• Новак
Занаетчиска Батерија За Замена На Енергија За Телефонот Мител 5607. 1300 мах

Занаетчиска Батерија За Замена На Енергија За Телефонот Мител 5607. 1300 мах

Вреднување на стоката:
DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Мител 5607 Замена На Батеријата Целосно го заменува бројот на батеријата 51301143. Литиум Јонски Батерии На Полнење 3,7 Волти 1300 Мах Ќелии Произведени Во Јапонија. Долготраен Висок Капацитет : рејтинг на капацитет од 1300 m Ah 41% повисок од ОЕМ батеријата. Произведен Од Занаетчиска Моќ, лидер во пакетите со батерии за замена со врвен квалитет. Оваа батерија за замена е 100% компатибилна со телефонот Mitel 5607 и го заменува бројот на делот од батеријата 51301143. Оценката за капацитет од 1300 m Ah е 41% повисока од оценката за капацитет од 920 m Ah НА OEM.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кингге Вајт Прес На Нокти Со Средна Должина Квадратни Лажни Нокти Со Виолетова Мермер Златен Сјај Дизајн Луксузен Стап На Ноктите

DEN 2.33

●Пакетот Содржи€ќе добиете 24 различни димензии притиснете на ноктите, флексибилни и супер удобни како

Easyforever Деца девојки 3 парчиња секвенциран балетски џез танцов облека за халтер култура на врвот со сет за клип за коса од туту здолниште

DEN 341.60

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Полиестер, sequins Затворање на кука и

Укебобо дрвена музика кутија- Среќен роденденски музички кутија, подароци за 13-ти роденден, 13 години украси за роденденска забава- 1 сет

DEN 1.67

Скапоцен подарок имаме значајна порака врежана во секоја музичка кутија Оваа дрвена цветна музичка ку�

Kehuashina 100pcs за еднократна употреба празна чиста тркалезна лажни трепки за складирање на козметичко складирање кутија за складирање

DEN 1264.00

Дами модни екопријателски лажни кутии за поставување на трепки Многу е погодно да се носи, така што во с�

N/A wallид монтиран чадор решетката за складирање на железо за складирање чадор за заштеда на простор за заштеда на канцеларија за складирање

DEN 7195.68

Обезбедува погодност и практичност на куќата со прекрасен модерен декор Многу е практично да се корист�

Хангин 5040 парчиња Хеиши монистра 6мм, Полимерни Глинени Монистра, Рамни Тркалезни Монистра За Изработка На Накит,Препи Диск Мониста

DEN 3.33

Комплет За Изработка На Накит Од Полимерна Глина : вклучува околу 5040 Парчиња Мониста Хеиши Во мешавина о

Loversубовници Поинт Природна реална Тибет Хималајска висока надморска височина вода чиста 24 еднострана кристална точка кварц Вогел Венд 4,53

DEN 1320.00

Тибетан Хималај чист кристален кварц 24 едностран Вогел 99% вода чиста точка Природно стапче со голема на�

Клајн Алатки 63215 Кабел Машина, Високо-Потпора 6.5-Инчен Компактен, Фалсификувани ОД Нас Направени Челик, Идеален За Сечење Алуминиум И Бакар

DEN 351.52

Кабел машина има компактен висок потпора дизајн кој сече до 1 / 0 AGG алуминиум и бакар кабел, и комуникации

Lysldh клуч за закачалка за закачалка за складирање на куки за куки за куки за складирање 4 куки за складирање полица висини куки wallид монтирање

DEN 1686.56

Тип : Решетка за складирање на кука Големина : 21,5*7*4см како што се прикажува сликата Материјал : АБС пласт�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.