• Новак
Zynery 2 парчиња восочно пенкало, пенкало за сликање со дијаманти Нема потреба од восок, пенкала за вежбање, дијамантски уметнички пенкала за DIY занаети сликајќи вкрст?

Zynery 2 парчиња восочно пенкало, пенкало за сликање со дијаманти Нема потреба од восок, пенкала за вежбање, дијамантски уметнички пенкала за

Вреднување на стоката:
DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителни пенкала за сликање со дијаманти-ќе добиете пенкала за сликање со дијаманти од 2 парчиња (розова+виолетова), 2 триаголник кристален фиока, 1 зелена кристална фиока, комплетен сет на алатки за сликање со дијаманти за да ви помогне побрзо да завршите со дијамантско сликарство Удобно зафат-пенкалото за дијаманти е лесно и удобно за држење и нема лесно да се лизне од раката. Телото на пенкалото е украсено со rhinestones, што е многу убаво. Дизајн на двојни врвови-овие пенкала за вежба имаат дизајн на двојни врвови. Крајот е само-леплив восок, можете да залепите дијаманти каде што ви требаат без глина; Другиот крај е врв од не'рѓосувачки челик, треба да залепите малку глина на врвот за да ги залепите дијамантите. Повеќекратна употреба-Овие пенкала за сликање со дијаманти можат да се користат за да се направат DIY занаети како што се дијамантски сликарство, уметност за нокти, DIY телефонски случаи, итн. Тој е многу погоден за почетници. Може да се користи и како подарок за loversубители на сликање, пријатели и семејство. ? Нашата искрена услуга-ако имате проблеми или по продажба со нашиот производ, ве молиме контактирајте не во секое време и ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме проблемот за вас!. Исклучителни пенкала за сликање со дијаманти-ќе добиете пенкала за сликање со дијаманти од 2 парчиња (розова+виолетова), 2 триаголник кристален фиока, 1 зелена кристална фиока, комплетен сет на алатки за сликање со дијаманти за да ви помогне побрзо да завршите со дијамантско сликарство. Удобно зафат-пенкалото за дијаманти е лесно и удобно за држење и нема лесно да се лизне од раката. Телото на пенкалото е украсено со rhinestones, што е многу убаво. Дизајн на двојни врвови-овие пенкала за вежба имаат дизајн на двојни врвови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Амбесон хоби фрли перница за перници, куќиште за работилница за ракотворби за шиење на ракавици за ракавици од предиво иглички нодл, декоративен

DEN 463.84

Полиестер 28 инчи x 28 инчи двострано печатење со патент Исечете и зашиени со рака Вметнете не вклучено Н�

Бакнеж на мојот аце покер дијамантски комплет за сликање уметност уметност слики diy целосна вежба за домашни додатоци за возрасни подарок

DEN 2.33

☁ ткаенина со хемиски влакна ☁ Пенкало за вежбање*1 + Диск за вежбање*1 + Мул за дупчење*1 ☁ Сликањето на п�

Nupart вистинска природна рафија трева loveубов слама DIY рачно изработени занаети свадбена забава цветна кутија за подароци пакување ткаење јаже

DEN 628.80

Рафија исто така се нарекува посакувано јаже или loveубов трева Рафија е призната од меѓународниот пазар

Оригинална лепенка за поправка на кожа Mastaplasta-средно-кафеав, правоаголник, 11 x 8, само-лекав комплет за винил гребење и солза, закрпи за

DEN 3.33

Ги враќа вашите работи во живот дали е оштетен вашиот тросед, омилен стол, јакна, торба или ентериер на а

Огледало мозаични плочки, плочки во форма на дијаманти од 200 парчиња, материјали за мозаик, занаетчиски материјали, мозаик дел вистински стакло

DEN 206.08

Големина : 1 / 2x1inch (12,7x254 mm) секое парче, дебело 1,5мм Квалитетен материјал : Направено од вистинско стакло, б

Божиќна забава Happyami фаворизира 100 парчиња Божиќ Бредс Прицврстувач Мини Бредс Божиќна хартија Прицврстувач за метал Бредс Прицврстувачи

DEN 0.33

* Зацврстувач за Божиќни хартија : Специјални дизајнирани мини Бредс со снегулки и иглички * Mini Metal Brads : Ш�

Секач за стакло шише, 5 најлонски тркала што се одвојува нагло шише со шише со вино за шише со пиво DIY, шише со алкохол, шише со виски,

DEN 1.33

5 тркала : Секачот за стакло шише е дизајниран со 5 најлонски тркала, поудобно за вашата работа за сечење �

Аексит 4 парчиња прибор за јадење и додатоци за ножеви патувања од сребрена тон метална хартија занаетчиски ножици со уништување на

DEN 144.96

Име на производот : ножици; материјал : метал Боја : сребрен тон Големина (свиткана) : 7,8 x 4,7 x 0,5см / 3,1 "x 1,9" x

Ново мексико знаме Декоративни комплети за сликање на дијаманти смешни 5д DIY целосна вежба дијамантски точки слики дома декор 12 x16

DEN 351.84

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

Облеки занаетчиски 3мм плетенка кожен кабел за правење накит, тркалезен плетенка од плетенка, нараквици за обвивка, ѓердани, занаетчиски

DEN 2.00

Големина : 3мм тркалезен плетенка кожен кабел, редовен сјај, 1 ролна од 5 метри, приближно 5,46 јарди Кожа од

Лангја од свеќа, римски ретро стил силиконски мувла, рачно изработено изработка на сапунски калапи, безбедни нетоксични, висока температура

DEN 2.33

❤ Висококвалитетни материјали : Овој калап е изработен од силиконски органски материјали од храна ❤ Но

Природни сушени цвеќиња измешани мулти-бои притиснати цвеќиња мини роза хиранганеа маргаритка за уметнички занает DIY смола нокти Арт

DEN 1.67

Природни сушени цвеќиња : Овие цвеќиња се избираат во нивната природна цветна сезона, без адитиви, приро

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.