• Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ HTC 11 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ HTC 11 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ HTC 11 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ☝ПРЕМИУМ Игла компатибилен со ВАШИОТ HTC 11 Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!. (Сребрен) Врв Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компатибилен со Вашиот Прст Давајќи Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги Компатибилни со Вашите Пријатели - Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. Можете Да Го Споделите Ова Игла Со Компатибилен со Вашите Пријатели или Семејство.●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање Во Компатибилен со Вашиот џеб, Ipad, Дневник Итн.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со i Pad, i Phone, android паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

360 степени со прсти за прсти за мобилен телефон, држач за прстен за монтирање со кука за девојче од шеќер од паметни телефони-водачи

DEN 1.00

Повеќекратна употреба на мал и тенок држач за прстен може да се користи како зафат на прстот, држач за мо

Пенкало За Игла Покрај маса ,Boxwave® [Мини Капацитивно Игла] Мал Гумен Врв Капацитивно Пенкало За Пенкало За Резервна Маса-Млаз Црно

DEN 1486.40

? [УНИВЕРЗАЛНА] работи одлично На Вашата Маса И други капацитивни екрани на допир Напиши, допрете, нацрта

Волк дух страв Ноќта на вештерките тиква квадратни мобилни телефони прстен држач за држач за држач за универзална поддршка за поддршка

DEN 3.33

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Fansipro Mobile телефон Полнете го прстенот за поддршка креативни, додатоци комплети на мобилен телефон; Продавница за мобилни телефони,

DEN 0.33

Производот е лесен за носење заради неговата мала по големина и светлина во тежината Поради силната сил

2 парчиња 360 Ретровизор на ретровизорот Телефон Телефон Стенд за монтирање на автомобили мобилен телефон Автомобилска лулка GPS држач за

DEN 351.84

1 Купете денес за да ги добиете следниве дополнителни подароци : 2 крајбрежни автомобили за сопственици �

60x зголемувачки стакло за телефонски клип-вклучен MICROSPIER LED светла микро универзални леќи со прицврстувач на преносен мобилен телефон

DEN 3.00

Апликација : Леќите за велики на микроскоп на смартфон за клипвклучен е одлично за откривање на валута, �

360 ° ротатибилен и повлечен држач за телефон со автомобили, мултифункционално прилагодливо монтирање, Универзален држач за ретровизори за

DEN 287.84

360 ° Rotatable : Совршен за GPS навигација, видео повици или гледање видеа за патници, безбедни и лесни за употр�

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Активно Игла Алкател 3Т 10 - Акупункт, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Алкател 3Т 10-Метално

DEN 495.20

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Алкател 3Т 10 Активното Игла Не бара никаква форма На спарува

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.