• Новак
Бостон Интернешнл ИХР Гостин Пешкир Вклучена Хартија Салфетки, 8,5 х 4,5-Инчи, Сезони Честитки

Бостон Интернешнл ИХР Гостин Пешкир Вклучена Хартија Салфетки, 8,5 х 4,5-Инчи, Сезони Честитки

Вреднување на стоката:
DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

3-слојни хартиени салфетки : пакет од 16 хартиени салфетки со врвен квалитет За вечера маси и вклучена : салфетки мерка 8. 5" (Преклопена големина). Празнична маса декор : школка орнаменти на сина и бела шарени салфетка, гласи : Поздрав Сезона. Меки и силни : цврсти салфетки со мазно чувство; печатени Во Германија со нетоксични бои растворливи во вода. Креирај изглед : комбинирајте со цврсти плочи и координирање НА САЛФЕТКИ ЗА ИЧП Од Бостон Интернационал; 'ова е сезона за зимски празнични грицки, коктел забави и празнични семејни вечери. Прославете го расположението и убавината на сезоната на зимски празници со овие празнични хартиени салфетки. 16-Брои салфетки мерка 8. 5", идеален за маси за вечера и бифе. Создадете динамични пејзажи и прекрасни поставки за место со спарување на салфетки со шари со плочи во координирање на цврсти материи. Чинии и салфетки се нудат во повеќе големини, што ви овозможува да мешате и совпаѓате, слоевите и прилагодувате. Идеалниот домен опсег нуди одржлива опција за совесни потрошувачи, произведувајќи 100% биоразградливи салфетки користејќи ги најбезбедните ткива, мастила и процеси на печатење. Бостон Интернешнл, компанија во сопственост на жена, управувана од дизајн, е лидер во индустријата за подароци од 1986 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кабинет За Складирање БМИНК Со Фиоки Кабинет За Складирање На Подот Кабинет За Датотеки Со Датотеки Задебелен Метален Кабинет Со Заклучување

DEN 1334.40

Големина : 15,74 € длабочина 15,74 € висина 12,2 инчи Заштита На Приватноста : со дизајн на заклучување, важни и

Ibalody 60W LED затемнет вентилатор на таванот со лесен нордиски тивок голем тавански вентилатор светло дневна соба трпезарија тавана светла

DEN 2.67

★ 【Молчи вентилатор】 По фабричкиот баланс и тест за звук, за да се осигурате дека секое сечило се врти �

Lyе креативна дневна соба стакло зелена зелена уметност минималистичка креветка за спална соба дизајнер на преносна маса за ламба за маса

DEN 2.00

Материјал : Керамика + крпа Места : дневна соба, спална соба, трпезарија, студиска соба Измислицата е добр

Prdecexlu есенска топка наметка y2k кошула дами со долги ракави полиестер топол палта удобност проверена v вратот зип надворешна облека

DEN 2.00

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

Застанува чадор на пафа, метал чадор штанд, држач за бесплатно стоење на чадорот, моден дизајн на цртани филмови за канцеларија дневна

DEN 584.00

Металниот држач за чадор е дизајн на шема, светла боја, водоотпорен и искривен Има елегантен и модерен д�

USB-C женски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Dell XPS 13 9360 за полнач, синхронизација, OTG уреди како тастатура, глушец, поштенски

DEN 1041.60

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашиот Dell XPS 13 9360 USB TypeC / PD / Power Delivery �

Добредојдовте знак за првично презиме Презиме Година Крајна Врска од влезната врата 2023 Нова Гарланд Персонализирана креативна 26 буква

DEN 320.00

✔ Име на време на венецот од влезната врата Добредојдовте Гарланд 2023 Креативно 26 букви Фарма куќа Вене�

Силиконски Аналоген Капак За Држење На Палецот Капак На Капакот На Џојстикот Капак На Палецот За Прекинувач Ns NX Радост-Контролер

DEN 127.84

Поддржани модели : Префрли РадостКонве Молиме внимателно споредете ја сликата и описот Бидете сигурни �

USB C до тенок адаптер за врвови за напојување со PD Lenovo 100W PD, женски USB C на десен агол квадратни жолти врски замена за брзо полнење конектор

DEN 156.48

USB C до тенок адаптер за врвови одговара за Lenovo Idea Pad Legion Yoga 2, 11, 11e, 12, 13, 73015, Think Pad Helix 11,6 I53337 U, i53427 U, i73667 U, 3698 с

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.