• Новак
AEXIT 20 mm Надвор умира од дебелина на Dia 5mm 5/32 BSW ROOD TRANG DIED ROUND THERING DISHING DIES ALLOD

AEXIT 20 mm Надвор умира од дебелина на Dia 5mm 5/32 BSW ROOD TRANG DIED ROUND THERING DISHING DIES ALLOD

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : Тркалезна нишка BSW умираат; материјал : челик Номинален дијаметар : 5/32 "BSW конец; Дебелина : 5мм/ 0,197". Надворешен дијаметар : 20мм/ 7,9 "; Боја : сребрен тон. Нето тежина : 20г. Содржина на пакет : 1 x круг на конец на BSW. Дебелина : 5мм/ 0,197 ". Надворешен дијаметар : 20мм/ 7,9"; боја : сребрен тон. Нето тежина : 20g. Содржина на пакетот : 1 x Round BSW Thread Die. Round Die е алатка за сечење на конец за обработка и ревидирање на надворешната нишка. Die се држи во Pitthread Pitchck или држач за умирање (не е вклучен) .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Карбид Мелење Машина Струг Делови Алатка LNMU0303ZER MJ AH725 Карбид Вметнете Цпу Струг Алатка Надворешно Вртење Вметнете LNMU 0303 Мелење Машина

DEN 1.00

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Машина Навој Завртка Чешми М2-М24 Директно Флејта Навој Навој Допрете Метрички Приклучок Рака Славини Вежба Малку Постави Рака Алатки

DEN 259.20

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна ТочкаИздржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока

ПЛАНИНСКИ МАЖИ Струг, Цпу Вртење Алатка 22ИР ISO ZP10 ЦПУ Струг Нерѓосувачки Челик Вртење Внатрешна Навој Алатникот Волфрам Карбид Конец Вметнува

DEN 2809.60

Индустриски Професионални Алатки, висококвалитетни, Издржливи, Добра Стабилност, Со Употреба На Машинс

Сандвик Коромант PDJNR 1616h 11hp Држач За Вртење На Течноста За Ладење Под Висок Притисок, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Заклучување На

DEN 2.67

Негативни основни вметнувања за вртење со високи перформанси Системот На рачката ТМакс П е систем за ст

КЕО Мелење 03011 Влечкаат Заб Мелење Машина, С Стил, 5/8 Ширина, 1-1/2 Арбор Дупка, 28 Заби, 9 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој, Стандард Намалување

DEN 1.67

Општа намена Идеален за длабоко дупчиња Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстранува

Коауус преден прозорец преклопување кујна тапа не'рѓосувачки челик 360 ° ротација топла и ладен миксер Допрете за кујнски мијалник

DEN 0.67

Допрете може да се склопи хоризонтално и е дизајниран за мијалникот под прозорецот, така што не мора да �

Серија YG-1 D4 серија ванадиум легура HSS спирална флејта чешма, неконтролирана завршница, тркалезна шипка со квадратен крај, модифициран

DEN 963.20

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

Нијагара Цуттер МБЗ215М-040-Ј6-Б. 0-З2 Алтин Карбид Балноза Крај Мил, Алтин Слој, 2 Флејти, 4.00 Мм Сечење Дијаметар, 6.00 Мм Дијаметар На Стеблото,

DEN 3.00

Дизајниран за максимални перформанси во легирани и алат челици од 48 HRc до 65 HRc Груб и заврши во еден проце

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.