• Новак
Брукс Женска Левитација Стелтфит 5 Неутрален Чевли За Трчање

Брукс Женска Левитација Стелтфит 5 Неутрален Чевли За Трчање

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката ОВОЈ ЖЕНСКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Левитираниот Стелтфит 5 е за тркачи кои сакаат елегантен изглед во комбинација со вклопување поблиску до стапалото, со доволно истегнување и компресија. Левитат Стелтфит 5 нуди супер еластично возење кое обезбедува враќање на висока енергија што му помага на вашето стапало да излезе од земјата со секој чекор. Неутрална ПОДДРШКА : Левитираниот Стелтфит 5 нуди совршена мешавина на неутрална поддршка, амортизирање и максимално враќање на енергијата за да ви биде удобно при сите трчања. ЕНЕРГИЧНО АМОРТИЗИРАЊЕ : технологијата ЗА среден ѓон НА ДНК засилувач обезбедува извонредно враќање на енергијата од 71% што му помага на вашето стапало да извира од земјата со секој чекор. БЕЗБЕДНО, ПРИЛАГОДЛИВО ВКЛОПУВАЊЕ : нова конструкција На Стелтфит со интегриран јазик и префинет плетен горен дел, нуди подобрено прилагодливо вклопување, со истегнување и компресија за движење со стапалото. БРЗИ ТРАНЗИЦИИ : моделот со стрелка во надворешниот ѓон овозможува стапалото брзо да се движи од пета до пети што го подобрува еластичното чувство на чевелот. ОВОЈ ЖЕНСКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Левитираниот Стелтфит 5 е за тркачи кои сакаат елегантен изглед во комбинација со вклопување поблиску до стапалото, со доволно истегнување и компресија. Левитат Стелтфит 5 нуди супер еластично возење кое обезбедува враќање на висока енергија што му помага на вашето стапало да излезе од земјата со секој чекор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

По ѓаволите, нема да ја маицам жените смешно велејќи дека графички кратки ракави на врвовите на првенствените маици за врвови за жени

DEN 2.00

【Премиум материјал】 : Направено од супер мека ткаенина со високо квалитетна ткаенина, добра еластично�

Донтого Плус Големина Градници за жени, Женски Безжичен Удобен Градник, Лесен Пуловер, Мазнење На Грбот, Спортски Градник За Жени Со Чаша

DEN 2.67

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве Молиме проверете ги информаци�

Женски Рамни Чевли Работни Чевли Жени Се Лизгаат На Женски Обични Чевли За Одмор Чевли Мода Дише Отворено Женски Обични Чевли Платнени

DEN 382.40

100% Платно МатеријалОвие модерни рамни чевли се дизајнирани со издржлива конструкција за да обезбедат д

Ерент Ноќта На Вештерките Зајаче Уши Лента За Глава Црн Тул Бисер Бендови За Коса Готски Зајачко Уво Карики Глави Костими Забава Маскарада

DEN 191.84

Ленти за глава за жени црната боја беше изработена од квалитетен тул и бисер,е издржлива и нема да ви ја �

Рокброс Ладно Време Балаклава Ски Маска За Мажи Ветроупорна Термална Зимска Шамија Маска Женски Врат Потопла Хауба За Возење Велосипед

DEN 2.33

100% Полиестер Еластично затворање Миење Раце Само Кажи ЗБОГУМ НА СТУДОТ : рок БРОС маската за шамија од б�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.