување Кригла-Смешни Скутер Подароци-Подарок За Скутер Возач - Скутер Љубовник Подарок - Ова Е Начинот На Кој Јас Се Тркалаат

DEN 351.20

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Мундус Сувенири Направи Големи Планови имаат за цел високо Во Надеж и. Цитат Од Даниел Бурнам, Ласерски Врежан На Дрвена Плоча-Големина:

DEN 399.84

Ласер врежан на букова дрвена плоча со врвен квалитет која трае со години Екопријателски, отпорен на во�

Sxfywym Облека Продавница Фитинг Соба, Фитинг Соба Облека Продавница, Привремен Дисплеј Стојат Висок Капацитет Едноставен Мобилен Менување

DEN 7913.44

€Заштита на приватноста ткаенината е мазна и мека, со стапка на засенчување од околу 90%, што може ефикас�

ТОРБА ЗА Складирање На Дното НА Креветот ДЕПИЛА Торби За Складирање Со Патент Јасни Организаторски Кеси Организатор На Облека Торба За Чевли

DEN 363.20

Неткаен материјал, пвц ТОРБА ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА УТЕШИТЕЛИ користи Екстра Големи Кеси за Складирање, 2 нас�

Држач за боксови И Монтирање Компатибилен Со МУЗИКА БЛУ З4-Монтирање На Велосипеди За Соларна Подмладување , Држач За Велосипеди Со Банка

DEN 785.60

⚓ [БЕЗБЕДЕН и ЗДРАВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со БЛУ З4 Музика Безбедните загради со си�

ВИНДЕЛ Корпа ЗА Складирање Со Голем Капацитет Кутија За Складирање Со Макари, Пренослива Кутија За Складирање, Пластична Кеса За Складирање,

DEN 479.84

Оваа кутија е совршена за складирање облека во плакарот и просторијата, играчки, организатори на полици

МКФБХ 11 Парчиња/Постави Мажи Отпор Бендови Бодибилдинг ТПЕ Појас Фитнес Тренинг Јога Повлечете Јаже Опрема За Вежбање Еластични Ленти

DEN 2.00

За разлика од традиционалната тешка опрема за притискање на клупата, лентата за отпор е супер лесна, ком

DOITOOL Автомобил Почист Автомобил Почиста Стакло Почиста Алатка 2 парчиња Стакло Чистење Алатка Двојни Страни Стакло Бришач Стакло Гумен

DEN 1.67

Покриен со најлонска мрежа која се бори со сушење , сунѓерот е вистинската густина на најголемите неред�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.