• Новак
ГПЗМ 2021 Нов Спорт Паметен Часовник Водоотпорен Мулти-Спортски Режими Педометар Интелигентен Пулс паметен часовник Фитнес Нараквица Жени

ГПЗМ 2021 Нов Спорт Паметен Часовник Водоотпорен Мулти-Спортски Режими Педометар Интелигентен Пулс паметен часовник Фитнес Нараквица

Вреднување на стоката:
DEN 7095.04

Пристапност
Во достапна форма

Wechat, facebook, whatsapp, твитер, Skype,instagram, wechat Компатибилност телефон верзија : IOS8. Капацитет на батеријата : 150мах. Време на мирување : околу 15 дена. Работно време : 5-7 дена. Wechat, facebook, whatsapp, твитер, Skype,instagram, wechat. Компатибилност телефон верзија : IOS8. Капацитет на батеријата : 150мах. Време на мирување : околу 15 дена. Работно време : 5-7 дена. Педометар За движење : време На Вежбање за Поддршка : патека за Поддршка : Растојание За Поддршка : Поддршка Калории : Копче За Поддршка : точка на допир срцев rateам : поддршка крвен притисок : Поддршка Кислород : поддршка пронајдете телефон : поддршка најдете часовник : Поддршка Гест За Движење : Поддршка Аларм За Поддршка,Facebook,Whatsapp,Твитер,Skype,instagram,Wechatcompatibility Телефонска Верзија : Ios8.4 над капацитет На Батеријата : 150mahstandby Време : 15 Дена Или Работно Време : 5-7 денводоотпорно Ниво : Ip67material : tpu+Pcbt Верзија : 5.0 Дисплеј : резолуција 240*240 екран : 1.3" Јазик На Екранот Во Боја :Chinese,English,Spanish,French,Dutch,Portuguess,German,Russian,Turkish,Japanese,Persian,Arabic,Malaysia,Thai.Пакет вклучувајќи : 1*Паметен Часовник 1*Упатство За Употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

АБУФАН 4 Еез Божиќни Светла За Моделирање Божиќни Орнаменти Декор За Трпеза Украси На Куќи За ДОМА ПРЕДВОДЕНИ Од Божиќни Светли Украси Божиќна

DEN 0.67

ДОМАШНИ УКРАСИ ги заменува досадните светилки со удобни и топли светла за боење во најтемната простори�

2 Пакет Приклучок ЗА НОЌНО Светло ПРЕДВОДЕНА Од Ноќно Светло Виолетова Акварел Вистерија Цвеќиња Со Сензор За Самрак До Зори За Детска

DEN 0.67

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

Меурчиња прегратки заваруваат со два тона црно издание кафе кригла 11oz - ако заварувањето беше лесно - заварување на метални работници

DEN 1.00

Подарок на вашиот некој специјален Нашата кригла за обработка на дрво е совршен подарок, особено ако са

Комплети за продолжување на цревото за одвод за универзална машина за перење машина за миење садови, вклучувајќи адаптер за продолжување

DEN 159.84

【Комплет за проширување на цревото за одвод】 Комплет за продолжување на цревото за одвод 2 адаптери за

Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Вреќи За Менструација За Женски

DEN 143.84

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

Екструдер за печатач со двојна опрема, добра компатибилност стабилно хранење со екструдерно алуминиумски блок комплет десна рака лесна

DEN 2.00

Применлив модел : комплет за блок блок со двојна опрема Екстрадер, погоден за CR10 S Pro, за Ender 3 Pro, за модели �

Buygoo 140pcs жица за жица за батерии за кабел за батерии за морски одделенија со топлински смалување постави 70 парчиња тешки затемнети

DEN 155.52

K Компчиња за бакарни лаги од 140 парчиња】 140 парчиња килограми за прстен, вклучително и 70 парчиња AWG 10 8 6 4 2

Електричен Зајакнувач На Градите Крем За Зголемување Здравствена Заштита Производи За Убавина Магија Масажа градник &засилувач;

DEN 317.44

Тип На Ставка : Апликација За Масажа И Релаксација : Гради Големина : Среден Материјал : ПАМУК, СТОМАЧНИ М�

Бостон Териер Француски Булдог5 Дрвени Книжарници Не-Лизгање Книга Штандови Држач Книга Завршува Поддржува Полици За Книги Полици Декор

DEN 332.64

Буково Дрво Произведено во САД Или Увезено Материјал : книгата е изработена од висококвалитетни трупци

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.