• Новак
Нендефин 20мм Бенд За Гледање Бенд За Брзо Ослободување

Нендефин 20мм Бенд За Гледање Бенд За Брзо Ослободување

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилност : оваа лента за часовници е погодна за секој паметен часовник со ширина од 20 мм, кој е мек и удобен Овие ленти за паметни часовници се изработени од издржлив и флексибилен силикон со мазна површина. Тие се меки, лесни и безбедни за носење. Исто така пот, дожд, прскање вода, водоотпорен. Нашиот паметен опсег на часовници е многу лесен и дише со редови дупки. Дупките на лентата го прават поудобно носењето и и овозможуваат на вашата кожа слободно да дише. За Различни Прилики : Наши Спортови На Отворено и Затворено, фитнес, бизнис, пливање, училиште и така натаму. Должина : 220мм/8,66 инчи, ширина : 20мм/0,78 инчи. Нендефин е бренд специјализиран за паметни часовници. Да ви дадеме добро искуство за купување е нашата цел на услугата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Н/ А Подножје Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Слатки Мачки Ватенка Облека Организатор Декорација Простор Чувар Патент Подвижна Торба

DEN 3.33

❀€Голем Капацитет} големината На складирањето облека е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги скла�

Филаментот PA најлон 1,75мм, 3Д филамент за печатач, висока издржлива најлонска, 1 кг, димензионална точност +/- 0,03 мм, одговара на повеќето

DEN 809.60

Има одлични механички својства, висока механичка јачина и добра цврстина Како синтетичко влакно, најло�

Богатства Каролина BB1698TBC Зимски Одмор Џек Расел Териер Висок Момче Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок Ракав Гушкач

DEN 155.84

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Богатствата На Каролина Bb3642cc Померанска Шаховска Табла Розова Конзерва Или Прегратка Со Шишиња, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина

DEN 1.33

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

Промоција!Главна Страна Четка Филтер И Џогер Рампа Замена Додатоци Компатибилен Сохсиаоми Сон Бот W10 W10 Про Роботски Правосмукалка

DEN 1086.40

Лесен за инсталирање, без дополнителен напор и време Подготвен за употреба, удобен, хигиенски, безбеден,

Ештрај во форма на белите дробови, престана да пуши пепел, креативна модна пепел, оштетена белодробна пепел, деца DIY пепелници, смешни

DEN 651.68

▶ 1diy : Два стилови на овој смешен пепелник, еден е веќе насликан црвен Другиот е необоен, насликајте ја о�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.