• Новак
WYFDP фитнес еластични ленти мултифункционални 4 цевки латекс влечење јаже експандер тренинг на педали спортски отпор бендови дома салата

WYFDP фитнес еластични ленти мултифункционални 4 цевки латекс влечење јаже експандер тренинг на педали спортски отпор бендови дома салата

Вреднување на стоката:
DEN 5220.00

Пристапност
Во достапна форма

Ова мултифункционално еластично јаже е вашиот најдобар избор Ги има истите методи за обука како и гира и е многу преносен, или на место или фиксиран на вратата. Тоа е доволно моќно за да ги стимулира вашите мускули. Метална кука со голема јачина, безбедна и стабилна, добар капацитет за носење на оптоварување, рачка од пена, анти-лизгање, апсорпција на пот, лесен за чистење. Овој производ е опремен со прстен за нозе, тока на вратата, рачка и торба за складирање, која може да изврши разни позиции за вежбање и да постигне различни резултати од вежбање. Користете јаже за истегнување за да ги обучите мускулите, така што мускулите се секогаш во состојба на напнатост и напор, губење на тежината, фитнес, фитнес, најдобар избор. Целиот пакет може лесно да се чува надвор без да заземе многу простор (вклучена торба за складирање); Ви овозможува да вежбате во секое време, каде било, вклучително и дома, во теретана, на деловно патување или додека патувате. Ова мултифункционално еластично јаже е вашиот најдобар избор. Ги има истите методи за обука како и гира и е многу преносен, или на место или фиксиран на вратата. Тоа е доволно моќно за да ги стимулира вашите мускули. Метална кука со голема јачина, безбедна и стабилна, добар капацитет за носење на оптоварување, рачка од пена, анти-лизгање, апсорпција на пот, лесен за чистење. Овој производ е опремен со прстен за нозе, тока на вратата, рачка и торба за складирање, која може да изврши разни позиции за вежбање и да постигне различни резултати од вежбање. Користете јаже за истегнување за да ги обучите мускулите, така што мускулите се секогаш во состојба на напнатост и напор, губење на тежината, фитнес, фитнес, најдобар избор. Целиот пакет може лесно да се чува надвор без да заземе многу простор (вклучена торба за складирање); Ви овозможува да вежбате во секое време, каде било, вклучително и дома, во теретана, на деловно патување или додека патувате.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сквоти бар Барбел бар за кревање тегови бар-светло-бар за обука на сила, бар за фитнес бар, барбел бар сила дома стандард Барбел бар

DEN 1.33

【Материјал】 Изграден од цврст ладен валани челик со тврда завршница, обезбеди јачина и издржливост Гл�

Водоотпорен часовник Вакитар 3atm, не'рѓосувачки челик, отчукувања на отчукувања на отчукувањата на срцето, мониторинг на крв, паметен рачен

DEN 1.00

HD дисплеј : 316 чист случај од не'рѓосувачки челик, исклучително производство 1,28 ВИДЕЛЕН ДЕФИНИЦИЈА Голем

2 во 1 креативен комбиниран прстен сет микро-затворен циркон, годишнина од свадбената ангажман прстен вети ветување за невестински

DEN 1027.20

Антиларгични, издржливи, уникатни и нежни модни накит прстени за жени или девојчиња Овој прстен е многу

Sdlkfreli 6mm Дополнителен густ јога мат, среќна нова година на таблата за печатење на таблата еко-пријателски вежби за вежбање пилатес

DEN 799.84

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Ленти за отпорност на педали седат на влечење јаже ленти за стапала јога ленти за истегнување на јога мултифункционална опрема за

DEN 665.60

Со нетрпение очекуваме да ја набавите, дајте ви совршено искуство Совршено пакување, совршена логистик�

Тумаз Волбна перница со 10 јамки за истегнување на ленти за истегнување на каишот - каиш за истегнување на вежбање за физикална терапија - Wiggle

DEN 3.00

◆ 【Дајте си повеќе простор】 силна и цврста лента за истегнување со 10 индивидуални јамки Секоја јамка �

ББСЈС половината за фитнес мажи, жени, сквотирајќи силно влечење, кревање тежина, кревање на тежина на кожена тежина и фитнес на половината

DEN 664.00

Издржлив и удобен Со користење на силна температура, можете да постигнете високо ниво на поддршка и ста�

JOJOFUNY 4PCS бенд накит леснотија од бисери олеснување Намалете ги мажите модни сребрени отворени прстени, прстени што ги олеснуваат модерните

DEN 2.67

синтетички материјал Ringвонеч на бисери со монистрапрстени со прстени ви помагаат да се пробиете низ ст�

TJLSS Беспрекорни жени Јога Постави спортска облека за женски Tranksuit Femaleенска облека со високи хеланки на половината со долги ракави

DEN 2.67

Висока половината, висока еластична ткаенина, компактен абдомен, добар скок, прилагодете се на разни ти�

6мм Екстра густа јога мат, лента за печатење на starвездички еко-пријателски вежби за вежбање пилатес мат со јога, тренингот, основно

DEN 799.84

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.